Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 — 50 метрів на спині (жінки)
Змагання з плавання на дистанції 50 метрів на спині серед жінок на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 відбулись 5 серпня (попередні запливи і півфінали) і 6 серпня (фінал).[1]
50 метрів на спині (жінки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 5 серпня (попередні запливи і півфінали) 6 серпня (фінал) | |||||||||
Учасників | 53 з 48 країн | |||||||||
Переможний час | 27.11 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2013 | 2017 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2015 Казань (Росія) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Рекорди
Станом на 5 серпня 2015 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Чжао Цзін (CHN) | 27.06 | Рим, Італія | 30 липня 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | Чжао Цзін (CHN) | 27.06 | Рим, Італія | 30 липня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів 5 серпня о 09:30.[2]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | Фу Юаньхуей | Китай | 27.66 | Q |
2 | 6 | 4 | Етьєн Медейрос | Бразилія | 27.74 | Q |
3 | 5 | 4 | Емілі Сібом | Австралія | 27.75 | Q |
4 | 5 | 5 | Лю Сян | Китай | 27.79 | Q |
5 | 4 | 5 | Міе Нільсен | Данія | 27.89 | Q |
6 | 6 | 5 | Лорен Еліс Квіглі | Велика Британія | 27.94 | Q |
7 | 4 | 6 | Беріль Гастальделло | Франція | 28.02 | Q, NR |
7 | 6 | 3 | Медісон Вілсон | Австралія | 28.02 | Q |
9 | 5 | 6 | Керсті Ковентрі | Зімбабве | 28.15 | Q, AF |
9 | 6 | 2 | Анастасія Фесикова | Росія | 28.15 | Q |
11 | 6 | 6 | Елена Джемо | Італія | 28.18 | Q, NR |
12 | 6 | 0 | Теодора Драку | Греція | 28.35 | Q |
13 | 4 | 7 | Александра Урбаньчик | Польща | 28.36 | Q |
14 | 6 | 8 | Саня Йованович | Хорватія | 28.40 | Q |
15 | 6 | 1 | Матільд Сіні | Франція | 28.46 | Q |
16 | 5 | 2 | Дарія Устінова | Росія | 28.52 | Q |
17 | 5 | 8 | Світлана Хохлова | Білорусь | 28.62 | |
18 | 5 | 0 | Катаріна Лістопадова | Словаччина | 28.63 | |
19 | 5 | 9 | Домінік Бушар | Канада | 28.66 | |
20 | 5 | 3 | Катерина Руденко | Казахстан | 28.67 | |
20 | 5 | 1 | Сімона Баумртова | Чехія | 28.67 | |
22 | 6 | 9 | Хой Шун Стефані Ау | Гонконг | 28.70 | |
23 | 4 | 0 | Ейглоу Оуск Густафсдоуттір | Ісландія | 28.75 | |
24 | 5 | 7 | Пак Хан Бьоль | Південна Корея | 28.85 | |
25 | 6 | 7 | Маайке де-Ваард | Нідерланди | 28.86 | |
26 | 4 | 1 | Аліція Тхож | Польща | 28.87 | |
27 | 3 | 5 | Хісела Моралес | Гватемала | 28.94 | |
28 | 4 | 8 | Дарина Зевіна | Україна | 28.97 | |
29 | 4 | 9 | Боббі Гішард | Нова Зеландія | 29.15 | |
30 | 3 | 4 | Магдалена Курас | Швеція | 29.33 | |
31 | 2 | 5 | Наомі Руеле | Ботсвана | 29.36 | |
32 | 3 | 6 | Юлдуз Кучкарова | Узбекистан | 29.37 | |
33 | 3 | 3 | Аміт Іврі | Ізраїль | 29.50 | |
34 | 3 | 2 | Катерина Аврамова | Туреччина | 29.60 | |
35 | 3 | 0 | Кароліна Колорадо Енао | Колумбія | 29.61 | |
36 | 3 | 7 | Сігрід Сепп | Естонія | 29.95 | |
37 | 3 | 9 | Керолайн Чань Цзисінь | Малайзія | 30.14 | |
38 | 2 | 4 | Джессіка Косса | Мозамбік | 30.17 | |
39 | 3 | 1 | Анак Ратіх | Індонезія | 30.33 | |
40 | 2 | 3 | Еріел Віч | Багамські Острови | 30.77 | |
41 | 2 | 2 | Моніка Рамірес | Андорра | 30.89 | |
42 | 3 | 8 | Андрея Віаней Гарсія Авенданьо | Мексика | 30.94 | |
43 | 2 | 7 | Евеліна Афоа | Самоа | 31.74 | |
44 | 2 | 6 | Лорен Х'ю | Кайманові Острови | 32.33 | |
45 | 2 | 1 | Коллін Фергесон | Маршаллові Острови | 33.04 | |
46 | 2 | 0 | Ріта Зекірі | Косово | 33.65 | |
47 | 2 | 8 | Рахаф Бакле | Йорданія | 33.67 | |
48 | 2 | 9 | Дебра Даніель | Федеративні Штати Мікронезії | 33.75 | |
49 | 1 | 4 | Єсуй Баяр | Монголія | 35.44 | |
50 | 1 | 5 | Анастасія Тюріна | Таджикистан | 38.48 | |
51 | 1 | 3 | Таяміка Чанганамуно | Малаві | 38.81 | |
52 | 1 | 6 | Фатема Абдулмохсен | Бахрейн | 40.40 | |
4 | 2 | Мімоза Джаллоу | Фінляндія | DSQ | ||
4 | 3 | Рейчел Бутсма | США | DNS |
Півфінали
Початок півфіналів о 17:42.[3]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Етьєн Медейрос | Бразилія | 27.41 | Q |
2 | 5 | Лю Сян | Китай | 27.67 | Q |
3 | 6 | Медісон Вілсон | Австралія | 27.83 | Q |
4 | 3 | Лорен Еліс Квіглі | Велика Британія | 27.88 | Q |
5 | 7 | Теодора Драку | Греція | 28.01 | Q, NR |
6 | 2 | Анастасія Фесикова | Росія | 28.11 | |
7 | 8 | Дарія Устінова | Росія | 28.39 | |
8 | 1 | Саня Йованович | Хорватія | 28.59 |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Фу Юаньхуей | Китай | 27.18 | Q |
2 | 3 | Міе Нільсен | Данія | 27.63 | Q, NR |
3 | 5 | Емілі Сібом | Австралія | 27.70 | Q |
4 | 8 | Матільд Сіні | Франція | 28.16 | |
5 | 7 | Елена Джемо | Італія | 28.21 | |
6 | 2 | Керсті Ковентрі | Зімбабве | 28.28 | |
7 | 6 | Беріль Гастальделло | Франція | 28.30 | |
8 | 1 | Александра Урбаньчик | Польща | 28.46 |
Фінал
Фінал відбувся о 18:49.[4]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
4 | Фу Юаньхуей | Китай | 27.11 | ||
5 | Етьєн Медейрос | Бразилія | 27.26 | AM | |
6 | Лю Сян | Китай | 27.58 | ||
4 | 2 | Емілі Сібом | Австралія | 27.66 | |
5 | 3 | Міе Нільсен | Данія | 27.73 | |
6 | 7 | Медісон Вілсон | Австралія | 27.92 | |
7 | 1 | Лорен Еліс Квіглі | Велика Британія | 27.99 | |
8 | 8 | Теодора Драку | Греція | 28.17 |
Примітки
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв