Wereldkampioenschappen baanwielrennen 2004
- Artikel
- Overleg
Hulpmiddelen
Algemeen
Afdrukken/exporteren
WK baanwielrennen 2004 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gehouden in | Melbourne | ||||||
Jaar | 2004 | ||||||
Data | 26 mei t/m 29 mei | ||||||
Sport | Baanwielrennen | ||||||
Organisator | UCI | ||||||
Evenementen | 15 | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De Wereldkampioenschappen baanwielrennen 2004, werden van 26 tot 29 meil, gehouden in het Australische Melbourne.
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Theo Bos | NED |
2 | Laurent Gané | FRA |
3 | Ryan Bayley | AUS |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Chris Hoy | GBR |
2 | Arnaud Tournant | FRA |
3 | Theo Bos | NED |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Sergi Escobar Roure | ESP |
2 | Rob Hayles | GBR |
3 | Robert Bartko | GER |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | AUS | |
2 | GBR | |
3 | ESP |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | FRA | |
2 | GBR | |
3 | ESP |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Jamie Staff | GBR |
2 | José Antonio Escuredo Raimondez | ESP |
3 | Ivan Vrba | CZE |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Greg Henderson | NZL |
2 | Robert Slippens | NED |
3 | Walter Pérez | ARG |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Franck Perque | FRA |
2 | Milton Wynants | URU |
3 | Juan Curuchet | ARG |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Juan Curuchet Walter Pérez | ARG |
2 | Franco Marvulli Bruno Risi | SUI |
3 | Robert Slippens Danny Stam | NED |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Svetlana Grankovskaya | RUS |
2 | Anna Meares | AUS |
3 | Lori-Ann Muenzer | CAN |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Anna Meares | AUS |
2 | Jiang Yonghua | CHN |
3 | Simona Krupeckaitė | LTU |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Sarah Ulmer | NZL |
2 | Katie Mactier | AUS |
3 | Elena Tchalykh | RUS |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Clara Sanchez | FRA |
2 | Elisa Frisoni | ITA |
3 | Jennie Reed | USA |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Yoanka Gonzalez Perez | CUB |
2 | Mandy Poitras | CAN |
3 | Olga Sljoesarjova | RUS |
Plaats | Naam | Land |
---|---|---|
1 | Olga Sljoesarjova | RUS |
2 | Vera Carrara | ITA |
3 | Belém Guerrero Méndez | MEX |
Plaats | Land | 1 Goud | 2 Zilver | 3 Brons | Totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Frankrijk | 3 | 2 | 0 | 5 |
2 | Verenigd Koninkrijk | 2 | 2 | 1 | 5 |
Australië | 2 | 2 | 1 | 5 | |
4 | Rusland | 2 | 0 | 2 | 4 |
5 | Nieuw-Zeeland | 2 | 0 | 0 | 2 |
6 | Spanje | 1 | 2 | 1 | 4 |
7 | Nederland | 1 | 1 | 2 | 3 |
8 | Argentinië | 1 | 0 | 2 | 3 |
9 | Cuba | 1 | 0 | 0 | 1 |
10 | Italië | 0 | 2 | 0 | 2 |
11 | Canada | 0 | 1 | 1 | 2 |
12 | China | 0 | 1 | 0 | 1 |
Uruguay | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Zwitserland | 0 | 1 | 0 | 1 | |
15 | Duitsland | 0 | 0 | 1 | 1 |
Litouwen | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Mexico | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Tsjechië | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Verenigde Staten | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Totaal | 15 | 15 | 15 | 45 |
Edities
1893 ·1894 ·1895 ·1896 ·1897 ·1898 ·1899 ·1900 ·1901 ·1902 ·1903 ·1904 ·1905 ·1906 ·1907 ·1908 ·1909 ·1910 ·1911 ·1912 ·1913 ·1914 ·1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 ·1920 ·1921 ·1922 ·1923 ·1924 ·1925 ·1926 ·1927 ·1928 ·1929 ·1930 ·1931 ·1932 ·1933 ·1934 ·1935 ·1936 ·1937 ·1938 ·1939 ·1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 ·1946 ·1947 ·1948 ·1949 ·1950 ·1951 ·1952 ·1953 ·1954 ·1955 ·1956 ·1957 ·1958 ·1959 ·1960 ·1961 ·1962 ·1963 ·1964 ·1965 ·1966 ·1967 ·1968 ·1969 ·1970 ·1971 ·1972 ·1973 ·1974 ·1975 ·1976 ·1977 ·1978 ·1979 ·1980 ·1981 ·1982 ·1983 ·1984 ·1985 ·1986 ·1987 ·1988 ·1989 ·1990 ·1991 ·1992 ·1993 ·1994 ·1995 ·1996 ·1997 ·1998 ·1999 ·2000 ·2001 ·2002 ·2003 ·2004 ·2005 ·2006 ·2007 ·2008 ·2009 ·2010 ·2011 ·2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 · 2023
Onderdelen
Achtervolging (individueel) · afvalkoers · keirin · koppelkoers · omnium · ploegenachtervolging · puntenkoers · scratch · sprint · teamsprint · tijdrijden
Voormalig:stayeren ·tandem