Узбекистан на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015
спортивна делегація
Узбекистан взяв участь у Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015, який пройшов у Казані (Росія) від 24 липня до 9 серпня.
Узбекистан на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
код FINA | UZB | ||||||||
НФ | Федерація плавання Узбекистану | ||||||||
Казань, Росія | |||||||||
Учасників | 12 в 3 видах спорту | ||||||||
Медалей |
| ||||||||
Участь у Чемпіонаті світу з водних видів спорту | |||||||||
| |||||||||
Other related appearances | |||||||||
СРСР (1973–1991) |
Стрибки у воду
Узбецькі спортсмени кваліфікувалися на змагання з індивідуальних стрибків у воду.[1]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередні змагання | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Мірзохід Міркарімов | Трамплін, 1 метр | 234.15 | 38 | Н/Д | Завершив виступ | ||
Достон Ботіров | Трамплін, 3 метри | 272.80 | 57 | Завершив виступ | |||
Ботір Хасанов | Вишка, 10 метрів | 209.25 | 48 | Завершив виступ |
Плавання
Узбецькі плавці виконали кваліфікаційні нормативи в дисциплінах, які наведено в таблиці (не більш як 2 плавці на одну дисципліну за часом нормативу A, і не більш як 1 плавець на одну дисципліну за часом нормативу B):[1][2][3]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Даніїл Букін | 50 м на спині | 26.42 | =40 | Завершив виступ | |||
Олексій Дерлюгов | 200 м комплексом | 2:04.98 | 35 | Завершив виступ | |||
Владислав Мустафін | 50 м брасом | 27.51 | 15 Q | 27.79 | 16 | Завершив виступ | |
100 м брасом | 1:00.63 | 20 | Завершив виступ | ||||
200 м брасом | 2:14.31 | 30 | Завершив виступ | ||||
Даніїл Тулупов | 100 м вільним стилем | 50.71 | 51 | Завершив виступ | |||
Хуршиджон Турсунов | 200 м вільним стилем | 1:50.98 | 46 | Завершив виступ | |||
Даніїл Тулупов Даніїл Букін Олексій Дерлюгов Хуршиджон Турсунов | естафета 4x100 метрів вільним стилем | 3:26.36 | 27 | Н/Д | Завершили виступ | ||
Даніїл Букін Олексій Дерлюгов Владислав Мустафін Даніїл Тулупов | естафета 4x100 метрів комплексом | 3:42.33 | 22 | Н/Д | Завершили виступ |
- Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Ранохон Аманова | 200 м комплексом | 2:15.13 | 24 | Завершила виступ | |||
400 м комплексом | 4:47.85 | 24 | Н/Д | Завершила виступ | |||
Юлдуз Кучкарова | 50 м на спині | 29.37 | 32 | Завершила виступ | |||
100 м на спині | 1:02.80 | 39 | Завершила виступ |
Синхронне плавання
Двоє спортсменок Узбекистану кваліфікувалися на змагання з синхронного плавання в наведених нижче дисциплінах.[1][4]
Спортсменка | Дисципліна | Попередні змагання | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Юлія Кім Анастасія Рузметова | дует, технічна програма | 73.9526 | 25 | Завершили виступ | |
дует, довільна програма | 77.5000 | 21 | Завершили виступ |
Примітки
Посилання
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв