Etapy Etap Data Start – Meta km Typ Zwycięzca etapu Lider 1. 5 lipca Leeds – Harrogate 190,5 Płaski Marcel Kittel Marcel Kittel 2. 6 lipca York – Sheffield 201 Pagórkowaty Vincenzo Nibali Vincenzo Nibali 3. 7 lipca Cambridge – Londyn 155 Płaski Marcel Kittel Vincenzo Nibali 4. 8 lipca Le Touquet-Paris-Plage – Lille 163,5 Płaski Marcel Kittel Vincenzo Nibali 5. 9 lipca Ypres – Arenberg Porte du Hainaut155,5 Płaski Lars Boom Vincenzo Nibali 6. 10 lipca Arras – Reims 194 Płaski André Greipel Vincenzo Nibali 7. 11 lipca Épernay – Nancy 234,5 Płaski Matteo Trentin Vincenzo Nibali 8. 12 lipca Tomblaine – Gérardmer La Mauselaine161 Pagórkowaty Blel Kadri Vincenzo Nibali 9. 13 lipca Gérardmer – Miluza 170 Pagórkowaty Tony Martin Tony Gallopin 10. 14 lipca Miluza – La Planche des Belles Filles161,5 Górski Vincenzo Nibali Vincenzo Nibali 15 lipca Dzień przerwy 11. 16 lipca Besançon – Oyonnax 187,5 Pagórkowaty Tony Gallopin Vincenzo Nibali 12. 17 lipca Bourg-en-Bresse – Saint-Étienne 185,5 Płaski Alexander Kristoff Vincenzo Nibali 13. 18 lipca Saint-Étienne – Chamrousse 197,5 Górski Vincenzo Nibali Vincenzo Nibali 14. 19 lipca Grenoble – Risoul 177 Górski Rafał Majka Vincenzo Nibali 15. 20 lipca Tallard – Nîmes 222 Płaski Alexander Kristoff Vincenzo Nibali 21 lipca Dzień przerwy 16. 22 lipca Carcassonne – Bagnères-de-Luchon 237,5 Górski Michael Rogers Vincenzo Nibali 17. 23 lipca Saint-Gaudens – Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet124,5 Górski Rafał Majka Vincenzo Nibali 18. 24 lipca Pau – Hautacam145,5 Górski Vincenzo Nibali Vincenzo Nibali 19. 25 lipca Maubourguet -Val d'Adour – Bergerac 208,5 Płaski Ramūnas Navardauskas Vincenzo Nibali 20. 26 lipca Bergerac – Périgueux 54 ITT Tony Martin Vincenzo Nibali 21. 27 lipca Évry – Paryż 137,5 Płaski Marcel Kittel Vincenzo Nibali
Uczestnicy
Etapy
Etap 1: Leeds > Harrogate
Etap 2: York > Sheffield
Etap 3: Cambridge > Londyn
Etap 4: Le Touquet-Paris-Plage > Lille
Etap 5: Ypres > Arenberg Porte du Hainaut
Etap 6: Arras > Reims
Etap 7: Épernay > Nancy
Etap 8: Tomblaine > Gérardmer La Mauselaine
Etap 9: Gérardmer > Miluza
Etap 10: Miluza > La Planche des Belles Filles
Etap 11: Besançon > Oyonnax
Etap 12: Bourg-en-Bresse > Saint-Étienne
Etap 13: Saint-Étienne > Chamrousse
Etap 14: Grenoble > Risoul
Etap 15: Tallard > Nîmes
Etap 16: Carcassonne > Bagnères-de-Luchon
Etap 17: Saint-Gaudens > Saint-Lary-Soulan-Pla d'Adet
Etap 18: Pau > Hautacam
Etap 19: Maubourguet-Val d'Adour > Bergerac
Etap 20: Bergerac > Périgueux
Etap 21: Évry > Paryż
Liderzy klasyfikacji po etapach
Klasyfikacje końcowe
Przypisy
Bibliografia