Szablon:Polskie okręty wojenne 1918–1939
Torpedowce | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niszczyciele |
| ||||||||||||||||||||||
Okręty podwodne | |||||||||||||||||||||||
Trałowce | |||||||||||||||||||||||
Stawiacze min | |||||||||||||||||||||||
Okręty szkolne | |||||||||||||||||||||||
Kanonierki | |||||||||||||||||||||||
Inne okręty i pomocnicze jednostki pływające (pjp) |
| ||||||||||||||||||||||
Okręty rzeczne |
|
Pozycje linkujące: 83, specjalne: 0, problemy?: 0, RAZEM: 83
Informacje diagnostyczne
- definicja szablonu
Szablon nawigacyjny
- zadeklarowane kategorie
- 1
- okręty polskie
- kategorie w kodzie
- 0
- głębokość drzewa
- 2
- liczba liści
- 26
- prywatny CSS
- polskie_okrety_wojenne_1918-1939
- nieużywane pola
- zwijanie
Kanoniczne zestawienie parametrów
| nazwa = Polskie okręty wojenne 1918–1939| tytuł = [[Okręt]]y [[Marynarka Wojenna (II RP)|Marynarki Wojennej]] [[1918]]–[[1939]]| zwijanie = zwinięte| opis1 = [[Torpedowiec|Torpedowce]]| spis1 =* [[ORP Kaszub (1914)|ORP Kaszub]]* [[ORP Krakowiak (1918)|ORP Krakowiak]]* [[ORP Kujawiak (1917)|ORP Kujawiak]]* [[ORP Mazur (1914)|ORP Mazur]]* [[ORP Podhalanin]]* [[ORP Ślązak (1917)|ORP Ślązak]]| opis2 = [[Niszczyciel]]e| spis2 =; Typ ''Wicher'': [[ORP Wicher (1928)|ORP Wicher]]: [[ORP Burza]]; Typ ''Grom'': [[ORP Grom (1936)|ORP Grom]]: [[ORP Błyskawica]]: ''[[ORP Orkan i ORP Huragan (1939)|ORP Orkan]]'': ''[[ORP Orkan i ORP Huragan (1939)|ORP Huragan]]''| opis3 = [[Okręt podwodny|Okręty podwodne]]| spis3 =; [[Okręty podwodne typu Wilk|Typ ''Wilk'']]: [[ORP Wilk (1929)|ORP Wilk]]: [[ORP Ryś (1929)|ORP Ryś]]: [[ORP Żbik (1931)|ORP Żbik]]; Typ ''Orzeł'': [[ORP Orzeł (1938)|ORP Orzeł]]: [[ORP Sęp (1938)|ORP Sęp]]| opis4 = Trałowce| spis4 =; [[Trałowce typu FM|Trałowce typu ''FM'']]: [[ORP Mewa (1918)|ORP Mewa (I)]]: [[ORP Rybitwa (1919)|ORP Rybitwa (I)]]: [[ORP Czajka (1918)|ORP Czajka (I)]]: [[ORP Jaskółka (1918)|ORP Jaskółka (I)]]; [[Trałowce typu Jaskółka|Trałowce typu ''Jaskółka'']]: [[ORP Jaskółka (1934)|ORP Jaskółka (II)]]: [[ORP Mewa (1935)|ORP Mewa (II)]]: [[ORP Rybitwa (1935)|ORP Rybitwa (II)]]: [[ORP Czajka (1935)|ORP Czajka (II)]]: [[ORP Czapla (1938)|ORP Czapla]]: [[ORP Żuraw]]| opis5 = Stawiacze min| spis5 =* [[ORP Gryf (1936)|ORP Gryf]]| opis6 = Okręty szkolne| spis6 =* [[ORP Mazur (1914)|ORP Mazur]]* [[ORP Iskra (1917)|ORP Iskra]]* [[ORP Wilia]]| opis7 = [[Kanonierka|Kanonierki]]| spis7 =* [[ORP Generał Haller]]* [[ORP Komendant Piłsudski]]| opis8 = Inne okręty i<br />pomocnicze jednostki pływające (pjp)| opis8.1 = [[Hulk (okręt)|Hulki]], okręty-bazy i tendry| spis8.1 =* [[ORP Bałtyk (1896)|ORP Bałtyk]]* [[ORP Sławomir Czerwiński]]* [[Oksywie (1927)|Oksywie]]* [[ORP Miner]]* [[ORP Nurek]]* [[SS Gdańsk|ORP Gdańsk]]* [[SS Gdynia|ORP Gdynia]]| opis8.2 = Okręty hydrograficzne| spis8.2 =* [[ORP Pomorzanin (1893)|ORP Pomorzanin (I)]]* [[ORP Mewa (1918)|ORP Pomorzanin (II)]]| opis8.3 = Okręty pomocnicze| spis8.3 =* [[ORP Smok]]| opis8.4 = Okręty-cele| spis8.4 =* [[ORP Kujawiak (1917)|ORP Kujawiak]]* [[ORP Ślązak (1917)|ORP Ślązak]]| opis8.5 = Pomocnicze zbiorniki ropy| spis8.5 =* [[ORP Podhalanin]]| opis8.6 = Transportowce| spis8.6 =* [[ORP Wilia]]| opis8.7 = Holowniki| spis8.7 =* [[ORP Smok]]* [[Lech (1904)|Lech]]| opis8.8 = Ścigacze i motorówki strażnicze| spis8.8 =* [[ORP Myśliwy]]* [[L 2]]* [[L 3]]| opis9 = Okręty rzeczne| opis9.1 = [[Monitor rzeczny|Monitory rzeczne]]:| spis9.1 =; Typ ''B'' (gdańskie): [[ORP Warszawa (1920)|ORP Warszawa]]: [[ORP Horodyszcze]]: [[ORP Pińsk]]: [[ORP Toruń (1920)|ORP Toruń]]; Typ krakowski: [[ORP Kraków (1926)|ORP Kraków]]: [[ORP Wilno]]| opis9.10 = Okręty minowe| spis9.10 =* [[Polskie trałowce rzeczne|Trałowce rzeczne]]* [[Mątwa (1920)|Mątwa]]| opis9.11 = Pomocnicze jednostki pływające (pjp)| spis9.11 =* [[Hetman Żółkiewski (holownik inspekcyjny)|Hetman Żółkiewski]]* [[Neptun (1911)|Neptun]]* [[Kiliński (kuter parowy)|Kiliński]]* [[ORP Admirał Dickman|Admirał Dickman]]| opis9.2 = Kanonierki rzeczne| spis9.2 =* [[Zaradna]]* [[Zuchwała]]* [[Zawzięta]]| opis9.3 = [[Kuter uzbrojony|Kutry uzbrojone]]| spis9.3 =* [[Polskie kutry uzbrojone|KU 1 - KU 3]]* [[Polskie kutry uzbrojone|KU 4 - KU 5]]* [[KU 16 - KU 19 (lekkie kutry uzbrojone)|KU 16 - KU 19]]* [[KU 25 - KU 29 (lekkie kutry uzbrojone)|KU 25 - KU 29]]* [[KU 21 - KU 24 (kutry uzbrojone)|KU 21 - KU 24]]| opis9.4 = Ciężkie kutry uzbrojone| spis9.4 =* [[ORP Nieuchwytny (1934)|ORP Nieuchwytny]]| opis9.5 = Statki sztabowe| spis9.5 =* [[ORP Admirał Sierpinek]]| opis9.6 = Kutry zwiadu artyleryjskiego i łączności| spis9.6 =* [[KU 6 (kuter zwiadu artyleryjskiego i łączności)|KU 6]]* [[KU 7 (kuter zwiadu artyleryjskiego i łączności)|KU 7]]| opis9.7 = Kutry meldunkowe| spis9.7 =* [[KM 12 - KM 15 (kutry meldunkowe)|KM 12 - KM 15]]| opis9.8 = Ścigacze rzeczne| spis9.8 =* [[KU-30 (1939)|KU-30]]| opis9.9 = Statki uzbrojone| spis9.9 =* [[Wilno (1899)|Wilno]]* [[Różycki (1893)|Różycki]]* [[ORP Generał Szeptycki (1920)|Generał Szeptycki]]* [[ORP Hetman Chodkiewicz]]* [[ORP Generał Sikorski]]| kategoria = okręty polskie
🔥 Top keywords: Wikipedia:Strona głównaMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024Specjalna:SzukajWikipedia:O WikipediiMichał ProbierzMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020Kylian MbappéMistrzostwa Europy w piłce nożnejMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022Antoine GriezmannNicola ZalewskiMistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyznReprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyznDzień OjcaTaras RomanczukRomelu LukakuMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyznAdam BuksaZofia Noceti-KlepackaPolskaDidier DeschampsRobert LewandowskiMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026FentanylMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2028N’Golo KantéOndrej DudaPałac Stolbergów we WrocławiuSłowacjaGheorghe HagiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020/FinałCristiano RonaldoReprezentacja Rumunii w piłce nożnej mężczyznMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012Tadeusz GapińskiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)Olivier GiroudDawid Podsiadło