Tashkent Open 2018
Tashkent Open 2018 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA International Series w sezonie 2018 z cyklu Tashkent Open rozgrywany w dniach 24–29 września 2018 roku w Taszkencie na kortach twardych o puli nagród 250 000 dolarów amerykańskich.
Miejsce | |||
---|---|---|---|
Obiekt | Tashkent Tennis Center | ||
Nawierzchnia | Twarda | ||
Data | 24–29.09.2018 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | |||
Pula nagród | 250 000 $ | ||
Drabinka | 32S/16Q/16D | ||
Dyrektor | Valera Lim | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Margarita Gasparian | |||
Gra podwójna Olga Danilović Tamara Zidanšek | |||
| |||
Strona internetowa |
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
1 | Irina-Camelia Begu | 55 | 1. runda |
2 | Wiera Łapko | 66 | ćwierćfinał |
3 | Tamara Zidanšek | 72 | 1. runda |
4 | Stefanie Vögele | 73 | 1. runda |
5 | Tatjana Maria | 74 | 2. runda |
6 | Anna Schmiedlová | 79 | ćwierćfinał |
7 | Jewgienija Rodina | 84 | 2. runda |
8 | Dalila Jakupović | 89 | ćwierćfinał |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||||||||||||
Kateryna Kozłowa | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | Anna Schmiedlová | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Kateryna Kozłowa | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Anastasija Potapowa | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Anastasija Potapowa | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Dalila Jakupović | 5 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
Q | Anastasija Potapowa | 2 | 1 | |||||||||||||||||
PR | Margarita Gasparian | 6 | 6 | |||||||||||||||||
PR | Margarita Gasparian | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Fanny Stollár | 6 | 2 | 1 | ||||||||||||||||
PR | Margarita Gasparian | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Mona Barthel | 6 | 1 | 5 | |||||||||||||||||
Mona Barthel | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
2 | Wiera Łapko | 3 | 5 |
Faza początkowa
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||
1 | Irina-Camelia Begu | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Kateryna Kozłowa | 6 | 6 | Kateryna Kozłowa | 7 | 6 | |||||||||||||||
Fiona Ferro | 1 | 7 | 6 | Fiona Ferro | 5 | 4 | ||||||||||||||
Jana Fett | 6 | 64 | 1 | Kateryna Kozłowa | 6 | 6 | ||||||||||||||
Nao Hibino | 6 | 6 | 6 | Anna Schmiedlová | 3 | 2 | ||||||||||||||
Eugenie Bouchard | 3 | 3 | Nao Hibino | 65 | 4 | |||||||||||||||
Q | Dejana Radanović | 3 | 0 | 6 | Anna Schmiedlová | 7 | 6 | |||||||||||||
6 | Anna Schmiedlová | 6 | 6 |
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||
4 | Stefanie Vögele | 6 | 63 | 3 | ||||||||||||||||
Q | Anastasija Potapowa | 4 | 7 | 6 | Q | Anastasija Potapowa | 6 | 6 | ||||||||||||
Olga Danilović | 6 | 6 | Olga Danilović | 3 | 3 | |||||||||||||||
WC | Anna Kalinska | 4 | 1 | Q | Anastasija Potapowa | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||
Marta Kostiuk | 4 | 3 | 8 | Dalila Jakupović | 5 | 6 | 1 | |||||||||||||
Arantxa Rus | 6 | 6 | Arantxa Rus | 1 | 66 | |||||||||||||||
Anna Blinkowa | 4 | 7 | 4 | 8 | Dalila Jakupović | 6 | 7 | |||||||||||||
8 | Dalila Jakupović | 6 | 5 | 6 |
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||
5 | Tatjana Maria | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Natalja Wichlancewa | 1 | 2 | 5 | Tatjana Maria | 2 | 6 | 62 | |||||||||||||
Sabina Sharipova | 2 | 2 | PR | Margarita Gasparian | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||
PR | Margarita Gasparian | 6 | 6 | PR | Margarita Gasparian | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||
Q | Fanny Stollár | 3 | 6 | 6 | Q | Fanny Stollár | 6 | 2 | 1 | |||||||||||
Kurumi Nara | 6 | 3 | 4 | Q | Fanny Stollár | 7 | 6 | |||||||||||||
WC | Wiera Zwonariowa | 6 | 6 | WC | Wiera Zwonariowa | 62 | 4 | |||||||||||||
3 | Tamara Zidanšek | 1 | 4 |
1 runda | 2 runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||||
7 | Jewgienija Rodina | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Magdalena Fręch | 5 | 2 | 7 | Jewgienija Rodina | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||
Mona Barthel | 4 | 6 | 6 | Mona Barthel | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||
WC | Nigina Abduraimova | 6 | 3 | 3 | Mona Barthel | 6 | 7 | |||||||||||||
Jekatierina Aleksandrowa | 3 | 2 | 2 | Wiera Łapko | 3 | 5 | ||||||||||||||
Q | Ivana Jorović | 6 | 6 | Q | Ivana Jorović | 2 | 4 | |||||||||||||
PR | Bojana Jovanovski Petrović | 1 | 3 | 2 | Wiera Łapko | 6 | 6 | |||||||||||||
2 | Wiera Łapko | 6 | 6 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 43 000 | 280 |
---|---|---|
Finalistka | 21 400 | 180 |
Półfinalistka | 11 500 | 110 |
Ćwierćfinalistka | 6200 | 60 |
2 runda | 3420 | 30 |
1 runda | 2220 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
1 | Irina-Camelia Begu Raluca Olaru | 77 | finał |
2 | Nao Hibino Oksana Kalasznikowa | 119 | półfinał |
3 | Alexa Guarachi Desirae Krawczyk | 151 | ćwierćfinał |
4 | Dalila Jakupović Wiera Łapko | 152 | ćwierćfinał |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 12 300 | 280 |
---|---|---|
Finalistki | 6400 | 180 |
Półfinalistki | 3435 | 110 |
Ćwierćfinalistki | 1820 | 60 |
1 runda | 960 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtafiles.wtatennis.com. [dostęp 2018-09-22]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtafiles.wtatennis.com. [dostęp 2018-09-24]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2018-09-21]. (ang.).
🔥 Top keywords: Wikipedia:Strona głównaMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024Specjalna:SzukajWikipedia:O WikipediiMichał ProbierzMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020Kylian MbappéMistrzostwa Europy w piłce nożnejMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022Antoine GriezmannNicola ZalewskiMistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyznReprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyznDzień OjcaTaras RomanczukRomelu LukakuMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyznAdam BuksaZofia Noceti-KlepackaPolskaDidier DeschampsRobert LewandowskiMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026FentanylMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2028N’Golo KantéOndrej DudaPałac Stolbergów we WrocławiuSłowacjaGheorghe HagiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020/FinałCristiano RonaldoReprezentacja Rumunii w piłce nożnej mężczyznMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012Tadeusz GapińskiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)Olivier GiroudDawid Podsiadło