Odprto prvenstvo Avstralije 2020 - ženske dvojice
Odprto prvenstvo Avstralije 2020 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zmagov. | Tímea Babos Kristina Mladenovic | |||||||||
Final. | Hsieh Su-wei Barbora Strýcová | |||||||||
Rezultat finala | 6–2, 6–1 | |||||||||
Turnirji | ||||||||||
Posamično | moški | ženske | ||||||||
Dvojice | moške | ženske | mešane | |||||||
Odprto prvenstvo Avstralije 2020 - ženske dvojice
|
Rezultati Odprtega prvenstva Avstralije 2020 v tenisu za ženske dvojice.
Postavljene igralke
- Seznam postavljenih igralk. Tímea Babos in Kristina Mladenovic sta postali prvakinji, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadle.
- 1. Hsieh Su-wei / Barbora Strýcová (finale)
- 2. Tímea Babos / Kristina Mladenovic (prvakinji)
- 3. Elise Mertens / Aryna Sabalenka (četrtfinale)
- 4. Barbora Krejčíková / Kateřina Siniaková (polfinale)
- 5. Nicole Melichar / Xu Yifan (prvi krog)
- 6. Gabriela Dabrowski / Jeļena Ostapenko (četrtfinale)
- 7. Chan Hao-ching / Latisha Chan (polfinale)
- 8. Květa Peschke / Demi Schuurs (drugi krog)
- 9. Duan Yingying / Zheng Saisai (prvi krog)
- 10. Šuko Aojama / Ena Šibahara (tretji krog)
- 11. Lucie Hradecká / Andreja Klepač (prvi krog)
- 12. Ellen Perez / Samantha Stosur (prvi krog)
- 13. Veronika Kudermetova / Alison Riske (tretji krog)
- 14. Lyudmyla Kichenok / Yang Zhaoxuan (prvi krog)
- 15. Viktória Kužmová / Aliaksandra Sasnovich (tretji krog)
- 16. Sofia Kenin / Bethanie Mattek-Sands (tretji krog)
Rezultati
- Legenda
|
|
|
Zaključni boji
Zgornji del
1. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
M Bouzková T Zidanšek | 3 | 5 | 1 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
L Davis V Golubic | 77 | 1 | 6 | L Davis V Golubic | 1 | 5 | |||||||||||||||||||
WC | D Aiava L Cabrera | 65 | 6 | 1 | 1 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
D Jurak N Stojanović | 6 | 6 | D Jurak N Stojanović | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
PR | K Bondarenko A Krunić | 1 | 4 | D Jurak N Stojanović | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | M Inglis K McPhee | 6 | 6 | WC | M Inglis K McPhee | 6 | 3 | 1 | |||||||||||||||||
14 | L Kichenok Z Yang | 4 | 1 | 1 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | E Perez S Stosur | 4 | 6 | 5 | J Brady C Dolehide | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
L Arruabarrena O Jabeur | 6 | 1 | 7 | L Arruabarrena O Jabeur | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
V King C McHale | 6 | 3 | 61 | B Pera R Voráčová | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
B Pera R Voráčová | 1 | 6 | 710 | L Arruabarrena O Jabeur | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
G García Pérez S Sorribes Tormo | 6 | 6 | J Brady C Dolehide | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
M Adamczak K Srebotnik | 2 | 4 | G García Pérez S Sorribes Tormo | 1 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
J Brady C Dolehide | 6 | 6 | J Brady C Dolehide | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | N Melichar Y Xu | 3 | 4 |
2. del
Spodnji del
3. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
7 | H-c Chan L Chan | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
O Kalashnikova M Kato | 63 | 3 | 7 | H-c Chan L Chan | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
E Alexandrova I Bara | 1 | 2 | K Christian A Guarachi | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
K Christian A Guarachi | 6 | 6 | 7 | H-c Chan L Chan | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
M Doi M Niculescu | 65 | 6 | 6 | M Doi M Niculescu | 65 | 4 | |||||||||||||||||||
A Kalinskaya Y Putintseva | 77 | 4 | 2 | M Doi M Niculescu | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
N Hibino M Ninomija | 6 | 6 | N Hibino M Ninomija | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||
11 | L Hradecká A Klepač | 4 | 0 | 7 | H-c Chan L Chan | 79 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | V Kudermetova A Riske | 6 | 6 | 3 | E Mertens A Sabalenka | 67 | 2 | ||||||||||||||||||
S Peng S Zhang | 3 | 3 | 13 | V Kudermetova A Riske | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
A Blinkova Y Wang | 5 | 0 | A Kontaveit M Minella | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
A Kontaveit M Minella | 7 | 6 | 13 | V Kudermetova A Riske | 7 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | J Fourlis Ar Rodionova | 77 | 6 | 3 | E Mertens A Sabalenka | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Alt | S Fichman C Lister | 64 | 2 | WC | J Fourlis Ar Rodionova | 2 | 5 | ||||||||||||||||||
PR | C Bellis M Vondroušová | 6 | 3 | 3 | 3 | E Mertens A Sabalenka | 6 | 7 | |||||||||||||||||
3 | E Mertens A Sabalenka | 3 | 6 | 6 |
4. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
8 | K Peschke D Schuurs | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
F Stollár D Yastremska | 4 | 2 | 8 | K Peschke D Schuurs | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
K Muchová J Teichmann | 3 | 2 | C Gauff C McNally | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
C Gauff C McNally | 6 | 6 | C Gauff C McNally | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
D Collins A Rosolska | 5 | 7 | 6 | 10 | S Aojama E Šibahara | 6 | 5 | 3 | |||||||||||||||||
K Kozlova M Linette | 7 | 5 | 0 | D Collins A Rosolska | |||||||||||||||||||||
G Minnen A Van Uytvanck | 5 | 62 | 10 | S Aojama E Šibahara | w/o | ||||||||||||||||||||
10 | S Aojama E Šibahara | 7 | 77 | C Gauff C McNally | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
15 | V Kužmová A Sasnovich | 6 | 4 | 6 | 2 | T Babos K Mladenovic | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | A Bozovic A Marshall | 2 | 6 | 3 | 15 | V Kužmová A Sasnovich | 6 | 7 | |||||||||||||||||
A Cornet F Ferro | 4 | 77 | 65 | Z Diyas E Rybakina | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
Z Diyas E Rybakina | 6 | 61 | 710 | 15 | V Kužmová A Sasnovich | 64 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | J Moore A Sharma | 2 | 3 | 2 | T Babos K Mladenovic | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
A Barty J Görges | 6 | 6 | A Barty J Görges | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||
D Jakupović R Olaru | 5 | 3 | 2 | T Babos K Mladenovic | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | T Babos K Mladenovic | 7 | 6 |
Viri
- »2020 Women's Doubles«. ausopen.com (v angleščini). Pridobljeno 2. februarja 2020.[mrtva povezava]
🔥 Top keywords: Glavna stranPosebno:IskanjeErik JanžaMohantEvropsko prvenstvo v nogometuMočiBenjamin ŠeškoSlovenska nogometna reprezentancaPosebno:ZadnjeSpremembeZodiakSlovenijaTereza VukCarles PuigdemontOčetovski danBranko ŠturbejVanja DrkušićDan državnostiEvropsko prvenstvo v nogometu 2021Sulejman I.BajramKurbanbajramSeznam mednarodnih klicnih kodSvetlana MakarovičSeznam držav članic Evropske unijeEvropsko prvenstvo v nogometu 2024Svetovno prvenstvo v nogometuAlen KobilicaTrojanska vojnaTrojaKategorija:Slovenski priimkiAhilAndraž ŠporarNogometFrance PrešerenZdravljicaFranz KafkaKategorija:Ženska osebna imenaKylian MbappéGórnik Zabrze