NM i mangekamp 2016
- Artikkel
- Diskusjon
NM i mangekamp 2016 var en del av NM i friidrett 2016, og ble arrangert som et eget mesterskap på Sentralidrettsanlegget i Nittedal, 21. og 22. mai 2016 av Nittedal IL.[1]
Ingen deltakere
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Caroline Fleisher | Ski IL Friidrett | 5063 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Toralv Opsal | Dimna IL | 7389 p |
De to islandske utøverne Gudmundur Danielsson og Ari Sigbor Eiriksson deltok utenfor konkurranse, men begge brøt konkurransen.
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Emilie Berge | Iveland IL | 5047 p |
02 . | Amanda Marie Grefstad Frøynes | Iveland IL | 4806 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Atcha Prommetta | Moss IL | 4472 p |
02 . | Espen Karlsen | Urædd Friidrett | 4216 p |
03 . | Rittichai Unkrassang | Rjukan IL | 2662 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Gjert Høie Sjursen | Gneist IL | 5496 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Oliver Engen | Krødsherad IL | 5230 p |
02 . | Markus Rooth | Lamberseter IF | 4730p |
03 . | Kevin Olai W. Svarstad | Hareid IL | 4124 p |
På de neste plassene fulgte Simen Guttormsen, Fredrik Vehus Skjerve, Thomas Kristiansen, Isak Langeland, Viljar Ørnes, Magnus Norum Kivle og Oliver Skåv Våer.
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Ida Eikeng | Urædd Friidrett | 5330 p |
02 . | Solveig Hernandez Vråle | Sturla IF | 4556 p |
03 . | Alexandra Haver | Sørild IL | 4517 p |
4. | Julie Woie Flølo | Bergen TF | 4359 p |
På de neste plassene kom Elise Hoel Ulseth, Josefine Grønset Løken, Saga Glad Bratvold og Helle Låhne Smedsrud.
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Sigrid Kleive | Ålesund FIK | 4635 p |
02 . | Emilie Sandberg | Sandnes IL | 4046 p |
03 . | Emma de Haas | Sturla IF | 3987 p |
4. | Guro Storkås | Urædd Friidrett | 3678 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Hedda Marie Kjølberg Hauge | Ski IL Friidrett | 4307 p |
02 . | Andrea Thorsheim | FIL AKS-77 | 4252 p |
03 . | Iben Carnhed | Bækkelaget SK | 4237 p |
4. | Hedda Flemmen Holum | Våg IK | 4074 p |
På de neste plassene fulgte Ingrid Pernille Rismark, Helene Oulie, Mari Øverby, Birthe Franck-Petersen, Ester Holt, Carolina Hernandez Vråle og Sarah Smuelsen.
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Frode Holt | Sturla IF | 5424 p |
02 . | Are Torsvik | Sandnes IL | 4951 p |
03 . | Johnny Gundersen | Bækkelaget SK | 4057 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Arne Warem | Gjesdal IL | 6491 p |
02 . | Kjell Ivar Jønnum | Steinkjer Friidrettsklubb | 4546 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Jeanette Svanberg Eliassen | Larvik Turn & IF | 3072 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Ragnhild Gulvik | Larvik Turn & IF | 2474 p |
Plass | Utøver | Klubb | Poeng |
---|---|---|---|
01 . | Kate Alnes | Larvik Turn & IF | 3191 p |
Utendørs | 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · (1940–45 ikke arrangert) · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 · 2023 · 2024 | |
---|---|---|
Innendørs |