Бобслей на зимових Олімпійських іграх 1932
Змагання з бобслею на зимових Олімпійських іграх 1932 тривали з 9 до 15 лютого на санно-бобслейно-скелетонній трасі[en] в Лейк-Плесіді (США). Розіграно 2 комплекти нагород[1].
Бобслей на III Зимових Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Олімпійська санно-бобслейно-скелетонна траса Лейк-Плесіда[en] |
---|---|
Дати | 9–15 лютого |
Учасників | 41 з 8 країн |
← 1928 | 1936 → |
Бобслей на зимових Олімпійських іграх 1932 | ||||
---|---|---|---|---|
Двійки | чоловіки | |||
Четвірки | чоловіки |
Таблиця медалей
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | США | 2 | 1 | 1 | 4 |
2 | Швейцарія | 0 | 1 | 0 | 1 |
3 | Німеччина | 0 | 0 | 1 | 1 |
Загалом (3 збірні) | 2 | 2 | 2 | 6 |
Чемпіони та призери
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Двійки (чоловіки) | США (USA) США I Губерт Стівенс Кертіс Стівенс | Швейцарія (SUI) Швейцарія II Рето Кападрутт Оскар Ґаєр | США (USA) США II Джон Гітон Роберт Мінтон |
Четвірки (чоловіки) | США (USA) США I Біллі Фіске Едді Іган Кліффорд Ґрей Джей О'Браєн | США (USA) США II Генрі Гомбурґер Персі Браянт Френсіс Стівенс Едмунд Гортон | Німеччина (GER) Німеччина I Ганс Кіліан Макс Людвіґ Ганс Мельгорн Себастьян Губер |
Країни-учасниці
У змаганнях з бобслею на Олімпійських іграх у Лейк-Плесіді взяв участь 41 спортсмен з 8-ми країн:
- Австрія (2)
- Бельгія (4)
- Франція (2)
- Німеччина (9)
- Італія (4)
- Румунія (4)
- Швейцарія (4)
- США (12)
Примітки
Посилання
- 1932 bobsleigh two-man results [Архівовано 3 березня 2016 у Wayback Machine.]
- 1932 bobsleigh four-man results [Архівовано 22 липня 2011 у Wayback Machine.]
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв