2016 Yaz Olimpiyatları'nda binicilik - Bireysel engel atlama
2016 Yaz Olimpiyatları'nda Bireysel engel atlama | ||||||||||
Yer | Rio de Janeiro Ulusal Binicilik Merkezi | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 14 - 19 Ağustos 2016 | |||||||||
Ülke sayısı | 27 | |||||||||
Sporcu sayısı | 74 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
2016 Yaz Olimpiyatları'ndaki binicilik etkinlikleri | ||||
---|---|---|---|---|
At terbiyesi | bireysel | takım | ||
Konkur komple | bireysel | takım | ||
Engel atlama | bireysel | takım |
Takvim
Bütün zamanlar Brezilya yerel saatine (UTC–3) göredir.
Tarih | Zaman | Round |
---|---|---|
Pazar, 14 Ağustos 2016 | 10:00 | Round 1 |
Salı, 16 Ağustos 2016 | 10:00 | Round 2 |
Çarşamba, 17 Ağustos 2016 | 10:00 | Round 3 |
Cuma, 19 Ağustos 2016 | 10:00 | Final A ve B |
Eleme Turu
Round 1
Binici | At | Penaltılar | Toplam penaltılar | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Atlama | Süre | |||||
1 | Christian Ahlmann (GER) | Taloubet Z | 0 | 0 | 0 | |
Kent Farrington (USA) | Voyeur | 0 | 0 | 0 | ||
Janika Sprunger (SUI) | Bonne Chance CW | 0 | 0 | 0 | ||
Philippe Rozier (FRA) | Rahotep de Toscane | 0 | 0 | 0 | ||
Stephan Barcha (BRA) | Landpeter do Feroleto | 0 | 0 | 0 | ||
Meredith Michaels-Beerbaum (GER) | Fibonacci | 0 | 0 | 0 | ||
Jérôme Guery (BEL) | Gran Cru Van de Roz | 0 | 0 | 0 | ||
Maikel van der Vleuten (NED) | Verdi | 0 | 0 | 0 | ||
Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 0 | 0 | 0 | ||
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 0 | 0 | ||
Álvaro Doda de Miranda (BRA) | Cornetto K | 0 | 0 | 0 | ||
Daniel Deusser (GER) | First Class | 0 | 0 | 0 | ||
Edwina Tops-Alexander (AUS) | Lintea Tequila | 0 | 0 | 0 | ||
Amy Millar (CAN) | Heros | 0 | 0 | 0 | ||
Roger-Yves Bost (FRA) | Sydney une Prince | 0 | 0 | 0 | ||
Henrik von Eckermann (SWE) | Yajamila | 0 | 0 | 0 | ||
Pedro Veniss (BRA) | Quabri de l'Isle | 0 | 0 | 0 | ||
Karim El-Zoghby (EGY) | Amelia | 0 | 0 | 0 | ||
John Whitaker (GBR) | Ornellaia | 0 | 0 | 0 | ||
Harrie Smolders (NED) | Emerald | 0 | 0 | 0 | ||
Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 0 | 0 | 0 | ||
Sergio Álvarez Moya (ESP) | Carlo 273 | 0 | 0 | 0 | ||
Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 0 | 0 | 0 | ||
Rene Tebbel (UKR) | Zipper | 0 | 0 | 0 | ||
25 | Ali Al-Rumaihi (QAT) | Gunder | 0 | 1 | 1 | |
Nestor Nielsen van Hoff (URU) | Prince Royal Z de la Luz | 0 | 1 | 1 | ||
27 | Eduardo Menezes (BRA) | Quintol | 4 | 0 | 4 | |
Nick Skelton (GBR) | Big Star | 4 | 0 | 4 | ||
Jeroen Dubbeldam (NED) | Zenith | 4 | 0 | 4 | ||
Yann Candele (CAN) | First Choice 15 | 4 | 0 | 4 | ||
Pilar Lucrecia Cordón (ESP) | Gribouille du Lys | 4 | 0 | 4 | ||
Abdelkebir Ouaddar (MAR) | Quickly de Kreisker | 4 | 0 | 4 | ||
Ben Maher (GBR) | Tic Tac | 4 | 0 | 4 | ||
Scott Keach (AUS) | Fedor | 4 | 0 | 4 | ||
Lucy Davis (USA) | Barron | 4 | 0 | 4 | ||
Tiffany Foster (CAN) | Tripple X III | 4 | 0 | 4 | ||
Manuel Fernández Saro (ESP) | U Watch | 4 | 0 | 4 | ||
Romain Duguet (SUI) | Quorida de Treho | 4 | 0 | 4 | ||
Reiko Takeda (JPN) | Bardolino | 4 | 0 | 4 | ||
Ulrich Kirchhoff (UKR) | Prince de la Mare | 4 | 0 | 4 | ||
Kevin Staut (FRA) | Reveur de Hurtebise | 4 | 0 | 4 | ||
Matias Albarracin (ARG) | Cannavaro 9 | 4 | 0 | 4 | ||
Michael Whitaker (GBR) | Cassionato | 4 | 0 | 4 | ||
Eduardo Álvarez Aznar (ESP) | Rockfeller de Pleville | 4 | 0 | 4 | ||
Martin Fuchs (SUI) | Clooney | 4 | 0 | 4 | ||
José Maria Larocca (ARG) | Cornet du Lys | 4 | 0 | 4 | ||
Ludger Beerbaum (GER) | Casello | 4 | 0 | 4 | ||
Elizabeth Madden (USA) | Cortes'c' | 4 | 0 | 4 | ||
Bassem Hassan Mohammed (QAT) | Dejavu | 4 | 0 | 4 | ||
50 | Alonso Valdéz (PER) | Chief | 4 | 2 | 6 | |
51 | Ramiro Quintana (ARG) | Appy Cara | 4 | 3 | 7 | |
53 | Matt Williams (AUS) | Valinski S | 8 | 0 | 8 | |
Luciana Diniz (POR) | Fit for Fun 13 | 8 | 0 | 8 | ||
Hamad Al-Attiyah (QAT) | Appagino 2 | 8 | 0 | 8 | ||
Malin Baryard-Johnsson (SWE) | Cue Channa | 8 | 0 | 8 | ||
René Lopez (COL) | Con Dios III | 8 | 0 | 8 | ||
Greg Broderick (IRL) | Going Gloabal | 8 | 0 | 8 | ||
Pablo Barrios (VEN) | Antares | 8 | 0 | 8 | ||
James Paterson-Robinson (AUS) | Amarillo | 8 | 0 | 8 | ||
61 | Ömer Karaevli (TUR) | Roso au Crosnier | 12 | 1 | 13 | |
Emanuel Andrade (VEN) | Hardrock Z | 12 | 1 | 13 | ||
62 | Daniel Bluman (COL) | Apardi | 12 | 3 | 15 | |
63 | Toshiki Masui (JPN) | Taloubetdarco K Z | 16 | 0 | 16 | |
Taizo Sugitani (JPN) | Imothep | 16 | 0 | 16 | ||
Rolf-Göran Bengtsson (SWE) | Unita | 16 | 0 | 16 | ||
66 | Emanuele Gaudiano (ITA) | Caspar 232 | 24 | 3 | 27 | |
67 | Cassio Rivetti (UKR) | Fine Fleur du Marais | eliminated | 47 | ||
Bruno Passaro (ARG) | Chicago Z | eliminated | 47 | |||
Daisuke Fukushima (JPN) | Cornet 36 | eliminated | 47 | |||
Ferenc Szentirmai (UKR) | Chadino | eliminated | 47 | |||
Isheau Wong (TPE) | Zadarijke V | eliminated | 47 | |||
Pénélope Leprevost (FRA) | Flora de Mariposa | eliminated | 47 | |||
– | Nicola Philippaerts (BEL) | Zilverstar T | DSQ | |||
– | Jur Vrieling (NED) | Zirocco Blue | DSQ |
Round 2
Binici | At | Penaltılar | Round 1 penaltılar | Toplam penaltılar | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atlama | Süre | ||||||
1 | Kent Farrington (USA) | Voyeur | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Christian Ahlmann (GER) | Taloubet Z | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Maikel van der Vleuten (NED) | Verdi | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Meredith Michaels-Beerbaum (GER) | Fibonacci | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Harrie Smolders (NED) | Emerald | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Álvaro Doda de Miranda (BRA) | Cornetto K | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Daniel Deusser (GER) | First Class | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Sergio Alvarez Moya (ESP) | Carlo 273 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Pedro Veniss (BRA) | Quabri de l'Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12 | Rene Tebbel (UKR) | Zipper | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Roger-Yves Bost (FRA) | Sydney une Prince | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
14 | Ali Al-Rumaihi (QAT) | Gunder | 0 | 1 | 1 | 2 | |
15 | Jeroen Dubbeldam (NED) | Zenith | 0 | 0 | 4 | 4 | |
Yann Candele (CAN) | First Choice 15 | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Philippe Rozier (FRA) | Rahotep de Toscane | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
Eduardo Menezes (BRA) | Quintol | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Lucy Davis (USA) | Barron | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
Romain Duguet (SUI) | Quorida de Treho | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Kevin Staut (FRA) | Reveur de Hurtebise | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
McLain Ward (USA) | Azur | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Henrik von Eckermann (SWE) | Yajamila | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
Martin Fuchs (SUI) | Clooney | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
26 | Reiko Takeda (JPN) | Bardolino | 0 | 1 | 4 | 5 | |
Matias Albarracin (ARG) | Cannavaro 9 | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
Edwina Tops-Alexander (AUS) | Lintea Tequila | 4 | 1 | 0 | 5 | ||
Amy Millar (CAN) | Heros | 4 | 1 | 0 | 5 | ||
30 | Luciana Diniz (POR) | Fit for Fun 13 | 0 | 0 | 8 | 8 | |
Ramiro Quintana (ARG) | Appy Cara | 0 | 1 | 7 | 8 | ||
Matt Williams (AUS) | Valinski S | 0 | 0 | 8 | 8 | ||
Ulrich Kirchhoff (UKR) | Prince de la Mare | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Nick Skelton (GBR) | Big Star | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Janika Sprunger (SUI) | Bonne Chance CW | 8 | 0 | 0 | 8 | ||
Ben Maher (GBR) | Tic Tac | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Manuel Fernandez Saro (ESP) | U Watch | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Tiffany Foster (CAN) | Tripple X III | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Bassem Hassan Mohammed (QAT) | Dejavu | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 8 | 0 | 0 | 8 | ||
Ludger Beerbaum (GER) | Casello | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
42 | Karim El-Zoghby (EGY) | Amelia | 8 | 1 | 0 | 9 | |
Michael Whitaker (GBR) | Cassionato | 4 | 1 | 4 | 9 | ||
44 | Nestor Nielsen van Hoff (URU) | Prince Royal Z de la Luz | 8 | 1 | 1 | 10 | |
Jérôme Guery (BEL) | Gran Cru Van de Roz | 8 | 2 | 0 | 10 | ||
46 | José Maria Larocca (ARG) | Cornet du Lys | 8 | 0 | 4 | 12 | |
Pilar Lucrecia Cordon (ESP) | Gribouille du Lys | 8 | 0 | 4 | 12 | ||
Malin Baryard-Johnsson (SWE) | Cue Channa | 4 | 0 | 8 | 12 | ||
Elizabeth Madden (USA) | Cortes'c' | 8 | 0 | 4 | 12 | ||
50 | Greg Broderick (IRL) | Going Gloabal | 4 | 1 | 8 | 13 | |
Abdelkebir Ouaddar (MAR) | Quickly de Kreisker | 8 | 1 | 4 | 13 | ||
Hamad Al-Attiyah (QAT) | Appagino 2 | 4 | 1 | 8 | 13 | ||
53 | James Paterson-Robinson (AUS) | Amarillo | 8 | 1 | 8 | 17 | |
54 | Pablo Barrios (VEN) | Antares | 12 | 0 | 8 | 20 | |
55 | René Lopez (COL) | Con Dios III | 12 | 1 | 8 | 21 | |
56 | Alonso Valdéz (PER) | Chief | 16 | 0 | 6 | 22 | |
57 | John Whitaker (GBR) | Ornellaia | 20 | 3 | 0 | 23 | |
– | Scott Keach (AUS) | Fedor | Elendi | ||||
– | Eduardo Alvarez Aznar (ESP) | Rockfeller de Pleville | Elendi | ||||
– | Stephan Barcha (BRA) | Landpeter do Feroleto | DSQ |
Round 3
Binici | At | Penaltılar | Round 1+2 Penaltılar | Toplam Penaltılar | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atlama | Süre | ||||||
1 | Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Kent Farrington (USA) | Voyeur | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
Maikel van der Vleuten (NED) | Verdi | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
5 | Roger-Yves Bost (FRA) | Sydney une Prince | 0 | 1 | 1 | 2 | |
6 | Rene Tebbel (UKR) | Zipper | 0 | 2 | 1 | 3 | |
7 | Ali Al-Rumaihi (QAT) | Gunder | 0 | 2 | 2 | 4 | |
Christian Ahlmann (GER) | Taloubet Z | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
Kevin Staut (FRA) | Reveur de Hurtebise | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
McLain Ward (USA) | Azur | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Álvaro Doda de Miranda (BRA) | Cornetto K | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
Daniel Deusser (GER) | First Class | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
13 | Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 0 | 1 | 4 | 5 | |
Philippe Rozier (FRA) | Rahotep de Toscane | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
Meredith Michaels-Beerbaum (GER) | Fibonacci | 4 | 1 | 0 | 5 | ||
Pedro Veniss (BRA) | Quabri de l'Isle | 4 | 1 | 0 | 5 | ||
17 | Sergio Alvarez Moya (ESP) | Carlo 273 | 4 | 2 | 0 | 6 | |
18 | Yann Candele (CAN) | First Choice 15 | 4 | 0 | 4 | 8 | |
Eduardo Menezes (BRA) | Quintol | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Tiffany Foster (CAN) | Tripple X III | 0 | 0 | 8 | 8 | ||
Lucy Davis (USA) | Barron | 4 | 0 | 4 | 8 | ||
Ludger Beerbaum (GER)* | Casello | 0 | 0 | 8 | 8 | ||
23 | Ben Maher (GBR) | Tic Tac | 0 | 1 | 8 | 9 | |
Edwina Tops-Alexander (AUS) | Lintea Tequila | 4 | 0 | 5 | 9 | ||
Janika Sprunger (SUI)* | Bonne Chance CW | 0 | 1 | 8 | 9 | ||
Jeroen Dubbeldam (NED) | Zenith | 4 | 1 | 4 | 9 | ||
Romain Duguet (SUI) | Quorida de Treho | 4 | 1 | 4 | 9 | ||
Martin Fuchs (SUI) | Clooney | 4 | 1 | 4 | 9 | ||
Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 0 | 1 | 8 | 9 | ||
30 | Matias Albarracin (ARG) | Cannavaro 9 | 4 | 1 | 5 | 10 | |
31 | Henrik von Eckermann (SWE) | Yajamila | 8 | 0 | 4 | 12 | |
Harrie Smolders (NED) | Emerald | 12 | 0 | 0 | 12 | ||
33 | Luciana Diniz (POR) | Fit for Fun 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | |
Nick Skelton (GBR) | Big Star | 4 | 1 | 8 | 13 | ||
Bassem Hassan Mohammed (QAT) | Dejavu | 4 | 1 | 8 | 13 | ||
36 | Matt Williams (AUS) | Valinski S | 4 | 2 | 8 | 14 | |
37 | Jérôme Guery (BEL) | Gran Cru Van de Roz | 4 | 1 | 10 | 15 | |
38 | Manuel Fernandez Saro (ESP) | U Watch | 8 | 1 | 8 | 17 | |
Amy Millar (CAN) | Heros | 12 | 0 | 5 | 17 | ||
40 | Karim El-Zoghby (EGY) | Amelia | 8 | 1 | 9 | 18 | |
Ramiro Quintana (ARG) | Appy Cara | 8 | 2 | 8 | 18 | ||
42 | Nestor Nielsen van Hoff (URU) | Prince Royal Z de la Luz | 12 | 1 | 10 | 23 | |
43 | Ulrich Kirchhoff (UKR) | Prince de la Mare | 16 | 1 | 8 | 25 | |
– | Reiko Takeda (JPN) | Bardolino | Retired | ||||
– | Michael Whitaker (GBR) | Cassionato | Withdrew |
* Her ülkeden en fazla 3 binici finale kalabildi. Bu sebeple, Ludger Beerbaum Almanya takımında penaltı sayısı sebebiyle elendi. İsviçre takımında da 4 binicinin 4 penaltısı olduğundan takım lideri Janika Sprunger finale gitmemesine karar verdi.[5]
Final
Round A
Binici | At | Penaltılar | Toplam penaltılar | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Atlama | Süre | |||||
1 | Nick Skelton (GBR) | Big Star | 0 | 0 | 0 | |
Edwina Tops-Alexander (AUS) | Linea Tequila | 0 | 0 | 0 | ||
Jeroen Dubbeldam (NED) | Zenith | 0 | 0 | 0 | ||
Martin Fuchs (SUI) | Clooney | 0 | 0 | 0 | ||
Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 0 | 0 | 0 | ||
Sergio Alvarez Moya (ESP) | Carlo 273 | 0 | 0 | 0 | ||
Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 0 | 0 | 0 | ||
Christian Ahlmann (GER) | Taloubet Z | 0 | 0 | 0 | ||
Daniel Deusser (GER) | Frist Class | 0 | 0 | 0 | ||
Roger-Yves Bost (FRA) | Sydney une Prince | 0 | 0 | 0 | ||
Kent Farrington (USA) | Voyeur | 0 | 0 | 0 | ||
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 0 | 0 | ||
Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 0 | 0 | 0 | ||
14 | Matias Albarracin (ARG) | Cannavaro 9 | 0 | 1 | 1 | |
Rene Tebbel (UKR) | Zipper | 0 | 1 | 1 | ||
16 | Luciana Diniz (POR) | Fit for Fun 13 | 4 | 0 | 4 | |
Henrik von Eckermann (SWE) | Yajamila | 4 | 0 | 4 | ||
Harrie Smolders (NED) | Emerald | 4 | 0 | 4 | ||
Ben Maher (GBR) | Tic Tac | 4 | 0 | 4 | ||
Tiffany Foster (CAN) | Tripple X III | 4 | 0 | 4 | ||
Philippe Rozier (FRA) | Rahotep de Toscane | 4 | 0 | 4 | ||
Pedro Veniss (BRA) | Quabri de l'Isle | 4 | 0 | 4 | ||
Ali Al-Rumaihi (QAT) | Gunder | 4 | 0 | 4 | ||
Kevin Staut (FRA) | Reveur de Hurtebise | 4 | 0 | 4 | ||
McLain Ward (USA) | Azur | 4 | 0 | 4 | ||
Álvaro Doda de Miranda (BRA) | Cornetto K | 4 | 0 | 4 | ||
Maikel van der Vleuten (NED) | Verdi | 4 | 0 | 4 | ||
28 | Jérôme Guéry (BEL) | Gran Cru Van de Roz | 8 | 0 | 8 | |
Matt Williams (AUS) | Valinski S | 8 | 0 | 8 | ||
Bassem Hassan Mohammed (QAT) | Dejavu | 8 | 0 | 8 | ||
Eduardo Menezes (BRA) | Quintol | 8 | 0 | 8 | ||
32 | Romain Duguet (SUI) | Quorida de Treho | 12 | 0 | 12 | |
Yann Candele (CAN) | First Choice 15 | 12 | 0 | 12 | ||
Lucy Davis (USA) | Barron | 12 | 0 | 12 | ||
– | Meredith Michaels-Beerbaum (GER) | Fibonacci | Retired |
Round B
Binici | At | Penaltılar | Round A penaltılar | Total penaltılar | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Atlama | Zaman | |||||
1 | Nick Skelton (GBR) | Big Star | 0 | 0 | 0 | 0 |
Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kent Farrington (USA) | Voyeur | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Jeroen Dubbeldam (NED) | Zenith | 0 | 1 | 0 | 1 |
8 | Matias Albarracin (ARG) | Cannavaro 9 | 0 | 1 | 1 | 2 |
9 | Luciana Diniz (POR) | Fit for Fun 13 | 0 | 0 | 4 | 4 |
McLain Ward (USA) | Azur | 0 | 0 | 4 | 4 | |
Álvaro Doda de Miranda (BRA) | Cornetto K | 0 | 0 | 4 | 4 | |
Edwina Tops-Alexander (AUS) | Linea Tequila | 4 | 0 | 0 | 4 | |
Martin Fuchs (SUI) | Clooney | 4 | 0 | 0 | 4 | |
Christian Ahlmann (GER) | Taloubet Z | 4 | 0 | 0 | 4 | |
Daniel Deusser (GER) | Frist Class | 4 | 0 | 0 | 4 | |
16 | Pedro Veniss (BRA) | Quabri de l'Isle | 0 | 1 | 4 | 5 |
Ali Al-Rumaihi (QAT) | Gunder | 0 | 1 | 4 | 5 | |
Roger-Yves Bost (FRA) | Sydney une Prince | 4 | 1 | 0 | 5 | |
19 | Rene Tebbel (UKR) | Zipper | 4 | 1 | 1 | 6 |
20 | Maikel van der Vleuten (NED) | Verdi | 4 | 1 | 4 | 9 |
Sergio Alvarez Moya (ESP) | Carlo 273 | 8 | 1 | 0 | 9 | |
22 | Kevin Staut (FRA) | Reveur de Hurtebise | 8 | 0 | 4 | 12 |
23 | Philippe Rozier (FRA) | Rahotep de Toscane | 8 | 1 | 4 | 13 |
24 | Henrik von Eckermann (SWE) | Yajamila | 12 | 0 | 4 | 16 |
25 | Ben Maher (GBR) | Tic Tac | 12 | 1 | 4 | 17 |
26 | Tiffany Foster (CAN) | Tripple X III | 16 | 1 | 4 | 21 |
– | Harrie Smolders (NED) | Emerald | Withdrew |
Altın madalya atlayışları
Sıra | Binici | At | Penaltılar | Süre (s) |
---|---|---|---|---|
Nick Skelton (GBR) | Big Star | 0 | 42.82 | |
Peder Fredricson (SWE) | All In | 0 | 43.35 | |
Eric Lamaze (CAN) | Fine Lady 5 | 4 | 42.09 | |
4 | Steve Guerdat (SUI) | Nino des Buissonets | 4 | 43.08 |
5 | Kent Farrington (USA) | Voyeur | 8 | 42.23 |
6 | Sheikh Ali Al-Thani (QAT) | First Division | 8 | 45.03 |
Kaynakça
🔥 Top keywords: Anasayfa2024 Avrupa Futbol ŞampiyonasıÖzel:AraAvrupa Futbol ŞampiyonasıAişe2020 Avrupa Futbol ŞampiyonasıOktay Kaynarca2024 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler LigiKylian MbappéSlovakyaTürkiye2024 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleriFIVB Dünya SıralamasıFIFA Dünya KupasıTürkiye millî futbol takımıMuhammed'in evlilikleriGibi bölümleri listesi2008 Avrupa Futbol ŞampiyonasıKurban BayramıVII. KleopatraGülse BirselRomelu LukakuOsmanlı padişahları listesiÖzel:SonDeğişikliklerMuhammedÜlkeler listesiAntoine Griezmann2026 FIFA Dünya KupasıVatan ŞaşmazII. MehmedOsmanlı İmparatorluğuFIFA Dünya Kupası finalleri listesiBurçlarSeks pozisyonlarıUsame bin LadinGheorghe HagiPrens (dizi)Muğla'nın ilçeleriSıla