Швейцарія на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015
спортивна делегація
Швейцарія взяла участь у Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015, який пройшов у Казані (Росія) від 24 липня до 9 серпня.
Швейцарія на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
код FINA | SUI | ||||||||
НФ | Schweizerischer Schwimmverband | ||||||||
Вебсайт | www.fsn.ch | ||||||||
Казань, Росія | |||||||||
Учасників | 28 в 3 видах спорту | ||||||||
Медалей |
| ||||||||
Участь у Чемпіонаті світу з водних видів спорту | |||||||||
|
Стрибки у воду
Швейцарські спортсмени кваліфікувалися на змагання з індивідуальних стрибків у воду.[1]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні змагання | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Ґійом Дютуа | Трамплін, 1 метр | 311.55 | 23 | Н/Д | Завершив виступ | ||
Трамплін, 3 метри | 399.45 | 25 | Завершив виступ |
- Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередні змагання | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Джессіка Фавр | Трамплін, 1 метр | 213.65 | 27 | Н/Д | Завершила виступ | ||
Трамплін, 3 метри | 264.20 | 23 | Завершила виступ |
- Змішаний
Спортсмен | Дисципліна | Фінал | |
---|---|---|---|
Очки | Місце | ||
Ґійом Дютуа Джессіка Фавр | Синхронний трамплін, 3 метри | 284.34 | 10 |
Плавання
Швейцарські плавці виконали кваліфікаційні нормативи в дисциплінах, які наведено в таблиці (не більш як 2 плавці на одну дисципліну за часом нормативу A, і не більш як 1 плавець на одну дисципліну за часом нормативу B):[2][3]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Жеремі Депланш | 200 м комплексом | 1:59.46 | 10 Q | 1:59.35 | 12 | Завершив виступ | |
400 м комплексом | 4:17.90 | 16 | Н/Д | Завершив виступ | |||
Жан-Батіст Фебо | 400 м вільним стилем | 3:54.47 | 44 | Н/Д | Завершив виступ | ||
Александр Гальдеман | 200 м вільним стилем | 1:48.49 | 26 | Завершив виступ | |||
Яннік Кесер | 100 м брасом | 1:00.94 | 26 | Завершив виступ | |||
200 м брасом | 2:11.65 | 18 | Завершив виступ | ||||
Нільс Лісс | 200 м батерфляєм | 1:58.76 | 24 | Завершив виступ | |||
Лукас Ройфтлін | 100 м на спині | 56.11 | 39 | Завершив виступ | |||
200 м на спині | 2:03.00 | 29 | Завершив виступ | ||||
Мартін Швайцер | 50 м брасом | 28.02 | 26 | Завершив виступ | |||
Ніко ван Дейн | 100 м батерфляєм | 52.94 | 29 | Завершив виступ | |||
Александр Гальдеман Нільс Лісс Жан-Батіст Фебо Ніко ван Дейн | Естафета 4 × 100 м вільним стилем | 3:22.61 | 24 | Н/Д | Завершив виступ | ||
Александр Гальдеман Нільс Лісс Жеремі Депланш Жан-Батіст Фебо | Естафета 4 × 200 м вільним стилем | 7:17.99 | 16 | Н/Д | Завершив виступ | ||
Нільс Лісс Яннік Кесер Ніко ван Дейн Александр Гальдеман | Естафета 4 × 100 м комплексом | 3:38.94 | 17 | Н/Д | Завершив виступ |
- Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Саша Турецкі | 50 м вільним стилем | 25.49 | =26 | Завершила виступ | |||
100 м вільним стилем | 56.20 | 37 | Завершила виступ | ||||
Мартіна ван Беркель | 400 м вільним стилем | 4:15.83 | 27 | Н/Д | Завершила виступ | ||
200 м на спині | 2:14.99 | 29 | Завершила виступ | ||||
200 м батерфляєм | 2:09.88 | 17 | Завершила виступ | ||||
400 м комплексом | 4:51.79 | 29 | Н/Д | Завершила виступ | |||
Даніель Вілларс | 200 м вільним стилем | 2:01.03 | 34 | Завершила виступ | |||
100 м батерфляєм | 59.21 | 27 | Завершила виступ | ||||
Марія Уголкова Саша Турецкі Даніель Вілларс Ноемі Жирарде | Естафета 4 × 100 м вільним стилем | 3:43.70 | 15 | Н/Д | Завершили виступ | ||
Даніель Вілларс Ноемі Жирарде Мартіна ван Беркель Марія Уголкова | Естафета 4 × 200 м вільним стилем | 8:08.59 | 15 | Н/Д | Завершили виступ |
- Змішаний
Спортсмени | Дисципліна | Попередній заплив | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | ||
Лукас Ройфтлін Жан-Батіст Фебо Ноемі Жирарде Марія Уголкова | Естафета 4 × 100 м вільним стилем | 3:34.72 | 14 | Завершили виступ | |
Нільс Лісс Мартін Швайцер Даніель Вілларс Меган Коннор | Естафета 4 × 100 м комплексом | 3:53.56 | 10 | Завершили виступ |
Синхронне плавання
Повна група з дванадцяти швейцарських спортсменок кваліфікувалася на змагання з синхронного плавання в наведених нижче дисциплінах.[4]
Спортсменка | Дисципліна | Попередні змагання | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Саша Краус | соло, технічна програма | 78.5041 | 15 | Завершила виступ | |
соло, довільна програма | 80.8333 | 14 | Завершила виступ | ||
Софі Гігер Саша Краус | дует, технічна програма | 80.1645 | 17 | Завершили виступ | |
дует, довільна програма | 82.2000 | 16 | Завершили виступ | ||
Максенс Белліна Айша Ель Мехрек Софі Гігер Гладіс Жаккар* Мелані Ніппель Мішель Нідеггер Джоелль Пешль Марія Піффаретті Мануела Рім* Флавія Румасуглія | група, технічна програма | 79.3083 | 15 | Завершили виступ | |
Максенс Белліна* Айша Ель Мехрек Софі Гігер Гладіс Жаккар Мелані Ніппель Мішель Нідеггер Джоелль Пешль Марія Піффаретті* Мануела Рім Флавія Румасуглія | група, довільна програма | 79.6667 | 14 | Завершили виступ | |
Максенс Белліна* Айша Ель Мехрек Софі Гігер Гладіс Жаккар Саша Краус Мелані Ніппель Мішель Нідеггер Джоелль Пешль Марія Піффаретті* Мануела Рім Паулін Росселе Флавія Румасуглія | комбінація, довільна програма | 81.6000 | 13 | Завершили виступ |
Примітки
Посилання
- Федерація плавання Швейцарії (нім.)
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв