Voorronde
Eerste voorronde
Tweede voorronde
Derde voorronde
* Eindstand 1-0 voor Lokomotiv maar herspeeld wegens de niet-uitsluiting van een Lokomotiv speler met 2 gele kaarten.
Eerste groepsfase
16 winnaars van de 3de kwalificatieronde, 10 kampioenen van de 10 competities met het beste coëfficiënt en 6 vicekampioenen van de 6 beste competities werden verdeeld over 8 groepen van 4. De top 2 van elke groep gaat naar de 2de groepsfase, de 3de plaats gaat door naar de 3de ronde van de UEFA Cup, de nummer 4 is uitgeschakeld.
Groep A
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Lokomotiv Moskou | 1–1 | Anderlecht |
AS Roma | 1–2 | Real Madrid |
Tweede speeldag |
Anderlecht | 0–0 | AS Roma |
Real Madrid | 4–0 | Lokomotiv Moskou |
Derde speeldag |
Real Madrid | 4–1 | Anderlecht |
AS Roma | 2–1 | Lokomotiv Moskou |
Vierde speeldag |
Anderlecht | 0–2 | Real Madrid |
Lokomotiv Moskva | 0–1 | AS Roma |
Vijfde speeldag |
Real Madrid | 1–1 | AS Roma |
Anderlecht | 1–5 | Lokomotiv Moskou |
Zesde speeldag |
Lokomotiv Moskou | 2–0 | Real Madrid |
AS Roma | 1–1 | Anderlecht |
Groep B
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Dynamo Kiev | 2–2 | Borussia Dortmund |
Liverpool | 1–1 | Boavista |
Tweede speeldag |
Borussia Dortmund | 0–0 | Liverpool |
Boavista | 3–1 | Dynamo Kiev |
Derde speeldag |
Boavista | 2–1 | Borussia Dortmund |
Liverpool | 1–0 | Dynamo Kiev |
Vierde speeldag |
Borussia Dortmund | 2–1 | Boavista |
Dynamo Kiev | 1–2 | Liverpool |
Vijfde speeldag |
Boavista | 1–1 | Liverpool |
Borussia Dortmund | 1–0 | Dynamo Kiev |
Zesde speeldag |
Liverpool | 2–0 | Borussia Dortmund |
Dynamo Kiev | 1–0 | Boavista |
Groep C
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Schalke | 0–2 | Panathinaikos |
Mallorca | 1–0 | Arsenal |
Tweede speeldag |
Panathinaikos | 2–0 | Mallorca |
Arsenal | 3–2 | Schalke |
Derde speeldag |
Panathinaikos | 1–0 | Arsenal |
Schalke | 0–1 | Mallorca |
Vierde speeldag |
Arsenal | 2–1 | Panathinaikos |
Mallorca | 0–4 | Schalke |
Vijfde speeldag |
Panathinaikos | 2–0 | Schalke |
Arsenal | 3–1 | Mallorca |
Zesde speeldag |
Schalke | 3–1 | Arsenal |
Mallorca | 1–0 | Panathinaikos |
Groep D
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Nantes | 4–1 | PSV Eindhoven |
Galatasaray | 1–0 | Lazio |
Tweede speeldag |
Lazio | 1–3 | Nantes |
PSV Eindhoven | 3–1 | Galatasaray |
Derde speeldag |
PSV Eindhoven | 1–0 | Lazio |
Nantes | 0–1 | Galatasaray |
Vierde speeldag |
Lazio | 2–1 | PSV Eindhoven |
Galatasaray | 0–0 | Nantes |
Vijfde speeldag |
PSV Eindhoven | 0–0 | Nantes |
Lazio | 1–0 | Galatasaray |
Zesde speeldag |
Nantes | 1–0 | Lazio |
Galatasaray | 2–0 | PSV Eindhoven |
Groep E
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Rosenborg | 1–2 | Porto |
Juventus | 3–2 | Celtic |
Tweede speeldag |
Rosenborg | 1–1 | Juventus |
Celtic | 1–0 | Porto |
Derde speeldag |
Celtic | 1–0 | Rosenborg |
Porto | 0–0 | Juventus |
Vierde speeldag |
Porto | 3–0 | Celtic |
Juventus | 1–0 | Rosenborg |
Vijfde speeldag |
Rosenborg | 2–0 | Celtic |
Juventus | 3–1 | Porto |
Zesde speeldag |
Porto | 1–0 | Rosenborg |
Celtic | 4–3 | Juventus |
Groep F
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Olympique Lyonnais | 0–1 | Bayer Leverkusen |
Fenerbahçe | 0–3 | Barcelona |
Tweede speeldag |
Fenerbahçe | 0–1 | Olympique Lyonnais |
Bayer Leverkusen | 2–1 | Barcelona |
Derde speeldag |
Barcelona | 2–0 | Olympique Lyonnais |
Bayer Leverkusen | 2–1 | Fenerbahçe |
Vierde speeldag |
Barcelona | 2–1 | Bayer Leverkusen |
Olympique Lyonnais | 3–1 | Fenerbahçe |
Vijfde speeldag |
Fenerbahçe | 1–2 | Bayer Leverkusen |
Olympique Lyonnais | 2–3 | Barcelona |
Zesde speeldag |
Barcelona | 1–0 | Fenerbahçe |
Bayer Leverkusen | 2–4 | Olympique Lyonnais |
Groep G
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Deportivo de La Coruña | 2–2 | Olympiakos |
Manchester United | 1–0 | Lille OSC |
Tweede speeldag |
Deportivo de La Coruña | 2–1 | Manchester United |
Lille OSC | 3–1 | Olympiakos |
Derde speeldag |
Olympiakos | 0–2 | Manchester United |
Lille OSC | 1–1 | Deportivo de La Coruña |
Vierde speeldag |
Olympiakos | 2–1 | Lille OSC |
Manchester United | 2–3 | Deportivo de La Coruña |
Vijfde speeldag |
Deportivo de La Coruña | 1–1 | Lille OSC |
Manchester United | 3–0 | Olympiakos |
Zesde speeldag |
Olympiakos | 1–1 | Deportivo de La Coruña |
Lille OSC | 1–1 | Manchester United |
Groep H
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Spartak Moskou | 2–2 | Feyenoord |
Bayern München | 0–0 | Sparta Praag |
Tweede speeldag |
Spartak Moskou | 1–3 | Bayern München |
Sparta Praag | 4–0 | Feyenoord |
Derde speeldag |
Feyenoord | 2–2 | Bayern München |
Sparta Praag | 2–0 | Spartak Moskou |
Vierde speeldag |
Bayern München | 5–1 | Spartak Moskou |
Feyenoord | 0–2 | Sparta Praag |
Vijfde speeldag |
Bayern München | 3–1 | Feyenoord |
Spartak Moskou | 2–2 | Sparta Praag |
Zesde speeldag |
Feyenoord | 2–1 | Spartak Moskou |
Sparta Praag | 0–1 | Bayern München |
Tweede groepsfase
De 8 groepswinnaars en 8 2de plaatsen van de eerste groepsfase werden over 4 groepen van 4 verdeeld met telkens twee groepswinnaars en twee 2de plaatsen. Teams van hetzelfde land of die in de vorige groepsfase samen zaten kunnen nu niet bij elkaar zitten. De top 2 gaat door naar de kwartfinale.
Groep A
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Bayern München | 1–1 | Manchester United |
Boavista | 1–0 | Nantes Atlantique |
Tweede speeldag |
Manchester United | 3–0 | Boavista |
Nantes Atlantique | 0–1 | Bayern München |
Derde speeldag |
Boavista | 0–0 | Bayern München |
Nantes Atlantique | 1–1 | Manchester United |
Vierde speeldag |
Bayern München | 1–0 | Boavista |
Manchester United | 5–1 | Nantes Atlantique |
Vijfde speeldag |
Manchester United | 0–0 | Bayern München |
Nantes Atlantique | 1–1 | Boavista |
Zesde speeldag |
Boavista | 0–3 | Manchester United |
Bayern München | 2–1 | Nantes Atlantique |
Groep B
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Galatasaray | 1–1 | AS Roma |
Liverpool | 1–3 | Barcelona |
Tweede speeldag |
AS Roma | 0–0 | Liverpool |
Barcelona | 2–2 | Galatasaray |
Derde speeldag |
Liverpool | 0–0 | Galatasaray |
Barcelona | 1–1 | AS Roma |
Vierde speeldag |
Galatasaray | 1–1 | Liverpool |
AS Roma | 3–0 | Barcelona |
Vijfde speeldag |
AS Roma | 1–1 | Galatasaray |
Barcelona | 0–0 | Liverpool |
Zesde speeldag |
Liverpool | 2–0 | AS Roma |
Galatasaray | 0–1 | Barcelona |
Groep C
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Panathinaikos | 0–0 | Porto |
Sparta Praag | 2–3 | Real Madrid |
Tweede speeldag |
Porto | 0–1 | Sparta Praag |
Real Madrid | 3–0 | Panathinaikos |
Derde speeldag |
Sparta Praag | 0–2 | Panathinaikos |
Real Madrid | 1–0 | Porto |
Vierde speeldag |
Panathinaikos | 2–1 | Sparta Praag |
Porto | 1–2 | Real Madrid |
Vijfde speeldag |
Porto | 2–1 | Panathinaikos |
Real Madrid | 3–0 | Sparta Praag |
Zesde speeldag |
Sparta Praag | 2–0 | Porto |
Panathinaikos | 2–2 | Real Madrid |
Groep D
| | | |
---|
Eerste speeldag |
Deportivo de La Coruña | 2–0 | Arsenal |
Juventus | 4–0 | Bayer Leverkusen |
Tweede speeldag |
Arsenal | 3–1 | Juventus |
Bayer Leverkusen | 3–0 | Deportivo de La Coruña |
Derde speeldag |
Juventus | 0–0 | Deportivo de La Coruña |
Bayer Leverkusen | 1–1 | Arsenal |
Vierde speeldag |
Deportivo de La Coruña | 2–0 | Juventus |
Arsenal | 4–1 | Bayer Leverkusen |
Vijfde speeldag |
Arsenal | 0–2 | Deportivo de La Coruña |
Bayer Leverkusen | 3–1 | Juventus |
Zesde speeldag |
Juventus | 1–0 | Arsenal |
Deportivo de La Coruña | 1–3 | Bayer Leverkusen |
Kwartfinale
Halve finale
Finale
Kampioen
Externe links