Oostenrijkse voetbalbeker 2010/11
sportseizoen van een voetbalcompetitie
De Beker van Oostenrijk 2010/11 was de 77ste editie van dit voetbaltoernooi in Oostenrijk. Het toernooi begon op 23 juli 2010 met de voorronde en eindigde met de finale op 29 mei 2011. Titelhouder was SK Sturm Graz. Het toernooi werd gewonnen door SV Ried.
Voorronde
De loting voor de voorronde vond plaats 7 juli 2010.[1]
Team 1 | Res. | Team 2 |
---|---|---|
23 juli 2010 | ||
SVG Bleiburg | 0–2 | SV Austria Klagenfurt |
24 juli 2010 | ||
FC Höchst | 3–0 | FC Hard |
SV Seekirchen 1945 | 1–0 | TSV St. Johann im Pongau |
SV Bad Aussee | w/o | USV Allerheiligen |
25 juli 2010 | ||
SK Sturm Graz II | 2–0 | SC Weiz |
27 juli 2010 | ||
SC Rheindorf Altach II | 2–2 (na extra tijd) 2–4 (pen) | FC Dornbirn 1913 |
WSG Wattens | 3–1 | Union Innsbruck |
FC Wacker Innsbruck II | 5–0 | SC Schwaz |
SVG Reichenau | 3–0 | SPG Axams/Götzens |
SV Austria Salzburg | 2–0 | TSV Neumarkt |
UFC SV Hallwang | 2–2 (na extra tijd) 2–3 (pen) | FC Red Bull Salzburg II |
SK Treibach | 0–1 | SAK Klagenfurt |
SV Feldkirchen | 3–1 | FC Lendorf |
30 juli 2010 | ||
ASK Voitsberg | 3–2 | Grazer AK |
SVL Flavia Solva | 0–6 | Kapfenberger SV II |
DSV Leoben | 2–3 | SV Union Gleinstätten |
FC Wels | 1–2 | SPG Neuhofen Ried |
LASK Linz II | 2–1 | Union Dietach |
FC Blau-Weiß Linz | 3–1 | SV Bad Ischl |
Union Vöcklamarkt | 2–1 | FC Pasching |
Union St. Florian | 1–3 | SV Sierning |
SKU Amstetten | 4–1 | FC Admira Wacker Mödling II |
SC Zwettl | 0–2 | SC Retz |
SV Langenrohr | 0–4 | SV Horn |
SV Stegersbach | 2–1 | ASKÖ Stinatz |
SK Rapid Wien II | 5–0 | Admira Technopool |
Wiener Sportklub | 0–1 | FK Austria Wien II |
SV Mattersburg II | 1–0 | SV Neuberg |
1. SC Sollenau | 2–1 | UFC Purbach |
31 juli 2010 | ||
USC Wallern | 3–1 | ASK Horitschon |
SV Würmla | 1–6 | FC Waidhofen/Ybbs |
SV Gaflenz | 3–1 | FC Mistelbach |
1 augustus 2010 | ||
1. Simmeringer SC | 3–4 (na extra tijd) | Favoritner AC |
FAC Team für Wien | 4–2 | FC Stadlau |
Eerste ronde
De loting voor de Eerste ronde vond plaats op 3 augustus 2010.[1]
Team 1 | Res. | Team 2 |
---|---|---|
12 augustus 2010 | ||
SV Mattersburg II | 0–1 | FK Austria Wien II |
13 augustus 2010 | ||
SV Sierning | 1–3 | TSV Hartberg |
SKN St. Pölten II | 1–4 | FC Red Bull Salzburg |
SC Bregenz | 1–2 | FC Lustenau 07 |
WSG Wattens | 1–2 | First Vienna FC |
FC Wacker Innsbruck II | 3–5 | SV Grödig |
FAC Team für Wien | 1–2 | Kapfenberger SV |
SV Seekirchen 1945 | 3–2 | Post SV Wien |
FC Kufstein | 4–4 (na extra tijd) 5–4 (pen) | USK Anif |
SC-ESV Parndorf 1919 | 4–0 | SV Feldkirchen |
SV Horn | 1–2 | SK Sturm Graz |
SKU Amstetten | 2–1 | FC Trenkwalder Admira |
1. SC Sollenau | 4–2 | Favoritner AC |
14 augustus 2010 | ||
SVG Reichenau | 0–8 | SC Rheindorf Altach |
FC Dornbirn 1913 | 1–0 | SC Wiener Neustadt |
SAK Klagenfurt | 2–2 (na extra tijd) 4–6 (pen | WAC St. Andrä |
SV Austria Salzburg | 0–3 | SC Austria Lustenau |
SK Rapid Wien II | 2–5 | SK Rapid Wien |
SC Retz | 2–2 (na extra tijd) 4–6 (pen) | FC Gratkorn |
SV Gaflenz | 2–1 | FC Illmitz |
ASK Voitsberg | 7–1 | USC Wallern |
Kapfenberger SV II | 3–1 | LASK Linz II |
FC Höchst | 1–1 (na extra tijd) 5–4 (pen) | FC Red Bull Salzburg II |
Union Vöcklamarkt | 0–3 | Fußballclub Wacker Innsbruck |
SK Vorwärts Steyr | 1–0 | SKN St. Pölten |
SV Union Gleinstätten | 5–3 | Villacher SV |
TUS Paldau | 1–4 | FC Waidhofen/Ybbs |
SV Austria Klagenfurt | 1–2 | LASK Linz |
SPG Neuhofen Ried | 0–3 | FK Austria Wien |
15 augustus 2010 | ||
SK Sturm Graz II | 0–5 | SV Ried |
17 augustus 2010 | ||
USV Allerheiligen | 2–3 | FC Blau-Weiß Linz |
SV Stegersbach | 1–5 | SV Mattersburg |
Tweede ronde
Team 1 | Res. | Team 2 |
---|---|---|
16 september 2010 | ||
Amstetten | 0–2 | Rheindorf Altach |
17 september 2010 | ||
Dornbirn 1913 | 1–2 | Mattersburg |
Waidhofen/Ybbs | 0–4 | Ried |
Kufstein | 0–3 | Grödig |
Seekirchen 1945 | 2–6 | Hartberg |
Vorwärts Steyr | 3–2 | WAC St. Andrä |
Kapfenberger | 3–1 | Gratkorn |
Sollenau | 2–4 | LASK Linz |
18 september 2010 | ||
Kapfenberger SV II | 0–3 | Austria Wien |
Voitsberg | 0–1 | First Vienna |
Höchst | 0–3 | Austria Lustenau |
Gaflenz | 1–5 | Wacker Innsbruck |
Parndorf 1919 | 1–2 | Sturm Graz |
19 september 2010 | ||
Blau-Weiß Linz | 3–1 | Red Bull Salzburg |
FK Austria Wien II | 1–1 (na extra tijd) 4–5 (pen) | Rapid Wien |
20 september 2010 | ||
Union Gleinstätten | 2–4 | Lustenau 07 |
Derde ronde
Team 1 | Res. | Team 2 |
---|---|---|
9 november 2010 | ||
Austria Lustenau | 0–0 (na extra tijd) 5–4 (pen) | Grödig |
First Vienna | 2–1 (na extra tijd) | Rheindorf Altach |
Kapfenberger | 2–0 (na extra tijd) | Lustenau 07 |
LASK Linz | 0–1 | Ried |
10 november 2010 | ||
Austria Wien | 2–1 (na extra tijd) | Wacker Innsbruck |
Rapid Wien | 3–0 | Hartberg |
Blau-Weiß Linz | 0–1 | Mattersburg |
Vorwärts Steyr | 0–1 (na extra tijd) | Sturm Graz |
Kwartfinale
19 april 19:00 CET | Austria Wien | 0 – 4 | Austria Lustenau | Generali-Arena, Wenen Toeschouwers: 2.312 Scheidsrechter: Markus Hameter |
21' Felix Roth 36' Felix Roth 48' Peter Pöllhuber 65' Dursun Karatay |
19 april 20:30 CET | First Vienna | 0 – 2 | Kapfenberger SV | Hohe Warte Stadion, Wenen Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Thomas Prammer |
65' Srđan Pavlov 90+3' Philipp Wendler 56', 90' Tomasz Welnicki |
20 april 18:15 CET | SV Ried | 2 – 1 | Sturm Graz | Keine Sorgen-Arena, Ried im Innkreis Toeschouwers: 3.300 Scheidsrechter: Bernhard Brugger |
Daniel Royer 17' Anel Hadžić 90+4' | 90+5' (e.d.) Mark Prettenthaler |
20 april 20:30 CET | Rapid Wien | 2 – 0 | Mattersburg | Gerhard Hanappi Stadion, Hütteldorf Toeschouwers: 11.200 Scheidsrechter: Alexander Harkam |
Jan Vennegoor 11' Markus Katzer 89' |
Halve finale
3 mei | Kapfenberger SV | 1 – 2 | Austria Lustenau | Franz Fekete-Stadion , Kapfenberg Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Gerhard Grobelnik |
Thomas Schönberger 39' | 16' Felix Roth 35' Sascha Boller |
4 mei | SV Ried | 2 – 1 | Rapid Wien | Keine Sorgen-Arena, Ried im Innkreis Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Thomas Einwaller |
Markus Hammerer 72' Stefan Lexa 83' | 36' Hamdi Salihi |
Finale
28 mei 16:30 uur | SV Ried | 2 – 0 | Austria Lustenau | Ernst-Happel-Stadion, Wenen Toeschouwers: 14.500 Scheidsrechter: Manfred Krassnitzer |
Markus Hammerer 42' Markus Hammerer 68' |
Zie ook
- Bundesliga (Oostenrijk) 2010/11
- Oostenrijks voetbalelftal in 2010
- Oostenrijks voetbalelftal in 2011
Externe links
- (de) Officiële website
Zie de categorie 2010–11 Austrian Cup van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp.
Bronnen, noten en/of referenties
🔥 Top keywords: HoofdpaginaSpeciaal:ZoekenWout WeghorstEuropees kampioenschap voetbal mannenMaximilian WöberEuropees kampioenschap voetbal 2024Kylian MbappéAntoine GriezmannMarko ArnautovićRomelu LukakuFleur AgemaChatGPTEuropees kampioenschap voetbal 2020Domenico TedescoChristoph BaumgartnerReuben De BoelJodie DevosWout FaesBart Verbruggen (voetballer)Belgisch voetbalelftal (mannen)Jérémy DokuN'Golo KantéSlowakijeCyriel DessersOmvolkingKevin De BruyneNederlands voetbalelftal (mannen)Léon de JongWereldkampioenschap voetbal 2022OfferfeestAmadou OnanaPhillipp MweneMarjolein Faber-van de KlashorstKoen CasteelsFlorian GrillitschMemphis DepayJeroen StekelenburgWereldkampioenschap voetbalFIFA-wereldranglijst mannen