Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 — 200 метрів брасом (жінки)
Змагання з плавання да дистанції 200 метрів брасом серед жінок на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 відбулись 6 серпня (попередні запливи і півфінали) і 7 серпня (фінал).[1]
200 метрів брасом (жінки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 6 серпня (попередні запливи і півфінали) 7 серпня (фінал) | |||||||||
Учасників | 50 з 42 країн | |||||||||
Переможний час | 2:21.15 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2013 | 2017 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2015 Казань (Росія) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Рекорди
Станом на 6 серпня 2015 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Рікке Меллер Педерсен (DEN) | 2:19.11 | Барселона, Іспанія | 1 серпня 2013 |
Рекорд чемпіонатів світу | Рікке Меллер Педерсен (DEN) | 2:19.11 | Барселона, Іспанія | 1 серпня 2013 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів о 10:11.[2]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | Канако Ватанабе | Японія | 2:23.29 | Q |
2 | 4 | 3 | Міка Лоуренс | США | 2:23.32 | Q |
3 | 4 | 7 | Храфнхільдур Лютерсдоттір | Ісландія | 2:23.54 | Q, NR |
4 | 3 | 1 | Фанні Леклюїз | Бельгія | 2:23.77 | Q, NR |
5 | 5 | 3 | Вікторія Зейнеп Гюнеш | Туреччина | 2:23.81 | Q |
6 | 5 | 4 | Рікке Меллер Педерсен | Данія | 2:23.90 | Q |
7 | 5 | 2 | Хессіка Валь | Іспанія | 2:23.97 | Q |
8 | 4 | 6 | Віталіна Сімонова | Росія | 2:23.99 | Q |
9 | 4 | 5 | Тейлор Маккіоун | Австралія | 2:24.02 | Q |
10 | 5 | 5 | Ши Цзінлінь | Китай | 2:24.09 | Q |
11 | 3 | 3 | К'єра Сміт | Канада | 2:24.12 | Q |
12 | 5 | 6 | Тесса Воллес | Австралія | 2:24.88 | Q |
13 | 5 | 7 | Маріна Гірсія | Іспанія | 2:25.32 | Q |
14 | 5 | 8 | Ванесса Грінберг | Німеччина | 2:25.74 | Q |
15 | 3 | 4 | Ріе Кането | Японія | 2:25.75 | Q |
16 | 5 | 1 | Єнна Лаукканен | Фінляндія | 2:25.91 | Q, NR |
17 | 3 | 5 | Юлія Єфімова | Росія | 2:26.11 | |
18 | 3 | 6 | Моллі Реншов | Велика Британія | 2:26.32 | |
19 | 4 | 2 | Бріджа Ларсон | США | 2:26.38 | |
20 | 3 | 7 | Іларія Скарчелла | Італія | 2:26.40 | |
21 | 3 | 2 | Марта Маккейб | Канада | 2:26.51 | |
22 | 5 | 0 | Мартіна Моравчікова | Чехія | 2:28.41 | |
23 | 4 | 1 | Чжан Сіньюй | Китай | 2:28.57 | |
24 | 3 | 9 | Таня Шмід | Словенія | 2:28.64 | |
25 | 3 | 8 | Ян Чжи Вон | Південна Корея | 2:29.24 | |
26 | 4 | 9 | Хулія Себастьян | Аргентина | 2:29.28 | |
26 | 5 | 9 | Анна Станкович | Угорщина | 2:29.28 | |
28 | 2 | 7 | Аня Радич | Хорватія | 2:29.71 | |
29 | 3 | 0 | Фіона Дойл | Ірландія | 2:29.77 | NR |
30 | 1 | 6 | Даніела Каррільйо | Мексика | 2:30.65 | |
31 | 2 | 8 | Марія Романюк | Естонія | 2:31.37 | NR |
32 | 2 | 5 | Рамінта Дварішкіте | Литва | 2:31.74 | |
33 | 4 | 0 | Чон Силь Гі | Південна Корея | 2:31.85 | |
34 | 2 | 0 | Мерседес Толедо | Венесуела | 2:32.69 | NR |
35 | 2 | 3 | Вікторія Камінська | Португалія | 2:33.73 | |
36 | 1 | 3 | Саманта Луїза Джинн Єо | Сінгапур | 2:33.85 | |
37 | 2 | 2 | Альона Рибакова | Латвія | 2:34.69 | |
38 | 2 | 6 | Пхіангхван Павапотако | Таїланд | 2:34.77 | |
39 | 1 | 5 | Даніела Ліндемаєр | Намібія | 2:35.17 | |
40 | 2 | 1 | Йована Богданович | Сербія | 2:35.88 | |
41 | 4 | 8 | Анастасія Малявіна | Україна | 2:36.49 | |
42 | 2 | 4 | Дарія Таланова | Киргизстан | 2:37.04 | |
43 | 1 | 4 | Лінь Пей Вун | Китайський Тайбей | 2:39.19 | |
44 | 1 | 2 | Міхаела Бат | Молдова | 2:40.57 | |
45 | 2 | 9 | Сін Чін Хі | Північна Корея | 2:41.41 | |
46 | 1 | 0 | Тілка Палджк | Замбія | 2:55.98 | |
47 | 1 | 1 | Пілар Сімідзу | Гуам | 2:56.47 | |
48 | 1 | 8 | Анум Бандей | Пакистан | 2:58.10 | |
49 | 1 | 7 | Нуран Ба Матраф | Ємен | 3:07.78 | |
50 | 1 | 9 | Саджіна Айнат | Мальдіви | 3:16.50 |
Півфінали
Початок півфіналів о 17:51.[3]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Рікке Меллер Педерсен | Данія | 2:21.99 | Q |
2 | 4 | Міка Лоуренс | США | 2:22.04 | Q |
3 | 6 | Віталіна Сімонова | Росія | 2:22.72 | Q |
4 | 2 | Ши Цзінлінь | Китай | 2:23.06 | QSO |
5 | 5 | Фанні Леклюїз | Бельгія | 2:23.83 | |
6 | 7 | Тесса Воллес | Австралія | 2:24.68 | |
7 | 1 | Ванесса Грінберг | Німеччина | 2:25.36 | |
8 | 8 | Єнна Лаукканен | Фінляндія | 2:25.45 | NR |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Канако Ватанабе | Японія | 2:22.15 | Q |
2 | 7 | К'єра Сміт | Канада | 2:22.82 | Q |
3 | 8 | Ріе Кането | Японія | 2:22.88 | Q |
4 | 6 | Хессіка Валь | Іспанія | 2:22.90 | Q |
5 | 5 | Храфнхільдур Лютерсдоттір | Ісландія | 2:23.06 | QSO, NR |
6 | 3 | Вікторія Зейнеп Гюнеш | Туреччина | 2:24.01 | |
7 | 2 | Тейлор Маккіоун | Австралія | 2:24.41 | |
8 | 1 | Маріна Гірсія | Іспанія | 2:25.52 |
Повторний заплив
Повторний заплив відбувся о 19:43.[4]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Ши Цзінлінь | Китай | 2:23.75 | Q |
2 | 5 | Храфнхільдур Лютерсдоттір | Ісландія | 2:25.11 |
Фінал
Фінал відбувся о 18:25.[5]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
3 | Канако Ватанабе | Японія | 2:21.15 | ||
5 | Міка Лоуренс | США | 2:22.44 | ||
1 | Хессіка Валь | Іспанія | 2:22.76 | ||
4 | Рікке Меллер Педерсен | Данія | 2:22.76 | ||
8 | Ши Цзінлінь | Китай | 2:22.76 | ||
6 | 7 | Ріе Кането | Японія | 2:23.19 | |
7 | 6 | Віталіна Сімонова | Росія | 2:23.59 | |
8 | 2 | К'єра Сміт | Канада | 2:23.61 |
Примітки
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв