Водне поло на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 — склади жіночих команд
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2015 Казань (Росія) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
У статті представлено склади збірних, які взяли участь у жіночому турнірі з водного поло на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 у Казані (Росія).
Група A
- Джессіка Годро
- Крістіна Алогбо
- Катріна Монтон
- Емма Райт
- Моніка Еггенс
- Келлі Маккі
- Жоель Бехазі
- Ше Фурньє
- Кармен Еггенс
- Крістін Робінсон
- Стефані Валін
- Домінік Перро
- Нікола Колтерджон
- Олександра Жаркімбаєва
- Аружан Єгембердиєва
- Айжан Акілбаєва
- Анна Турова
- Каміла Закірова
- Оксана Тихонова
- Заміра Мирзабекова
- Оксана Сайчук
- Дар'я Муравйова
- Дар'я Рога
- Анастасія Міршина
- Ассем Муссарова
- Дар'я Рижинська
- Брук Міллар
- Ніколь Льюїс
- Сара Паттісон
- Даніель Льюїс
- Сімон Льюїс
- Сара Лендрі
- Міранда Чейс
- Кейтлін Лопес Да Сілва
- Емма Стоунмен
- Лаяна Денс
- Кірстен Гадсон
- Джасмін Майлз
- Кетрін Карноу
Група B
- Леа Янітсас
- Джемма Бідсворт
- Ганна Баклінг
- Голлі Лінкольн-Сміт
- Кісджа Гоферс
- Бронвен Нокс
- Ровена Вебстер
- Гленні Макгі
- Зое Арансіні
- Ешлі Саутерн
- Бронт Гелліген
- Нікола Загейм
- Келсі Вейкфілд
- Елені Кувду
- Крістіна Цукала
- Стефанія Харалампіді
- Хрістіна Коція
- Маргаріта Плевріту
- Алкісті Авраміду
- Александра Асімакі
- Антігоні Румпесі
- Іоанна Харалампіді
- Тріантафіллія Маноліудакі
- Елефтерія Плевріту
- Елені Хенакі
- Хрісула Діамантопулу
- Лаура Аартс
- Ясемін Сміт
- Дагмар Генее
- Сабріна ван дер Слоот
- Амаренс Генее
- Номі Стомпхорст
- Маріус Нейхаус
- Вівіан Севеніх
- Мауд Мегенс
- Ісабелла ван Тоорн
- Ліке Клаассен
- Леоні ван дер Молен
- Деббі Віллемш
- Ребекка Томас
- Меган Паркес
- Кірен Пейлі
- Рубі Версфелд
- Меган Скулінг
- Аміка Галлендорфф
- Кімберлі Кай
- Делейні Крістієн
- Ліндсей Кіллін
- Дебора О'Ганлон
- Келсі Вайт
- Александр Гейскойн
Група C
- Тесс Олівейра
- Діана Абла
- Маріна Забліт
- Маріана Дуарте
- Лусіанне Барронкас
- Ізабелла Шяппіні
- Аманда Олівейра
- Луїза Карвалью
- Мелані Діас
- Вівіана Байя
- Лорена Боржес
- Габріела Монтельято
- Вікторія Шаморро
- Рікако Міура
- Тіакі Сакануе
- Юрі Кадзама
- Сіно Маґаріяма
- Мое Наката
- Аяка Такахасі
- Юмі Накано
- Міцукі Хасіґуті
- Кана Хосоя
- Цубаса Морі
- Маріна Токумото
- Которі Судзукі
- Юко Умеда
Група D
- Ян Цзюнь
- Тянь Цзяньнін
- Мей Сяохань
- Сюн Дуньхань
- Ню Гуаньнань
- Сунь Ятін
- Сун Дунлунь
- Чжан Цун
- Чжао Цзихань
- Чжан Вейвей
- Ван Сінянь
- Чжан Цзін
- Пен Лінь
- Лорен Деренті
- Естель Мілло
- Леа Башельє
- Орор Сакре
- Луїз Гіє
- Жеральдін Має
- Марі Барб'є
- Маріон Тарді
- Люсі Сеска
- Соня Булукбаші
- Яель Десшампт
- Мікаела Жаскова
- Морган Шабріє
- Флора Болоняй
- Дора Цігань
- Дора Анталь
- Дора Кіштелекі
- Габріелла Суч
- Оршоля Такач
- Анна Іллеш
- Ріта Кетсхельї
- Ілдіко Тот
- Барбара Буйка
- Крістіна Гарда
- Каталін Менцингер
- Едіна Гангль
- Анастасія Верхоглядова
- Тетяна Зубкова
- Катерина Прокоф'єва
- Елвіна Карімова
- Катерина Зубачова
- Анастасія Симанович
- Катерина Лісунова
- Євгенія Абдрізякова
- Ганна Тимофєєва
- Катерина Танкеєва
- Євгенія Іванова
- Надія Яродайкіна
- Ганна Карнаух
Див. також
Примітки
Посилання
- Official website [Архівовано 11 лютого 2011 у Wayback Machine.]
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв