2018 Dünya Güreş Şampiyonası - Erkekler grekoromen 97 kg
Erkekler grekoromen 97 kg, 2018 Dünya Güreş Şampiyonası'nda düzenlenen bir yarışmadır ve 27-28 Ekim tarihlerinde Macaristan'ın Budapeşte kentinde düzenlenmiştir.
Madalya kazananlar
Altın | Musa Yevloyev (RUS) |
Gümüş | Kiril Milov (BUL) |
Bronz | Miheil Kajaia (SRB) |
Mehdi Aliyari (IRI) |
Sonuçlar
- Açıklama
- T - Tuş ile kazandı
- HG - Rakibi maça çıkmadığı için hükmen galip sayıldı
Finaller
Yarı finaller | Final | |||||||
Kiril Milov (BUL) | 3 | |||||||
Miheil Kajaia (SRB) | 0 | Kiril Milov (BUL) | 2 | |||||
Musa Yevloyev (RUS) | 3 | Musa Yevloyev (RUS) | 7 | |||||
Artur Aleksanyan (ARM) | 1 | |||||||
Üst yarı
Bölüm 1
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Balázs Kiss (HUN) | 4T | |||||||||||||||||
Chen Yanan (CHN) | 4 | |||||||||||||||||
Balázs Kiss (HUN) | 0 | |||||||||||||||||
Kiril Milov (BUL) | 9 | |||||||||||||||||
Tamás Soós (SVK) | 4 | |||||||||||||||||
Kiril Milov (BUL) | 12 | |||||||||||||||||
Kiril Milov (BUL) | 9 | |||||||||||||||||
Laokratis Kesidis (GRE) | 0 | |||||||||||||||||
Şükrü Atafi (MAR) | 4 | |||||||||||||||||
Hardeep Singh (IND) | 8 | |||||||||||||||||
Hardeep Singh (IND) | 1 | |||||||||||||||||
Laokratis Kesidis (GRE) | 4 | |||||||||||||||||
Yuta Nara (JPN) | 5 | |||||||||||||||||
Laokratis Kesidis (GRE) | 8 | |||||||||||||||||
Bölüm 2
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Marcin Olejniczak (POL) | 0 | |||||||||||||||||
Miheil Kajaia (SRB) | 9 | |||||||||||||||||
Miheil Kajaia (SRB) | 3 | |||||||||||||||||
Andriy Hladkıh (UKR) | 0 | |||||||||||||||||
Cho Hyo-chul (KOR) | 1 | |||||||||||||||||
Andriy Hladkıh (UKR) | 4 | |||||||||||||||||
Miheil Kajaia (SRB) | 5 | |||||||||||||||||
Ondřej Dadák (CZE) | 1 | |||||||||||||||||
Hamza Halui (ALG) | 3 | |||||||||||||||||
Ondřej Dadák (CZE) | 4 | |||||||||||||||||
Ondřej Dadák (CZE) | 3 | |||||||||||||||||
Pontus Lund (SWE) | 1 | |||||||||||||||||
Pontus Lund (SWE) | 8 | |||||||||||||||||
Vilius Laurinaitis (LTU) | 5 | |||||||||||||||||
Alt yarı
Bölüm 3
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Luillys Pérez (VEN) | 14 | |||||||||||||||||
Elias Kuosmanen (FIN) | 5 | |||||||||||||||||
Luillys Pérez (VEN) | 9 | |||||||||||||||||
Peter Öhler (GER) | 0 | |||||||||||||||||
Peter Öhler (GER) | 6 | |||||||||||||||||
G'Angelo Hancock (USA) | 3 | |||||||||||||||||
Luillys Pérez (VEN) | 0 | |||||||||||||||||
Musa Yevloyev (RUS) | 3 | |||||||||||||||||
Beksultan Mahmudov (KGZ) | 1 | |||||||||||||||||
Musa Yevloyev (RUS) | 4 | |||||||||||||||||
Musa Yevloyev (RUS) | 4 | |||||||||||||||||
Mehdi Aliyari (IRI) | 1 | |||||||||||||||||
Süleyman Demirci (TUR) | 1 | |||||||||||||||||
Mehdi Aliyari (IRI) | 4 | |||||||||||||||||
Bölüm 4
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Nikoloz Kahelaşvili (ITA) | 1 | |||||||||||||||||
Artur Aleksanyan (ARM) | 5 | |||||||||||||||||
Artur Aleksanyan (ARM) | 10 | |||||||||||||||||
Felix Baldauf (NOR) | 6 | |||||||||||||||||
Felix Baldauf (NOR) | 3 | |||||||||||||||||
Daniel Gastl (AUT) | 1 | |||||||||||||||||
Artur Aleksanyan (ARM) | 4 | |||||||||||||||||
Revaz Nadareişvili (GEO) | 3 | |||||||||||||||||
Alyaksandr Hrabovik (BLR) | 1 | |||||||||||||||||
Revaz Nadareişvili (GEO) | 9 | Revaz Nadareişvili (GEO) | 5 | |||||||||||||||
Thomas Barreiro (CAN) | 0 | Revaz Nadareişvili (GEO) | 5 | |||||||||||||||
Mélonin Noumonvi (FRA) | 5 | Mélonin Noumonvi (FRA) | 1 | |||||||||||||||
Alimhan Sızdıkov (KAZ) | 1 | Mélonin Noumonvi (FRA) | 4 | |||||||||||||||
Orhan Nuriyev (AZE) | 0 | |||||||||||||||||
Repesaj
2. repesaj turu | 3. repesaj turu | Bronz madalya maçları | |||||||||
Tamás Soós (SVK) | 0 | Balázs Kiss (HUN) | 4 | Balázs Kiss (HUN) | 4 | ||||||
Balázs Kiss (HUN) | 9 | Laokratis Kesidis (GRE) | 1 | Miheil Kajaia (SRB) | 4 | ||||||
Beksultan Mahmudov (KGZ) | 0 | Mehdi Aliyari (IRI) | 8 | Mehdi Aliyari (IRI) | HG | ||||||
Mehdi Aliyari (IRI) | 9 | Luillys Pérez (VEN) | 0 | Artur Aleksanyan (ARM) |
Kaynakça
- Resmi internet sitesi2 Kasım 2018 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.
🔥 Top keywords: Anasayfa2024 Avrupa Futbol ŞampiyonasıÖzel:AraAvrupa Futbol ŞampiyonasıAişe2020 Avrupa Futbol ŞampiyonasıOktay Kaynarca2024 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler LigiKylian MbappéSlovakyaTürkiye2024 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleriFIVB Dünya SıralamasıFIFA Dünya KupasıTürkiye millî futbol takımıMuhammed'in evlilikleriGibi bölümleri listesi2008 Avrupa Futbol ŞampiyonasıKurban BayramıVII. KleopatraGülse BirselRomelu LukakuOsmanlı padişahları listesiÖzel:SonDeğişikliklerMuhammedÜlkeler listesiAntoine Griezmann2026 FIFA Dünya KupasıVatan ŞaşmazII. MehmedOsmanlı İmparatorluğuFIFA Dünya Kupası finalleri listesiBurçlarSeks pozisyonlarıUsame bin LadinGheorghe HagiPrens (dizi)Muğla'nın ilçeleriSıla