Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Житомирська область)
Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору в Україні 1932—1933 (Житомирська область)
Дані наведені згідно видання Національна Книга пам′яті жертв Голодомору 1932—1933 pp. в Україні. Житомирська область.
Зміст
Книга має 1116 сторінок, і складається з наступних розділів (зміст на сторінці 1106):
Розділ 1. Мартиролог (ст. 19-882), список загиблих.
Розділ 2. Документи (ст. 883—936).
Розділ 3. Свідчення очевидців (ст. 937—1074).
Алфавітний перелік
№ | Район (до 2020 р.) | Населений пункт | Встановлено жертв | Сторінка |
---|---|---|---|---|
1 | Андрушівський | Андрушівка | 2500 | стор. 211 |
2 | Баранівський | Баранівка | 731 | стор. 258 |
3 | Бердичівська міська рада (район) | Бердичів | 2490 | стор. 275 |
4 | Брусилівський | Брусилів | 3029 | стор. 328 |
5 | Володар-Волинський | Хорошів | 416 | стор. 341 |
6 | Ємільчинський | Ємільчине | 565 | стор. 355 |
7 | Житомирська м.р. (район) | Житомир | 2603 | стор. 368 |
8 | Коростенський | Коростень | 2288 | стор. 429 |
9 | Коростишівський | Коростишів | 878 | стор. 475 |
10 | Лугинський | Лугини | 249 | стор. 481 |
11 | Любарський | Любар | 3087 | стор. 483 |
12 | Малинський | Малин | 1567 | стор. 512 |
13 | Народицький | Народичі | 136 | стор. 538 |
14 | Звягельський | Звягель | 1843 | стор. 543 |
15 | Овруцький | Овруч | 1517 | стор. 563 |
16 | Олевський | Олевськ | 650 | стор. 579- |
17 | Попільнянський | Попільня | 4477 | стор. 588 |
18 | Радомишльський | Радомишль | 895 | стор. 663 |
19 | Романівський | Романів | 572 | стор. 686 |
20 | Ружинський | Ружин | 4386 | стор. 700 |
21 | Пулини | Пулини | 535 | стор. 772 |
22 | Черняхів | Черняхів | 2095 | стор. 788 |
23 | Чуднівський | Чуднів | 3897 | стор. 815 |
Наступна таблиця містить лише частину міст/сел. Повний перелік населених пунктів і відомості про кількість жертв у Книзі пам′яті жертв Голодомору (посилання знизу сторінкі, розділ Джерела)
№ | Район (до 2020 р.) | Міська/сільська рада | Населений пункт | Встановлено жертв | Сторінка |
---|---|---|---|---|---|
1 | Абрамок | 13 (стор.557) | |||
2 | Авратин (Житомирський район) | 37 (стор.484) | |||
3 | Агатівка | не менше 6 | стор. 307 | ||
4 | Адамове (Володарськ-Волинський район) | не менше 1 (стор.356) | |||
5 | Андріяшівка (Бердичівський район) | 59 (стор.276) | |||
6 | Бердичівський | Андрушівка | 27 | стор.211 | |
7 | Антонівка (Звягельський район) | не менше 35 (стор.358) | |||
8 | Бердичівський | Антопіль (Андрушівський район) | 162 | стор.215 | |
9 | Бараші | не менше 37 (стор.355) | |||
10 | Барашівка | 145 (стор.390) | |||
11 | Барвинівка | не менше 9 (стор.543) | |||
12 | Барди (Коростенський район) | не менше 6 (стор.457) | |||
13 | Бердичівський | Бердичів | від 2000 до 5000 | стор. 210 | |
14 | Березина (Житомирський район) | не менше 2 (стор.378) | |||
15 | Березівка (Березівська сільська громада) | не менше 22 (стор.369) | |||
16 | Березівка (Любарський район) | 158 (стор.486) | |||
17 | Березники (Володарськ-Волинський район) | не менше 6 (стор.356) | |||
18 | Березці | 33 (стор.679) | |||
19 | Берліж ; нині неіснуюче | 5 (стор.573) | |||
20 | Бехи | не менше 1 (стор.429) | |||
21 | Биківка | не менше 4 (стор.686) | |||
22 | Бистрик (Райгородоцька сільська громада) | не менше 3 (стор.276) | |||
23 | Бистрі | не менше 15 (стор.422) | |||
24 | Бичева | 71 (стор.487) | |||
25 | Білки (Корнинська селищна громада) | 75(стор.592) | |||
26 | Білокоровичі | не менше 37(стор.580) | |||
27 | Білошиці (тоді Щорсівка) | 119 (стор.475) | |||
28 | Бобриця (Звягельський район) | не менше 55 (стор.357) | |||
29 | Бовсуни | 30 (стор.482) | |||
30 | Богданівка (Коростенський район) | не менше 4 (стор.566) | |||
31 | Болярка (Житомирський район) | не менше 3 (стор.371) | |||
32 | Болячів | 112 (стор.331) | |||
33 | Бондарівка (Ушомирська сільська громада) | не менше 31 (стор.430) | |||
34 | Бондарці | не менше 1 (стор.390) | |||
35 | Боровиця (Коростенський район) | 89 (стор.440) | |||
36 | Борушківці | не менше 20 (стор.506) | |||
37 | Борщів (Житомирський район) | не менше 2 (стор.664) | |||
38 | Бердичівський | Бровки Другі | 45 | стор.230 | |
39 | Бердичівський | Бровки Перші | не менше 19 | стор.215 | |
40 | Березівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 5 (стор.342) | |||
41 | Броники | не менше 9 (стор.543) | |||
42 | Будки (Коростенський район) | не менше 6(стор.583) | |||
43 | Будо-Вороб'ї | 76 (стор.515) | |||
44 | Буки (Житомирський район) | не менше 23 (стор.371) | |||
45 | Буки (Коростенський район) | не менше 14 (стор.524) | |||
46 | Булдичів | не менше 41 (стор.687) | |||
47 | Буряки | 289 (стор.282) | |||
48 | Бучки (Коростенський район) | не менше 13 (стор.524) | |||
49 | Варварівка (Коростенський район) | не менше 2(стор.586) | |||
50 | Василівка (Андрушківська сільська громада) | 318 (стор.602) | |||
51 | Васьковичі | 93 (стор.435) | |||
52 | Велика Волиця | 61 (стор.489) | |||
53 | Велика Горбаша (Звягельський район) | не менше 6 (стор.544) | |||
54 | Велика П'ятигірка | не менше 8 (стор.284) | |||
55 | Велика Фосня | 69 (стор.564) | |||
56 | Велика Чернявка | 64 (стор.604) | |||
57 | Великий Браталів | 400 (стор.488) | |||
58 | Великий Молодьків | не менше 4 (стор.545) | |||
59 | Великий Яблунець | 75 (стор.359) | |||
60 | Великі Гадомці | 252 | стор.316 | ||
61 | Великі Деревичі | 131 (стор.492) | |||
62 | Великі Лісівці | 44 (стор.603) | |||
63 | Бердичівський | Великі Мошківці | 140 | стор.215 | |
64 | Великі Міньки | не менше 1 (стор.539) | |||
65 | Великі Низгірці | 65 (стор.284) | |||
66 | Веприн | не менше 12 (стор.665) | |||
67 | Вереси | 67 (стор.374) | |||
68 | Вереси (Велика Фосня) | 11 (стор.565) | |||
69 | Вересна | 19 (стор.266) | |||
70 | Верлок | не менше 18 (стор.665) | |||
71 | Вертокиївка | 46 (стор.374) | |||
72 | Веселівка (Овруцька міська громада) | не менше 2 (стор.572) | |||
73 | Веселівка (Ушомирська сільська громада) | не менше 13 (стор.437) | |||
74 | Веселка (Житомирський район) | 279 (стор.494) | |||
75 | Вигнанка (Житомирський район) | 189(стор.495) | |||
76 | Вигода (Житомирський район) | 38 (стор.416) | |||
77 | Високе (Брусилівська селищна громада) | не менше 5 (стор.339) | |||
78 | Висока Піч | 76 (стор.378) | |||
79 | Вишевичі | не менше 66 (стор.667) | |||
80 | Вишневе (Коростенський район) (тоді Радянське) | 80 (стор.450) | |||
81 | Вишневе (Новогуйвинська селищна громада) | не менше 1 (стор.417) | |||
82 | Вишнівка (Звягельський район) | не менше 6 (стор.263) | |||
83 | колонія Вікторинка | 5 (стор.343) | |||
84 | Віленька | не менше 15 (стор.475) | |||
85 | Вільня | не менше 9 (стор.476) | |||
86 | Вільшка | не менше 4 (стор.340) | |||
87 | Вірівка (Чижівська сільська рада) | не менше 6 (стор.550) | |||
88 | Вірля | 8 (стор.262) | |||
89 | Владівка (Коростенський район) | 40 (стор.516) | |||
90 | Водотиї | не менше 16 (стор.331) | |||
91 | Житомирський | Волиця (Волицька сільська громада) | 112 | стор.218 | |
92 | Волиця (Новогуйвинська селищна громада) | не менше 20 (стор.417) | |||
93 | Бердичівський | Волосів (Бердичівський район) | 30 | стор.220 | |
94 | Вороневе | не менше 5 (стор.429) | |||
95 | Ворсівка | 57 (стор.517) | |||
96 | Гадзинка | не менше 28 (стор.379) | |||
97 | Гай (Житомирський район) | не менше 3 (стор.415) | |||
98 | Бердичівський | Гальчин (Андрушівська міська громада) | 91 | стор.220 | |
99 | Гальчин (Бердичівський район) | 29 (стор.285) | |||
100 | Гарапівка | 28 (стор.251) | |||
101 | Гардишівка | 94 (стор.287) | |||
102 | Гвіздава | не менше 11 (стор.311) | |||
103 | Гізівщина | 72 (стор.495) | |||
104 | Гірки (Звягельський район) | 70 (стор.560) | |||
105 | Гладковичі | не менше 82 (стор.568) | |||
106 | Глезне | не менше 6 (стор.496) | |||
107 | Глибочиця (Житомирський район) | 93 (стор.381) | |||
108 | Глибочок (Новогуйвинська селищна громада) | 13 (стор.378) | |||
109 | Глибочок (Харитонівська сільська рада) |90 (стор.479) | ||||
110 | Глиниця (Житомирський район) | не менше 48 (стор.671) | |||
111 | Андрушівський | Глинівці | 63 | стор.223 | |
112 | Головенка | 62 (стор.382) | |||
113 | Головки (Коростенський район) | не менше 40 (стор.518) | |||
114 | Голубівка (Житомирський район) | не менше 4 (стор.477) | |||
115 | Голуб'ятин | 67 (стор.604) | |||
116 | Горбачі (Коростенський район) | не менше 10 (стор.464) | |||
117 | Городище (Бердичівський район) | не менше 60 (стор.241) | |||
118 | Бердичівський | Городківка (Бердичівський район) | 133 | стор.223 | |
119 | Городське | 21 (стор.476) | |||
120 | Горопаї | не менше 17 (стор.496) | |||
121 | Горщик (село) | не менше 11 (стор.441) | |||
122 | Грабівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 5 (стор.349) | |||
123 | Гринівці (Житомирський район) | 345 (стор.501) | |||
124 | Гриньки (Звягельський район) | 9 (стор.264) | |||
125 | Грозине | не менше 5 (стор.458) | |||
126 | Громада (село) | не менше 29 (стор.497) | |||
127 | Грубське | не менше 23 (стор.480) | |||
128 | Грушки (Житомирський район) | не менше 17 (стор.343) | |||
129 | Гуйва (смт) | не менше 5 (стор.368) | |||
130 | Гулянка (Коростенський район) | 60 (стор.432) | |||
131 | Гульськ | не менше 25 (стор.545) | |||
132 | Гуменники (Житомирський район) | не менше 3 (стор.476) | |||
133 | Гуска (село) | 11 (стор.519) | |||
134 | Гута-Бобрицька | 30 (стор.358) | |||
135 | Гута-Забілоцька | не менше 84 (стор.669) | |||
136 | Давидівка (Березівська сільська громада) | не менше 11 (стор.390) | |||
137 | Давидівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 14 (стор.343) | |||
138 | Давидки (Горщиківська сільська громада) | 130 (стор.445) | |||
139 | Дашинка | не менше 20 (стор.344) | |||
140 | Двірець (Житомирський район) | не менше 21(стор.418) | |||
141 | Дворище (Житомирський район) | не менше 13 (стор.345) | |||
142 | Дворище (Черняхівський район) | 5 (стор.369) | |||
143 | Демчин | 47 (стор.297) | |||
144 | Дениші | 448 (стор.383) | |||
145 | Десятини | не менше 7 (стор.472) | |||
146 | Дивин (Житомирський район) | не менше 6 (стор.332) | |||
147 | Дібрівка (Володарсько-Волинський район) | не менше 11 (стор.351) | |||
148 | Діброва (Лугинська селищна громада) | не менше 8 (стор.482) | |||
149 | Діброва (Малинська міська громада) | 176 (стор.522) | |||
150 | Добринь | не менше 3 (стор.345) | |||
151 | Довбиш | 34 (стор.259) | |||
152 | Довгиничі | 22(стор.577) | |||
153 | Довгосілля | 14(стор.582) | |||
154 | Довжик (Житомирський район) | не менше 7 (стор.391) | |||
155 | Долинівка (Житомирський район) | 400 (стор.338) | |||
156 | Домолоч | 60 (стор.472) | |||
157 | Дорогань | 3 (стор.260) | |||
158 | Дружбівка (Коростенський район) | не менше 35 (стор.446) | |||
159 | Дубівка (Бердичівський район) | 34 (стор.292) | |||
160 | Дубовець (Житомирський район) | 48 (стор.370) | |||
161 | Дубрівка (Звягельський район) | 23 (стор.263) | |||
162 | Думинське | не менше 9 (стор.573) | |||
163 | Єлизаветівка (Житомирський район) | не менше 1 (стор.478) | |||
164 | Єлівка | 14 (стор.519) | |||
165 | Єрчики | 358 (стор.609) | |||
166 | Заможне (Житомирський район) | 22 (стор.385) | |||
167 | Злобичі | не менше 28 (стор.467) | |||
168 | Зубринка (село) | не менше 1 (стор.345) | |||
169 | Зарубинка (Коростенський район) | не менше 2 (стор.461) | |||
170 | Жабче (Коростенський район) | 43 (стор.454) | |||
171 | Жари (Звягельський район) | 24 (стор.263) | |||
172 | Жерделі | 27 (стор.231) | |||
173 | Житинці (Бердичівський район) | 13 (стор.276) | |||
174 | Житинці (Житомирський район) | не менше 9 (стор.496) | |||
175 | Житомир | 8015 | стор.20 | ||
176 | Жовте (Звягельський район) | не менше 3 (стор.259) | |||
177 | Жовтнівка (Житомирський район) | не менше 8 (стор.349) | |||
178 | Жубровичі | 48(стор.580) | |||
179 | Жупанівка | не менше 16 (стор.442) | |||
180 | Журбинці (Бердичівський район) | 22 (стор.320) | |||
181 | Журжевичі | не менше 6(стор.581) | |||
182 | Андрушівський | Забара (Бердичівський район) | 18 | стор.226 | |
183 | Заболоть (Житомирський район) | не менше 38 (стор.669) | |||
184 | Завишня (нині неіснуюче) | не менше 1(стор.583) | |||
185 | Закомірня | не менше 8 (стор.348) | |||
186 | Закутинці (Бердичівський район) | не менше 4 (стор.287) | |||
187 | Залізня | 13 (стор.382) | |||
188 | Замисловичі | не менше 14(стор.581) | |||
189 | Запруда | не менше 4 (стор.363) | |||
190 | Зарічани | 63 (стор.387) | |||
191 | Заріччя (Баранівка) | не менше 3 (стор.258) | |||
192 | Заріччя (Овруцька міська громада) | 12 (стор.568) | |||
193 | Заріччя (Ушомирська сільська громада) | не менше 1 (стор.462) | |||
194 | Бердичівський | Зарубинці (Бердичівський район) | 35 | стор.227 | |
195 | Звіздаль (село) | не менше 1 (стор.540) | |||
196 | Здвижка | не менше 4 (стор.476) | |||
197 | Зелениця (Звягельський район) | не менше 4 (стор.359) | |||
198 | Зеремля | 15 (стор.264) | |||
199 | Знам'янка (Житомирський район) | 52 (стор.350) | |||
200 | Зубковичі | не менше 9(стор.582) | |||
201 | Іванівка (Березівська сільська громада) | не менше 6 (стор.391) | |||
202 | Іванівка (Звягельський район) | 54 (стор.268) | |||
203 | Іванівка (Ушомирська сільська громада) | не менше 7 (стор.438) | |||
204 | Житомирський | Іванків (Станишівська сільська громада) | 48 | стор.228 | |
205 | Іванківці (Бердичівський район) | 137 (стор.290) | |||
206 | Іванківці (Житомирський район) | 53 (стор.376) | |||
207 | Іванопіль (Коростенський район) | не менше 10 (стор.432) | |||
208 | Івашківка (Звягельський район) | 17 (стор.554) | |||
209 | Житомирський | Івниця | 59 | стор.229 | |
210 | Ігнатпіль | не менше 2 (стор.569) | |||
211 | Йосипівка (Малинський район) | не менше 14 (стор.523) | |||
212 | Калинівка (Глибочицька сільська громада) | не менше 26 (стор.398) | |||
213 | Калинівка (Звягельський район) | не менше 1 (стор.552) | |||
214 | Калинівка (Олевська міська громада) - тоді Жовтневе | не менше 26(стор.580) | |||
215 | Калинівка (Ушомирська сільська громада) | 85 (стор.448) | |||
216 | Калинівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 1 (стор.347) | |||
217 | Камені | не менше 12 (стор.232) | |||
218 | Камінь (Коростенський район) | не менше 6 (стор.567) | |||
219 | Кам'яний Брід (Новоборівська селищна громада) | не менше 11 (стор.353) | |||
220 | Кам'яний Брід (Старосілецька сільська громада) | 177 (стор.477) | |||
221 | Кам'яний Майдан | не менше 3 (стор.546) | |||
222 | Кам'янка (Ємільчинський район) | не менше 15 (стор.362) | |||
223 | Кам'янка (Житомирський район) | не менше 40 (стор.392) | |||
224 | Кам'янка (Олевська міська громада) | 38(стор.582) | |||
225 | Кам'янка (Попільнянська селищна громада) | не менше 23 (стор.611) | |||
226 | Кануни | 42 (стор.554) | |||
227 | Карабачин | не менше 7 (стор.332) | |||
228 | Карпилівка (Звягельський район) | не менше 5 (стор.550) | |||
229 | Катеринівка (Бердичівський район) | не менше 19 (стор.327) | |||
230 | Катеринівка (Тетерівська сільська громада) | не менше 3 (стор.396) | |||
231 | Катеринівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 14 (стор.348) | |||
232 | Кашперівка (Звягельський район) | 64 (стор.265) | |||
233 | Квітневе (Квітнева сільська рада) — тоді Жовтневе | 131 (стор.611) | |||
234 | Кикишівка | не менше 6 (стор.325) | |||
235 | Кикова | не менше 10 (стор.546) | |||
236 | Кирдани (Коростенський район) | 120 (стор.570) | |||
237 | Кириївка | 271 (стор.484) | |||
238 | Кичкирі | не менше 26 (стор.671) | |||
239 | Киянка (Барашівська сільська громада) | не менше 6 (стор.359) | |||
240 | Киянка (Стриївська сільська громада) | не менше 10 (стор.546) | |||
241 | Климентіївка | не менше 8 (стор.262) | |||
242 | Клітчин | не менше 1 (стор.398) | |||
243 | Клочеве | 44 (стор.451) | |||
244 | Ковалівка (Коростенський район) | не менше 10(стор.581) | |||
245 | Ковганівка | не менше 3 (стор.333) | |||
246 | Кодня | не менше 268 (стор.396) | |||
247 | Кожухівка (Коростенський район) | 55 (стор.453) | |||
248 | Копище (Коростенський район) | не менше 23(стор.584) | |||
249 | Коптівщина | не менше 11 (стор.573) | |||
250 | Корнин (селище) | 201(стор.591) | |||
251 | Коростень | не менше 11 | стор.210 | ||
252 | Коростки | 377 (стор.500) | |||
253 | Корощине | 16(стор.586) | |||
254 | Корчак (Житомирський район) | не менше 6 (стор.397) | |||
255 | Корчівка (Коростенський район) | 120 (стор.570) | |||
256 | Корчмище | не менше 12 (стор.254) | |||
257 | Косенів | не менше 14 (стор.548) | |||
258 | Костюшки (Велика Фосня) | 31 (стор.565) | |||
259 | Андрушівський | Котівка (Бердичівський район) | 29 | стор.226 | |
260 | Котлярка | 101 (стор.613) | |||
261 | Кочерів | не менше 114 (стор.674) | |||
262 | Кочичине | не менше 4 (стор.359) | |||
263 | Коща (село) | 37 (стор.397) | |||
264 | Крайня Деражня | не менше 19 (стор.548) | |||
265 | Красівка (Бердичівський район) | 107 (стор.294) | |||
266 | Красногірка (Андрушківська сільська громада) | не менше3 (стор.613) | |||
267 | Красногірка (Коростенський район) | не менше 1 (стор.448) | |||
268 | Красногірка (Хорошівська селищна громада) | не менше 2 (стор.347) | |||
269 | Краснянка — приєднано до села Новоселиця (Попільнянська селищна громада) | 19 (стор.631) | |||
270 | Криве (Житомирський район) | 248 (стор.616) | |||
271 | Крилівка (Бердичівський район) | 160-264 (стор.234) | |||
272 | Кримок (село) | не менше 56 (стор.675) | |||
273 | Кропивня (Новоборівська селищна громада) | не менше 48 (стор.347) | |||
274 | Крук (село) | не менше 2 (стор.351) | |||
275 | Ксаверів | не менше 11 (стор.523) | |||
276 | Кудиновичі | 25 (стор.560) | |||
277 | Кукільня | 88 (стор.300) | |||
278 | Куліші (Звягельський район) | 17 (стор.360) | |||
279 | Купеч | не менше 8 (стор.458) | |||
280 | Купище | не менше 9 (стор.454) | |||
281 | Кургани (Володарськ-Волинський район) | не менше 2 (стор.344) | |||
282 | Курчиця | не менше 6 (стор.548) | |||
283 | Кустин (Бердичівський район) | не менше 15 (стор.287) | |||
284 | Лазарівка (Житомирський район) | не менше 10 (стор.332) | |||
285 | Лебединці (Бердичівський район) | 41(стор.235) | |||
286 | Лебедівка (Звягельський район) | не менше 3 (стор.549) | |||
287 | Левків (Житомирський район) | 172 (стор.402) | |||
288 | Лемеші (Бердичівський район) | не менше 12 (стор.309) | |||
289 | Лемешівка (Житомирський район) | 10 (стор.424) | |||
290 | Леонівка (Житомирський район) | не менше 8 (стор.408) | |||
291 | Липки (Житомирський район) | 302 (стор.621) | |||
292 | Липне (Житомирський район) | 24 (стор.500) | |||
293 | Лиса Гора (Олевський район) — нині неіснуюче | 6 (стор.582) | |||
294 | Лисівка (Житомирський район) | не менше 17 (стор.621) | |||
295 | Листвин (Коростенський район) | 25 (стор.571) | |||
296 | Бердичівський | Лісівка (Бердичівський район) | 41 | стор.228 | |
297 | Лісівщина (Коростенський район) | не менше 18 (стор.455) | |||
298 | Лісобуда | не менше 19 (стор.455) | |||
299 | Лісова Слобідка (Бердичівський район) | 44 (стор.302) | |||
300 | Лісове (Баранівська міська громада) | 41(стор.273) | |||
301 | Ліщин | не менше 71 (стор.403) | |||
302 | Лопатичі | не менше 59(стор.584) | |||
303 | Лука (Житомирський район) | не менше 16 (стор.408) | |||
304 | Луки (Коростенський район) | не менше 33 (стор.525) | |||
305 | Лукішки | не менше 15(стор.576) | |||
306 | Лучанки | 25 (стор.571) | |||
307 | Лучин | не менше 36 (стор.623) | |||
308 | Любар | 29 (стор.483) | |||
309 | Любарка (Коростенський район) | 43 (стор.539) | |||
310 | Любимівка (Бердичівський район) | 98(стор.237) | |||
311 | Людвинівка (Овруцький район) | не менше 6 (стор.573) | |||
312 | Майстрів | не менше 2 (стор.550) | |||
313 | Макарівка (Житомирський район) | не менше 86 (стор.625) | |||
314 | Мала Горбаша (Звягельський район) | не менше 4 (стор.545) | |||
315 | Мала П'ятигірка | 107 (стор.241) | |||
316 | Мала Фосня | не менше 8 (стор.566) | |||
317 | Мала Цвіля | 10 (стор.550) | |||
318 | Малий Браталів | не менше 32 (стор.502) | |||
319 | Малий Молодьків | 24(стор.561) | |||
320 | Малинівка (Брусилівська селищна громада) | не менше 9 (стор.333) | |||
321 | Малинка (село) | 44 (стор.540) | |||
322 | Малі Кліщі | не менше 6 (стор.541) | |||
323 | Малі Кошарища | 50 (стор.477) | |||
324 | Малі Міньки | не менше 38 (стор.542) | |||
325 | Малі Мошківці | 73 (стор.239) | |||
326 | Малосілка | 35 (стор.295) | |||
327 | Маркуші (Бердичівський район) | не менше 34 (стор.295) | |||
328 | Мартинівка (Бердичівський район) | не менше 12 (стор.309) | |||
329 | Мар'янівка (Довбиська селищна громада) | не менше 5 (стор.260) | |||
330 | Мар'янівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 5 (стор.352) | |||
331 | Меделівка | 164 (стор.683) | |||
332 | Межиліска | не менше 3 (стор.543) | |||
333 | Межирічка (Вишевицька сільська громада) | 42 (стор.680) | |||
334 | Меленці | не менше 78 (стор.502) | |||
335 | Миколаївка (Ємільчинська селищна громада)) | не менше 18 (стор.360) | |||
336 | Миролюбівка (Попільнянська селищна громада) | не менше 48 (стор.626) | |||
337 | Миролюбівка (Станишівська сільська громада) | не менше 28 (стор.409) | |||
338 | Мирославка (Бердичівський район) | не менще 43 (стор.298) | |||
339 | Миропіль | не менше 8 (стор.686) | |||
340 | Михайлівка (Любарська селищна громада) | 102 (стор.494) | |||
341 | Михайлівка (Тетерівська сільська громада) | 40 (стор.383) | |||
342 | Михайлівка (Хорошівська селищна громада) | не менше 2 (стор.345) | |||
343 | Михиївка | не менше 3 (стор.549) | |||
344 | Мишерине | 11 (стор.621) | |||
345 | Мініне — приєднане до села Ставки (Радомишльська міська громада) | 16 (стор.678) | |||
346 | Міньківці | 36 (стор.242) | |||
347 | Мірча | не менше 29 (стор.684) | |||
348 | Млинище (Житомирський район) | не менше 1 (стор.408) | |||
349 | Млинок (Коростенський район) | не менше 2(стор.583) | |||
350 | Мойсіївка (Коростенський район) | не менше 50 (стор.457) | |||
351 | Мокляки (Звягельський район) | не менше 9 (стор.361) | |||
352 | Мостове (Бердичівський район) | 63 (стор.243) | |||
353 | Мотовилівка (Житомирський район) | не менше 30 (стор.503) | |||
354 | Мохначка | від 173 до 950(стор.595) | |||
355 | Мошківка (Коростенський район) | не менше 26 (стор.448) | |||
356 | Мусіївка (Житомирський район) | не менше 5 (стор.372) | |||
357 | Нараївка (Звягельський район) | 14 (стор.360) | |||
358 | Наталія (Довбиська селищна громада) | 11 (стор.259) | |||
359 | Невгоди | не менше 62 (стор.572) | |||
360 | Негребівка | не менше 9 (стор.684) | |||
361 | Недашки | не менше 41 (стор.531) | |||
362 | Неділище | не менше 7 (стор.361) | |||
363 | Немирівка (Коростенський район) | не менше 11 (стор.459) | |||
364 | Несолонь | не менше 14 (стор.551) | |||
365 | Нехворощ (Бердичівський район) | 417 (стор.250) | |||
366 | Никонівка (Бердичівський район) | 56 (стор.301) | |||
367 | Новаки (Коростенський район) | не менше 200 (стор.457) | |||
368 | Нове Життя (Коростенський район) | 28 (стор.531) | |||
369 | Новий Любар | 105 (стор.509) | |||
370 | Новий Солотвин | 12 (стор.323) | |||
371 | Новина (Коростенський район) | не менше 15 (стор.458) | |||
372 | Нові Вороб'ї | 178 (стор.532) | |||
373 | Нові Озеряни | 125 (стор.335) | |||
374 | Нова Котельня | 8 (стор.250) | |||
375 | Новозелене | 9 (стор.557) | |||
376 | Новоселиця (Попільнянська селищна громада) | 350 (стор.631) | |||
377 | Норинськ | 62 (стор.572) | |||
378 | Обухівка (Бердичівський район) | не менше 24 (стор.296) | |||
379 | Озадівка | 292 (стор.307) | |||
380 | Озера (Житомирський район) | не менше 9 (стор.335) | |||
381 | Озеряни (Коростенськй район) | не менше 15(стор.579) | |||
382 | Озерянка (Баранівська міська громада) | 16 (стор.266) | |||
383 | Озерянка (Житомирський район) | 71 (стор.410) | |||
384 | Оліївка (Житомирський район) | 73 (стор.412) | |||
385 | Омелуша | не менше 18 (стор.360) | |||
386 | Осикове (Бердичівський район) | не менше 5 (стор.306) | |||
387 | Осиковий Копець | 32 (стор.480) | |||
388 | Осівці (Житомирський район) | 20 (стор.335) | |||
389 | Острів (Коростенський район) | не менше 6 (стор.568) | |||
390 | Остров (Олевський район) — нині неіснуюче | 3 (стор.583) | |||
391 | Острожок | не менше 8 (стор.267) | |||
392 | Павелки | 93 (стор.252) | |||
393 | Паволоч | не менше 102 — до 1300 (стор.633) | |||
394 | Павлюківка (Коростенський район) | не менше 4 (стор.569) | |||
395 | Парипси | 240 (стор.638) | |||
396 | хутір Парослов Овруцький район | 1 (стор.563) | |||
397 | Пасіки (Олевський район) — нині неіснуюче | 14 (стор.583) | |||
398 | Пединка | не менше 34 (стор.505) | |||
399 | Перлявка | не менше 8 (стор.397) | |||
400 | Пилипонка | не менше 1 (стор.336) | |||
401 | Пиріжки | 35 (стор.534) | |||
402 | Писарівка (Житомирський район) | не менше 2 (стор.344) | |||
403 | Писарівка (Коростенський район) | 20(стор.516) | |||
404 | Підгородне (Бердичівський район) | не менше 5 (стор.322) | |||
405 | Піски (Коростенський район) | не менше 3 (стор.442) | |||
406 | Піски (Попільнянська селищна громада) | 9 (стор.643) | |||
407 | Піски (Станишівська сільська громада) | не менше 19 (стор.414) | |||
408 | Піщанка (Житомирський район) | 64 (стор.413) | |||
409 | Плоска (Житомирський район) | не менше 6 (стор.391) | |||
410 | Покришів | 20 (стор.336) | |||
411 | Покровське (Коростенський район) (колишнє Комсомольське) | не менше 14(стор.583) | |||
412 | Полівська Гута | не менше 14 (стор.342) | |||
413 | Поліянівка | не менше 21 (стор.552) | |||
414 | Полянка (смт) | 51 (стор.262) | |||
415 | Попільня (село, Житомирський район) | не менше 47 (стор.639) | |||
416 | Поромівка (село) | не менше 14 (стор.348) | |||
417 | Почуйки | 117 (стор.641) | |||
418 | Привітів | не менше 159 (стор.506) | |||
419 | Привороття (Житомирський район) | 25 (стор.336) | |||
420 | Прилуки (Коростенський район) | не менше 2 (стор.574) | |||
421 | Провалівка | не менше 12 (стор.505) | |||
422 | Пряжів | не менше 30(стор.419) | |||
423 | Пугачівка (Коростенський район) | не менше 7 (стор.463) | |||
424 | П'ятидуб (Коростенський район) | 23 (стор.529) | |||
425 | Радичі (Звягельський район) | не менше 5 (стор.349) | |||
426 | Радичі (Житомирський район) | не менше 6 (стор.349) | |||
427 | Радовель | 61(стор.585) | |||
428 | Радомишль | 92 (стор.664) | |||
429 | Радулин | не менше 6 (стор.266) | |||
430 | Райгородок (Бердичівський район) | не менше 33 (стор.310) | |||
431 | Райки (Бердичівський район) | не менше 34 (стор.310) | |||
432 | Раковичі | не менше 42 (стор.685) | |||
433 | Репище | 20 (стор.516) | |||
434 | Рея (Бердичівський район) | не менше 14 (стор.311) | |||
435 | Рижани (Житомирський район) | не менше 14 (стор.350) | |||
436 | Ришавка | не менше 12 (стор.458) | |||
437 | Різня (село) | не менше 22 (стор.529) | |||
438 | Роботище (приєднане до села Кропивня) | не менше 1 (стор.544) | |||
439 | Рогачів (Баранівська міська громада) | не менше 10 (стор.267) | |||
440 | Романів (селище) | не менше 10 — до 570 (стор.687) | |||
441 | Романівка (Бердичівський район) (тоді Радянське) | не менше 10 (стор.308) | |||
442 | Романівка (Брусилівська селищна громада) | не менше 1 (стор.337) | |||
443 | Романівка (Звягельський район) | не менше 19 (стор.544) | |||
444 | Романівка (Квітнева сільська громада) | 120 (стор.643) | |||
445 | Рудківка | не менше 5 (стор.372) | |||
446 | Рудня (Овруцька міська громада, колишня Ігнатпільська сільська рада) | не менше 20 (стор.574) | |||
447 | Рудня (Овруцька міська громада, колишня Руднянська сільська рада) | не менше 1 (стор.569) | |||
448 | Рудня-Вороб'ївська | не менше 40 (стор.533) | |||
449 | Рудня-Городецька | 6 (стор.678) | |||
450 | Рудня-Городище | не менше 4 (стор.415) | |||
451 | Рудня-Фасова | не менше 1 (стор.354) | |||
452 | Рудня-Шляхова | не менше 6 (стор.342) | |||
453 | Ружки | не менше 15 (стор.410) | |||
454 | Рутвянка | не менше 5 (стор.529) | |||
455 | Рясне (Звягельський район) | не менше 9 (стор.362) | |||
456 | Саверці (Житомирський район) | 233 (стор.647) | |||
457 | Савлуки | не менше 18 (стор.523) | |||
458 | Садки (Бердичівський район) | 171 (стор.320) | |||
459 | Сарнинка (приєднано до села Велика Фосня) | 19 (стор.566) | |||
460 | Світин | не менше 13 (стор.414) | |||
461 | Семенівка (Бердичівський район) | 46 (стор.291) | |||
462 | Семенівка (Любарська селищна громада) | не менше 24 (стор.504) | |||
463 | Сербо-Слобідка | не менше 26 (стор.363) | |||
464 | Симони (Звягельський район) | не менше 2 (стор.363) | |||
465 | Сингаї (Коростенська міська громада) | не менше 15 (стор.460) | |||
466 | Сингаївка | не менше 24 (стор.288) | |||
467 | Сичівка (Коростенський район) | 35 (стор.526) | |||
468 | Сінгури | 89 (стор.421) | |||
469 | Скаківка | не менше 19 (стор.321) | |||
470 | Сколобів (Хорошівська селищна громада) | не менше 20 (стор.351) | |||
471 | Скоморохи (Житомирський район) | не менше 19 (стор.415) | |||
472 | Скочище (село) | 300 (стор.338) | |||
473 | Скраглівка | 22 (стор.322) | |||
474 | Скраглівка | 22 (стор.322) | |||
475 | Скребеличі | не менше 4 (стор.322) | |||
476 | Слобідка (Малинська міська громада) | не менше 6 (стор.534) | |||
477 | Слобідка (Старосілецька сільська громада) | не менше 4 (стор.479) | |||
478 | Слобода-Селець | не менше 26 (стор.423) | |||
479 | Слобода-Шоломківська | не менше 10(стор.578) | |||
480 | Слободище (Бердичівський район) | не менше 16 (стор.322) | |||
481 | Смолівка (Житомирський район) | 26 (стор.479) | |||
482 | Смолка (село) | 47 (стор.270) | |||
483 | Смолдирів | 81 (стор.269) | |||
484 | Соболівка (Брусилівська селищна громада) | 700 (стор.339) | |||
485 | Соколів Брід | 69 (стор.634) | |||
486 | Солов'ї (Лугинська селищна громада) | не менше 3 (стор.483) | |||
487 | Сонячне (Житомирський район) | не менше 34 (стор.393) | |||
488 | Соснівка (Житомирський район) | 30 (стор.416) | |||
489 | Ставецьке | не менше 1 (стор.425) | |||
490 | Ставище (Брусилівська селищна громада) | не менше 3 (стор.339) | |||
491 | Ставище (Квітнева сільська громада) | 71 (стор.649) | |||
492 | Ставище (Коростенський район) | не менше 13 (стор.461) | |||
493 | Ставки (Радомишльська міська громада) - тоді Леніне | не менше 93 (стор.677) | |||
494 | Станишівка (Житомирський район) | не менше 34 (стор.424) | |||
495 | Стара Котельня | 34 (стор.253) | |||
496 | Стара Чортория | не менше 82 (стор.507) | |||
497 | Старий Любар | не менше 5 (стор.507) | |||
498 | Старий Солотвин | 117 (стор.325) | |||
499 | Старицьке (Житомирський район) | не менше 10 (стор.332) | |||
500 | Старосілля (Житомирський район) | 24 (стор.254) | |||
501 | Старосільці | не менше 2 (стор.479) | |||
502 | Стасева | 11 (стор.526) | |||
503 | Степанівка (Звягельський район) | не менше 8 (стор.364) | |||
504 | Степок (Житомирський район) | 38-61 (стор.255) | |||
505 | Стовпи | 11 (стор.271) | |||
506 | Стовпинка | 8(стор.587) | |||
507 | Стриєва | не менше 7 (стор.554) | |||
508 | Строків | 196 (стор.650) | |||
509 | Струцівка | 3 (стор.481) | |||
510 | Субине | не менше 11 (стор.465) | |||
511 | Суємці | не менше 12 (стор.271) | |||
512 | Сусли | 98 (стор.556) | |||
513 | Суховоля (Житомирський район) | не менше 15 (стор.352) | |||
514 | Суховоля (Звягельський район) | не менше 2 (стор.556) | |||
515 | Сушки (Коростенський район) | не менше 25 (стор.462) | |||
516 | Сущанка | 213 (стор.653) | |||
517 | Сьомаки (Бердичівський район) | не менше 6 (стор.285) | |||
518 | Тарасівка (Житомирський район) | не менше 3 (стор.403) | |||
519 | Тарасівка (Коростенський район) | 10 (стор.535) | |||
520 | Тартак (Звягельський район) | не менше 17 (стор.260) | |||
521 | Теренці | не менше 5 (стор.345) | |||
522 | Тернівка (Звягельський район) | 165 (стор.557) | |||
523 | Теснівка (Звягельський район) | не менше 61 (стор.552) | |||
524 | Терехове (Бердичівський район) | 32 (стор.325) | |||
525 | Тетерівське (Житомирський район) | 13 (стор.425) | |||
526 | Топорище | не менше 23 (стор.352) | |||
527 | Травневе (Житомирський район) | 39 (стор.478) | |||
528 | Тригір'я | не менше 1 (стор.371) | |||
529 | Тростяниця (Коростенський район) | 31 (стор.536) | |||
530 | Троянів | 63 (стор.427) | |||
531 | Тулин (Житомирський район) | 183 (стор.407) | |||
532 | Тупальці | не менше 50 (стор.558) | |||
533 | Турбівка | 137 (стор.656) | |||
534 | Турова | не менше 3 (стор.261) | |||
535 | Тхорин | 75(стор.576) | |||
536 | Ужачин | не менше 10 (стор.552) | |||
537 | Українка (Коростенський район) | не менше 35 (стор.535) | |||
538 | Улянівка (Тетерівська сільська громада) | 64 (стор.385) | |||
539 | Усолуси | 229 (стор.367) | |||
540 | Устинівка (Малинська міська громада) | 26 (стор.536) | |||
541 | Устинівка (Олевська міська громада) | не менше 1(стор.581) | |||
542 | Ушиця (село) | 110 (стор.435) | |||
543 | Ушомир | не менше 57 (стор.464) | |||
544 | Фасова (Житомирський район) | не менше 43 (стор.355) | |||
545 | Федорівка (Коростенський район) | 148 (стор.537) | |||
546 | Филинці | 15 (стор.494) | |||
547 | Хажин | не менше 13 (стор.327) | |||
548 | Харитонівка (Житомирський район) | 80 (стор.480) | |||
549 | Харліївка | 248 (стор.660) | |||
550 | Хижівка | не менше 50 (стор.272) | |||
551 | Хмелище | не менше 30 (стор.321) | |||
552 | Ходаки (Коростенський район) | не менше 75 (стор.467) | |||
553 | Ходорків | 110 (стор.662) | |||
554 | Ходурки | не менше 2 (стор.549) | |||
555 | Холосне | 117 (стор.470) | |||
556 | Хомутець (Житомирський район) | не менше 13 (стор.341) | |||
557 | Хорошів (тоді Володарськ-Волинський) | не менше 13 (стор.341) | |||
558 | Хочине | 26(стор.587) | |||
559 | Хутір-Мокляки | не менше 11 (стор.360) | |||
560 | Царівка (Житомирський район) | не менше 4 (стор.477) | |||
561 | Червона Воля (Звягельський район) | не менше 23 (стор.559) | |||
562 | Червоний Степок | не менше 5 (стор.409) | |||
563 | Бердичівський | Червоненська с.р. | Червоне (смт) | не менше 10 | стор.212 |
564 | Черемошне (Житомирський район) | не менше 4 (стор.370) | |||
565 | Черепин (Коростенський район) | не менше 15(стор.576) | |||
566 | Чернявка (Коростенський район) | 4 (стор.460) | |||
567 | Чміль (село) | не менше 7 (стор.362) | |||
568 | Чоповичі | 316 (стор.514) | |||
569 | Чорнодуб | 83 (стор.429) | |||
570 | Шадура (село) | не менше 3 (стор.346) | |||
571 | Шатрище (Коростенський район) | не менше 17 (стор.461) | |||
572 | Швайківка | не менше 19 (стор.328) | |||
573 | Шевченкове (Коростенський район) | 30 (стор.538) | |||
574 | Шовковиця - приєднано до села Єрчики | 6 (стор.609) | |||
575 | Шоломки | не менше 14(стор.579) | |||
576 | Шумськ (Житомирський район) | 44 (стор.422) | |||
577 | Юрівка (Житомирський район) | 117 (стор.512) | |||
578 | Юрківщина (Житомирська область) | 25(стор.561) | |||
579 | Юрове | 29(стор.587) | |||
580 | Яблунець | не менше 5 (стор.368) | |||
581 | Яблунівка (Малинська міська громада) | 36 (стор.533) | |||
582 | Явне | 57 (стор.274) | |||
583 | Яворівка (Звягельський район) | не менше 4 (стор.549) | |||
584 | Ялишів | 54 (стор.275) | |||
585 | Ялцівка | 102 (стор.528) | |||
586 | Яроповичі | 164 (стор.258) | |||
587 | Ярунь (Звягельський район) | 52 (стор.563) |
Див. також
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Вінницька область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Дніпропетровська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Донецька область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Запорізька область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Київська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Кіровоградська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Луганська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Миколаївська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Одеська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Полтавська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Сумська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Харківська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Херсонська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Хмельницька область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Черкаська область)
- Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Чернігівська область)
Примітки
Джерела
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв