Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2000, чоловіки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Франції 2000 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Тодд Вудбрідж Марк Вудфорд[1] | |||||||||
Фіналіст | Паул Гаргейс Сендон Столл | |||||||||
Рахунок фіналу | 7–6(9–7), 6–4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Відкритий чемпіонат Франції 2000 був другим турніром Великого шолома в сезоні й був за ліком 99-м Відкритим чемпіонатом Франції. Він відбувся на зовнішніх ґрунтових кортах Ролан Гаррос у Парижі (Франція) з 29 травня по 11 червня.
У фіналі Тодд Вудбрідж і Марк Вудфорд перемогли Паула Гаргейса і Сендона Столла з рахунком 7–6(9–7), 6–4.
Сіяні гравці
- Алекс О'Браєн / Джаред Палмер (1-ше коло)
- Тодд Вудбрідж / Марк Вудфорд (Чемпіони)
- Паул Гаргейс / Сендон Столл (фінал)
- Елліс Феррейра / Рік Ліч (1-ше коло)
- Йонас Бйоркман / Байрон Блек (2-ге коло)
- Девід Адамс / Джон-Лаффньє де Ягер (1-ше коло)
- Вейн Феррейра / Кафельников Євген Олександрович (чвертьфінал)
- Їржі Новак / Давід Рікл (чвертьфінал)
- Магеш Бгупаті / Давід Пріносіл (2-ге коло)
- Unknown (знявся)
- Вейн Блек / Ендрю Кратцманн (2-ге коло)
- Джастін Гімелстоб / Марк Ноулз (1-ше коло)
- Себастьян Ларо / Деніел Нестор (чвертьфінал)
- Ніклас Культі / Мікаель Тільстрем (3-тє коло)
- Олів'є Делетр / Джефф Таранго (1-ше коло)
- Піт Норвал / Кевін Ульєтт (3-тє коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал[1] | |||||||||||||||||
Томас Карбонелл Мартін Гарсія | 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
7 | Вейн Феррейра Євген Кафельников | 7 | 4 | 5 | |||||||||||||||
Томас Карбонелл Мартін Гарсія | 4 | 4 | |||||||||||||||||
3 | Паул Гаргейс Сендон Столл | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Паул Гаргейс Сендон Столл | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Невілл Годвін Майкл Гілл | 3 | 4 | |||||||||||||||||
3 | Паул Гаргейс Сендон Столл | 67 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Тодд Вудбрідж Марк Вудфорд | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Жайме Онсінс Даніель Оршанік | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
13 | Себастьян Ларо Деніел Нестор | 4 | 6 | 2 | |||||||||||||||
Жайме Онсінс Даніель Оршанік | 4 | 68 | |||||||||||||||||
2 | Тодд Вудбрідж Марк Вудфорд | 6 | 7 | ||||||||||||||||
8 | Їржі Новак Давід Рікл | 6 | 66 | 1 | |||||||||||||||
2 | Тодд Вудбрідж Марк Вудфорд | 3 | 7 | 6 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
Т Карбонелл М Гарсія | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
1 | А О'Браєн Дж Палмер | 2 | 4 | Т Карбонелл М Гарсія | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
П Пала П Візнер | 6 | 6 | П Пала П Візнер | 5 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||
Е Бенфеле Альварес Д Вемич | 2 | 4 | Т Карбонелл М Гарсія | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Л Г'юїтт П Рафтер | 6 | 5 | 6 | 16 | П Норвал К Ульєтт | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
А Клеман С Грожан | 1 | 7 | 2 | Л Г'юїтт П Рафтер | |||||||||||||||||||||
16 | П Норвал К Ульєтт | 6 | 3 | 6 | 16 | П Норвал К Ульєтт | w/o | ||||||||||||||||||
М Мирний Н Зімоньїч | 3 | 6 | 4 | Т Карбонелл М Гарсія | 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
9 | М Бгупаті Д Пріносіл | 6 | 7 | 7 | В Феррейра Є Кафельников | 7 | 4 | 5 | |||||||||||||||||
В Артурс М Теббутт | 4 | 5 | 9 | М Бгупаті Д Пріносіл | 4 | 7 | 1 | ||||||||||||||||||
ХІ Карраско Х Веласко мол. | 7 | 6 | ХІ Карраско Х Веласко мол. | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||||||
Ж Робішо Дж Вейт | 68 | 2 | ХІ Карраско Хайро Веласко мол. | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
С Юе С Сольньє | 6 | 64 | 6 | 7 | В Феррейра Є Кафельников | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Мартін Ц Сук | 3 | 7 | 1 | С Юе С Сольньє | 6 | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
7 | В Феррейра Є Кафельников | 4 | 6 | 7 | 7 | В Феррейра Є Кафельников | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Я-М Гембілл С Гамфріс | 6 | 4 | 5 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | П Гаргейс С Столл | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
М-К Гелльнер Е Тайно | 6 | 5 | 3 | 3 | П Гаргейс С Столл | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
П Кілдеррі П Трамаккі | 6 | 6 | П Кілдеррі П Трамаккі | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Д Бовен Б Коуп | 3 | 2 | 3 | П Гаргейс С Столл | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Ж Беннето Н Маю | 6 | 6 | 14 | Н Культі М Тільстрем | 3 | 65 | |||||||||||||||||||
Т Гвардьйола Е Продон | 1 | 2 | Ж Беннето Н Маю | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||
14 | Н Культі М Тільстрем | 6 | 6 | 14 | Н Культі М Тільстрем | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
А Лопес Морон А Портас | 2 | 2 | 3 | П Гаргейс С Столл | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | В Блек Е Кратцманн | 6 | 6 | Н Годвін М Гілл | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
В Еллвуд А Пріето | 4 | 4 | 11 | В Блек Е Кратцманн | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Н Годвін М Гілл | 6 | 4 | 6 | Н Годвін М Гілл | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
С Аспелін Ю Ландсберг | 4 | 6 | 2 | Н Годвін М Гілл | 65 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ж Бальсельс Г Іванишевич | 6 | 6 | Дж Ігл Е Флорент | 7 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
А Ді Паскуале Р Жільбер | 3 | 4 | Ж Бальсельс Г Іванишевич | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
Дж Ігл Е Флорент | 6 | 6 | Дж Ігл Е Флорент | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | Д Адамс Дж-Л де Ягер | 1 | 3 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Й Бйоркман Б Блек | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Льодра Д Наргісо | 65 | 2 | 5 | Й Бйоркман Б Блек | 7 | 0 | 9 | ||||||||||||||||||
Ж Онсінс Д Оршанік | 7 | 6 | 5 | Ж Онсінс Д Оршанік | 65 | 6 | 11 | ||||||||||||||||||
М Худ С Прієто | 5 | 4 | Ж Онсінс Д Оршанік | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Ж Бутте Ф Санторо | 7 | 4 | 6 | Ж Бутте Ф Санторо | 68 | 2 | |||||||||||||||||||
П Голдстейн Дж Старк | 68 | 6 | 2 | Ж Бутте Ф Санторо | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Ж-Р Лінар О Пасьянс | 6 | 6 | Ж-Р Лінар О Пасьянс | 66 | 1 | ||||||||||||||||||||
12 | Дж Гімелстоб М Ноулз | 4 | 4 | Ж Онсінс Д Оршанік | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | С Ларо Д Нестор | 6 | 6 | 13 | С Ларо Д Нестор | 4 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
Н Ескюде Р Федерер | 4 | 3 | 13 | С Ларо Д Нестор | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Браян Б Браян | 6 | 6 | М Браян Б Браян | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
П Гелбрайт Б Макфі | 3 | 4 | 13 | С Ларо Д Нестор | 4 | 6 | 8 | ||||||||||||||||||
П Альбано К Гаггард | 6 | 5 | 6 | Г Етліс М Родрігес | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Маркес Т Ванхудт | 4 | 7 | 2 | П Альбано К Гаггард | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
Г Етліс М Родрігес | 3 | 6 | 6 | Г Етліс М Родрігес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | Е Феррейра Р Ліч | 6 | 3 | 4 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Ї Новак Д Рікл | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Ф Берг А Кітінов | 4 | 3 | 8 | Ї Новак Д Рікл | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Д Макферсон П Нюборґ | 6 | 7 | Д Макферсон П Нюборґ | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
Е Ніколас Х Пуентес | 1 | 65 | 8 | Ї Новак Д Рікл | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Г Форже Г Рау | 7 | 6 | М Дамм Д Грбатий | 1 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Паес Я Сімерінк | 65 | 3 | Г Форже Г Рау | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||
М Дамм Д Грбатий | 6 | 6 | М Дамм Д Грбатий | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Дж Кутзе Б Гейгарт | 1 | 4 | 8 | Ї Новак Д Рікл | 6 | 66 | 1 | ||||||||||||||||||
Т Сімада М Вейкфілд | 6 | 2 | 8 | 2 | Т Вудбрідж М Вудфорд | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
15 | О Делетр Дж Таранго | 4 | 6 | 6 | Т Сімада М Вейкфілд | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
М Барнард Ф Монтана | 6 | 6 | М Барнард Ф Монтана | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Д дель Ріо Е Ран | 2 | 3 | М Барнард Ф Монтана | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
Л Арнольд Д Джонсон | 4 | 6 | 6 | 2 | Т Вудбрідж М Вудфорд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Бертоліні К Бранді | 6 | 3 | 4 | Л Арнольд Д Джонсон | 2 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Т Вудбрідж М Вудфорд | 6 | 6 | 2 | Т Вудбрідж М Вудфорд | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Л Бейл М Ондруска | 4 | 3 |
Примітки
Посилання
- Association of Tennis Professionals (ATP) – main draw [Архівовано 21 грудня 2016 у Wayback Machine.]
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв