Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 – czwórka bez sternika mężczyzn
Czwórka bez sternika mężczyzn (M4-) – konkurencja rozgrywana podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie między 9 a 16 sierpnia w Parku Olimpijskim Shunyi.
Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 | ||
---|---|---|
Jedynka | mężczyźni | kobiety |
Dwójka bez sternika | mężczyźni | kobiety |
Dwójka podwójna | mężczyźni | kobiety |
Dwójka podwójna wagi lekkiej | mężczyźni | kobiety |
Czwórka bez sternika | mężczyźni | |
Czwórka podwójna | mężczyźni | kobiety |
Czwórka bez sternika wagi lekkiej | mężczyźni | |
Ósemka | mężczyźni | kobiety |
Harmonogram konkurencji
Wszystkie godziny w standardowym czasie chińskim (UTC+8)
Godzina | Wydarzenie | Runda |
---|---|---|
Sobota, 9 sierpnia 2008 | 17:30-18:00 | Eliminacje |
Poniedziałek, 11 sierpnia 2008 | 17:30-17:40 | Repasaże |
Środa, 13 sierpnia 2008 | 16:50-17:10 | Półfinały A/B |
Piątek, 15 sierpnia 2008 | 17:50-18:00 | Finał B |
Sobota, 16 sierpnia 2008 | 17:30-17:40 | Finał A |
Medaliści
Wyniki
Eliminacje
Reguła kwalifikacji: 1-3 → PA/B, 4.. → R
Eliminacje 1
Eliminacje 2
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Geert Cirkel Matthijs Vellenga Jan-Willem Gabriëls Gijs Vermeulen | Holandia | 6:00,50 | PA/B |
2 | Carl Meyer James Dallinger Eric Murray Hamish Bond | Nowa Zelandia | 6:00,73 | PA/B |
3 | Tomaž Pirih Rok Rozman Rok Kolander Miha Pirih | Słowenia | 6:03,78 | PA/B |
4 | Jan Gruber Michal Horváth Milan Bruncvík Karel Neffe | Czechy | 6:10,36 | R |
Eliminacje 3
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Matt Ryan James Marburg Cameron McKenzie Francis Hegerty | Australia | 6:00,40 | PA/B |
2 | Gregor Hauffe Toni Seifert Urs Käufer Filip Adamski | Niemcy | 6:00,95 | PA/B |
3 | Cormac Folan Sean Casey Jonno Devlin Sean O’Neill | Irlandia | 6:02,85 | PA/B |
4 | Julien Desprès Benjamin Rondeau Germain Chardin Dorian Mortelette | Francja | 6:05,00 | R |
Repasaże
Reguła kwalifikacji: 1-3 → PA/B
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Jan Gruber Michal Horváth Milan Bruncvík Karel Neffe | Czechy | 5:58,69 | PA/B |
2 | Julien Desprès Benjamin Rondeau Germain Chardin Dorian Mortelette | Francja | 6:00,01 | PA/B |
3 | Andrej Dziemjanienka Wadzim Lalin Jauhien Nosau Alaksandr Kazubouski | Białoruś | 6:00,44 | PA/B |
4 | Zhang Xingbo Zhao Linquan Guo Kang Song Kai | Chiny | 6:02,37 |
Półfinały A/B
Reguła kwalifikacji: 1-3 → FA, 4.. → FB
Półfinały A/B 1
Półfinały A/B 2
Finał B
Finał A
🔥 Top keywords: Wikipedia:Strona głównaMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024Specjalna:SzukajWikipedia:O WikipediiMichał ProbierzMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020Kylian MbappéMistrzostwa Europy w piłce nożnejMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022Antoine GriezmannNicola ZalewskiMistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyznReprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyznDzień OjcaTaras RomanczukRomelu LukakuMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyznAdam BuksaZofia Noceti-KlepackaPolskaDidier DeschampsRobert LewandowskiMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026FentanylMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2028N’Golo KantéOndrej DudaPałac Stolbergów we WrocławiuSłowacjaGheorghe HagiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020/FinałCristiano RonaldoReprezentacja Rumunii w piłce nożnej mężczyznMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012Tadeusz GapińskiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)Olivier GiroudDawid Podsiadło