Far East Cup w biegach narciarskich 2013/2014
Far East Cup w biegach narciarskich 2013/2014 to kolejna edycja tego cyklu zawodów. Rywalizacja rozpoczęła się 19 grudnia 2013 w koreańskim Alpensia Resort, a zakończyła 16 lutego 2014 w koreańskim Alpensia Resort.
| |||
Data | 19 grudnia 2013 - 4 lutego 2014 | ||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | |||
Miejsce zakończenia | |||
Organizator | |||
Liczba konkurencji | 9 | ||
Zwycięzcy | |||
Generalna |
Obrończynią tytułu wśród kobiet była Japonka Naoko Omori, a wśród mężczyzn Japończyk Nobu Naruse.
Kalendarz i wyniki
Kobiety
Lp | Data | Miejscowość | Dystans | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 19 grudnia 2013 | Alpensia Resort | 5 km s. klasycznym | Yuki Kobayashi | Kozue Takizawa | Lee Chae-won |
2. | 20 grudnia 2013 | 10 km s. dowolnym | Yuki Kobayashi | Lee Chae-won | Sumiko Ishigaki | |
3. | 26 grudnia 2013 | Otoineppu | 5 km s. klasycznym | Yuki Kobayashi | Yukari Tanaka | Akiko Sakurai |
4. | 27 grudnia 2013 | 5 km s. dowolnym | Yuki Kobayashi | Michiko Kashiwabara | Yukari Tanaka | |
5. | 6 stycznia 2014 | Sapporo | 5 km s. klasycznym | Yuki Kobayashi | Kana Matsudate | Chisa Ōbayashi |
6. | 7 stycznia 2014 | Sprint s. dowolnym | Michiko Kashiwabara | Yuki Kobayashi | Naoko Omori | |
7. | 8 stycznia 2014 | 5 km s. dowolnym | Chisa Ōbayashi | Yukari Tanaka | Yuki Kobayashi | |
8. | 3 lutego 2014 | Alpensia Resort | 5 km s. klasycznym | Han Da-som | Bae Min-ju | Ju Hye-ri |
9. | 4 lutego 2014 | 10 km s. dowolnym | Han Da-som | Ju Hye-ri | Kim Seul-gi |
Mężczyźni
Lp | Data | Miejscowość | Dystans | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 19 grudnia 2013 | Alpensia Resort | 10 km s. klasycznym | Kohei Shimizu | Nobuhito Kashiwabara | Kentarō Ishikawa |
2. | 20 grudnia 2013 | 15 km s. dowolnym | Kohei Shimizu | Nobuhito Kashiwabara | Junichi Igawa | |
3. | 26 grudnia 2013 | Otoineppu | 10 km s. klasycznym | Akira Lenting | Kohei Shimizu | Hiroyuki Miyazawa |
4. | 27 grudnia 2013 | 10 km s. dowolnym | Akira Lenting | Hiroyuki Miyazawa | Yosuke Kobayashi | |
5. | 6 stycznia 2014 | Sapporo | 10 km s. klasycznym | Hiroyuki Miyazawa | Akira Lenting | Kohei Shimizu |
6. | 7 stycznia 2014 | Sprint s. dowolnym | Yūichi Onda | Nobuhito Kashiwabara | Shohei Kodama | |
7. | 8 stycznia 2014 | 10 km s. dowolnym | Akira Lenting | Nobu Naruse | Yūichi Onda | |
8. | 3 lutego 2014 | Alpensia Resort | 10 km s. klasycznym | Kohei Shimizu | Nobuhito Kashiwabara | Hwang Jun-hee |
9. | 4 lutego 2014 | 15 km s. dowolnym | Nobuhito Kashiwabara | Kohei Shimizu | Cho Yong-jin |
Klasyfikacje
|
|
Bibliografia
- Wyniki zawodów. www.data.fis-ski.com. [dostęp 2014-06-07]. (ang.).
🔥 Top keywords: Wikipedia:Strona głównaMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024Specjalna:SzukajWikipedia:O WikipediiMichał ProbierzMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020Kylian MbappéMistrzostwa Europy w piłce nożnejMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022Antoine GriezmannNicola ZalewskiMistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyznReprezentacja Francji w piłce nożnej mężczyznDzień OjcaTaras RomanczukRomelu LukakuMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyznAdam BuksaZofia Noceti-KlepackaPolskaDidier DeschampsRobert LewandowskiMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026FentanylMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2028N’Golo KantéOndrej DudaPałac Stolbergów we WrocławiuSłowacjaGheorghe HagiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020/FinałCristiano RonaldoReprezentacja Rumunii w piłce nożnej mężczyznMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012Tadeusz GapińskiMistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 (eliminacje)Olivier GiroudDawid Podsiadło