Odprto prvenstvo Anglije 2019 - ženske dvojice
Odprto prvenstvo Anglije 2019 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zmagov. | Hsieh Su-wei Barbora Strýcová | |||||||||
Final. | Gabriela Dabrowski Šu Jifan | |||||||||
Rezultat finala | 6−2, 6−4 | |||||||||
Turnirji | ||||||||||
Posamično | moški | ženske | ||||||||
Dvojice | moške | ženske | mešane | |||||||
Odprto prvenstvo Anglije 2019 - ženske dvojice
|
Rezultati Odprtega prvenstva Anglije 2019 v tenisu za ženske dvojice.
Postavljene igralke
- Seznam postavljenih igralk. Hsieh Su-wei in Barbora Strýcová sta postali prvakinji, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadle.
- 1. Tímea Babos / Kristina Mladenovic (polfinale)
- 2. Barbora Krejčíková / Kateřina Siniaková (polfinale)
- 3. Hsieh Su-wei / Barbora Strýcová (prvakinji)
- 4. Gabriela Dabrowski / Šu Jifan (finale)
- 5. Samantha Stosur / Žang Šuai (drugi krog)
- 6. Elise Mertens / Arina Sabalenka (četrtfinale)
- 7. Nicole Melichar / Květa Peschke (četrtfinale)
- 8. Anna-Lena Grönefeld / Demi Schuurs (četrtfinale)
- 9. Chan Hao-ching / Latiša Čan (tretji krog)
- 10. Viktorija Azarenka / Ashleigh Barty (tretji krog, umik)
- 11. Lucie Hradecká / Andreja Klepač (prvi krog)
- 12. Kirsten Flipkens / Johanna Larsson (drugi krog)
- 13. Duan Jingjing / Ženg Saisai (tretji krog)
- 14. Veronika Kudermetova / Jeļena Ostapenko (prvi krog)
- 15. Irina-Camelia Begu / Monica Niculescu (tretji krog)
- 16. Raquel Atawo / Ljudmila Kičenok (drugi krog)
Rezultati
|
|
|
Zaključni boji
Zgornji del
1. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | T Babos K Mladenovic | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
J Pegula M Sanchez | 4 | 6 | 2 | 1 | T Babos K Mladenovic | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
A Potapova D Jastremska | 4 | 3 | J Brady A Riske | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
J Brady A Riske | 6 | 6 | 1 | T Babos K Mladenovic | w/o | ||||||||||||||||||||
S Cîrstea G Voskoboeva | 6 | 6 | A Cornet P Martić | ||||||||||||||||||||||
WC | SB Grey E Silva | 0 | 3 | S Cîrstea G Voskoboeva | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
A Cornet P Martić | 4 | 6 | 6 | A Cornet P Martić | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | V Kudermetova J Ostapenko | 6 | 4 | 3 | 1 | T Babos K Mladenovic | 2 | 6 | 9 | ||||||||||||||||
12 | K Flipkens J Larsson | 77 | 6 | 7 | N Melichar K Peschke | 6 | 2 | 7 | |||||||||||||||||
14 | B Bencic V Kužmová | 64 | 4 | 12 | K Flipkens J Larsson | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
N Kičenok A Spears | 4 | 6 | 6 | N Kičenok A Spears | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
S Kenin A Petkovic | 6 | 0 | 4 | N Kičenok A Spears | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
D Krawczyk G Olmos | 3 | 6 | 7 | 7 | N Melichar K Peschke | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
A Guarachi S Santamaria | 6 | 3 | 5 | D Krawczyk G Olmos | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
I Bara M Linette | 5 | 2 | 7 | N Melichar K Peschke | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | N Melichar K Peschke | 7 | 6 |
2. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
3 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
M Barthel X Knoll | 2 | 1 | 3 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
E Alexandrova V Golubic | 6 | 1 | 6 | E Alexandrova V Golubic | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
A Muhammad T Townsend | 4 | 6 | 4 | 3 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | M Brengle E Routliffe | 6 | 5 | 1 | 15 | I-C Begu M Niculescu | 3 | 4 | |||||||||||||||||
Š Han O Kalašnikova | 4 | 7 | 6 | Š Han O Kalašnikova | 3 | 6 | 0 | ||||||||||||||||||
D Kasatkina A Kontaveit | 6 | 4 | 2 | 15 | I-C Begu M Niculescu | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
15 | I-C Begu M Niculescu | 3 | 6 | 6 | 3 | S-w Hsieh B Strýcová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
9 | H-c Chan L Čan | 6 | 6 | 6 | E Mertens A Sabalenka | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | H Dart K Dunne | 2 | 4 | 9 | H-c Chan L Čan | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | F Christie K Swan | 5 | 2 | Alt | G Minnen A Van Uytvanck | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
Alt | G Minnen A Van Uytvanck | 7 | 6 | 9 | H-c Chan L Čan | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
Š Aojama A Krunić | 77 | 77 | 6 | E Mertens A Sabalenka | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
K Christian D Jakupović | 63 | 63 | Š Aojama A Krunić | 77 | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
N Dzalamidze C Lister | 3 | 4 | 6 | E Mertens A Sabalenka | 65 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | E Mertens A Sabalenka | 6 | 6 |
Spodnji del
3. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
5 | S Stosur Š Žang | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
M Gasparyan A Panova | 3 | 6 | 2 | 5 | S Stosur Š Žang | 6 | 2 | 3 | |||||||||||||||||
A Mitu P Parmentier | 4 | 2 | PR | D Collins B Mattek-Sands | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | D Collins B Mattek-Sands | 6 | 6 | PR | D Collins B Mattek-Sands | w/o | |||||||||||||||||||
R Peterson T Zidanšek | 6 | 77 | 10 | V Azarenka A Barty | |||||||||||||||||||||
M Buzărnescu R Olaru | 3 | 64 | R Peterson T Zidanšek | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
PR | L Marozava S Sanders | 0 | 1 | 10 | V Azarenka A Barty | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | V Azarenka A Barty | 6 | 6 | PR | D Collins B Mattek-Sands | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
13 | J Duan S Ženg | 6 | 6 | 4 | G Dabrowski J Šu | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | M Rybáriková S Vögele | 2 | 3 | 13 | J Duan S Ženg | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
PR | M Puig S Rogers | 6 | 1 | 7 | M Ninomija R Voráčová | 7 | 4 | 1 | |||||||||||||||||
M Ninomija R Voráčová | 4 | 6 | 9 | 13 | J Duan S Ženg | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
K Kozlova Ar Rodionova | 4 | 6 | 6 | 4 | G Dabrowski J Šu | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
D Jurak K Srebotnik | 6 | 2 | 4 | K Kozlova Ar Rodionova | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
O Jabeur F Stollár | 1 | 3 | 4 | G Dabrowski J Šu | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | G Dabrowski J Šu | 6 | 6 |
4. del
Prvi krog | Drugi krog | Tretji krog | Četrtfinale | ||||||||||||||||||||||
8 | A-L Grönefeld D Schuurs | 65 | 6 | 9 | |||||||||||||||||||||
M Adamczak E Perez | 77 | 1 | 7 | 8 | A-L Grönefeld D Schuurs | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
V Diatchenko Y Putintseva | 61 | 3 | A Rosolska A Sharma | 3 | 0 | ||||||||||||||||||||
A Rosolska A Sharma | 77 | 6 | 8 | A-L Grönefeld D Schuurs | 6 | 79 | |||||||||||||||||||
A Blinkova J Vang | 2 | 6 | 7 | A Blinkova J Vang | 4 | 67 | |||||||||||||||||||
N Hibino M Kato | 6 | 3 | 5 | A Blinkova J Vang | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
M Sakkari A Tomljanović | 6 | 6 | M Sakkari A Tomljanović | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
11 | L Hradecká A Klepač | 3 | 2 | 8 | A-L Grönefeld D Schuurs | 2 | 61 | ||||||||||||||||||
16 | R Atawo L Kičenok | 6 | 1 | 6 | 2 | B Krejčíková K Siniaková | 6 | 77 | |||||||||||||||||
M Minella H Watson | 4 | 6 | 4 | 16 | R Atawo L Kičenok | 6 | 4 | 0 | |||||||||||||||||
Š Peng Ž Jang | 6 | 5 | 6 | A-L Friedsam L Siegemund | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
A-L Friedsam L Siegemund | 4 | 7 | 8 | A-L Friedsam L Siegemund | 66 | 1 | |||||||||||||||||||
T Bacsinszky B Pera | 4 | 6 | 1 | 2 | B Krejčíková K Siniaková | 78 | 6 | ||||||||||||||||||
A Sasnovič L Curenko | 6 | 4 | 6 | A Sasnovič L Curenko | 1r | ||||||||||||||||||||
WC | N Bains N Broady | 5 | 1 | 2 | B Krejčíková K Siniaková | 4 | |||||||||||||||||||
2 | B Krejčíková K Siniaková | 7 | 6 |
🔥 Top keywords: Glavna stranPosebno:IskanjeErik JanžaMohantEvropsko prvenstvo v nogometuMočiBenjamin ŠeškoSlovenska nogometna reprezentancaPosebno:ZadnjeSpremembeZodiakSlovenijaTereza VukCarles PuigdemontOčetovski danBranko ŠturbejVanja DrkušićDan državnostiEvropsko prvenstvo v nogometu 2021Sulejman I.BajramKurbanbajramSeznam mednarodnih klicnih kodSvetlana MakarovičSeznam držav članic Evropske unijeEvropsko prvenstvo v nogometu 2024Svetovno prvenstvo v nogometuAlen KobilicaTrojanska vojnaTrojaKategorija:Slovenski priimkiAhilAndraž ŠporarNogometFrance PrešerenZdravljicaFranz KafkaKategorija:Ženska osebna imenaKylian MbappéGórnik Zabrze