Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 1998
- Artikel
- Overleg
Hulpmiddelen
Algemeen
Afdrukken/exporteren
In andere projecten
Noordse combinatie is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Winterspelen 1998 in Nagano.
rang | sporter(s) | land | sprong (ptn) | 15 km (tijd) | verschil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bjarte Engen Vik | NOR | 241.0 | 41:21.1 | |
2 | Samppa Lajunen | FIN | 230.5 | 40:45.6 | + 27.5 |
3 | Valerij Stoljarov | RUS | 235.0 | 41:13.3 | + 28.2 |
4 | Kenji Ogiwara | JPN | 226.0 | 41:12.2 | + 1:21.1 |
5 | Milan Kučera | CZE | 228.0 | 41:27.8 | + 1:24.7 |
6 | Tsugiharu Ogiwara | JPN | 232.5 | 41:55.4 | + 1:25.3 |
7 | Nicolas Bal | FRA | 218.5 | 40:31.8 | + 1:25.7 |
8 | Mario Stecher | AUT | 228.5 | 41:54.9 | + 1:48.8 |
rang | sporter(s) | land | sprong (ptn) | 5 km (tijd) | verschil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Halldor Skard Kenneth Braaten Bjarte Engen Vik Fred Børre Lundberg | NOR | 222.5 204.0 255.0 219.5 | 13:38.6 13:29.1 13:40.1 13:15.7 | 54:11.5 |
2 | Samppa Lajunen Jari Mantila Tapio Nurmela Hannu Manninen | FIN | 235.0 231.5 210.5 229.0 | 13:58.2 14:21.4 13:53.8 13:17.0 | + 1:18.9 |
3 | Sylvain Guillaume Nicolas Bal Ludovic Roux Fabrice Guy | FRA | 226.0 212.0 218.5 206.5 | 13:45.3 13:30.4 14:05.2 13:21.5 | + 1:41.9 |
4 | Christoph Bieler Christoph Eugen Mario Stecher Felix Gottwald | AUT | 216.0 223.0 248.5 216.0 | 14:13.6 14:51.9 13:42.3 13:12.8 | + 1:53.1 |
5 | Tsugiharu Ogiwara Satoshi Mori Gen Tomii Kenji Ogiwara | JPN | 229.5 223.5 217.0 223.0 | 13:55.6 14:04.5 14:46.9 13:10.8 | + 2:07.3 |
6 | Matthias Looß Ronny Ackermann Thorsten Schmitt Jens Deimel | GER | 208.0 209.0 210.0 234.0 | 14:24.3 13:28.3 13:44.7 13:29.7 | + 2:10.5 |
7 | Marco Zarucchi Andreas Hartmann Jean-Yves Cuendet Urs Kunz | SUI | 189.0 230.5 193.5 184.0 | 13:33.6 13:33.3 13:41.8 12:51.9 | + 2:30.1 |
8 | Marek Fiurášek Milan Kučera Jan Matura Ladislav Rygl | CZE | 190.5 241.0 242.0 227.0 | 14:50.5 13:27.6 15:19.3 13:18.3 | + 2:53.2 |
rang | land | 1 goud | 2 zilver | 3 brons | totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Noorwegen | 2 | 0 | 0 | 2 |
2 | Finland | 0 | 2 | 0 | 2 |
3 | Frankrijk | 0 | 0 | 1 | 1 |
3 | Rusland | 0 | 0 | 1 | 1 |
2 | 2 | 2 | 6 |
Chamonix 1924 · St. Moritz 1928 · Lake Placid 1932 · Garmisch-Partenkirchen 1936 · St. Moritz 1948 · Oslo 1952 · Cortina d'Ampezzo 1956 · Squaw Valley 1960 · Innsbruck 1964 · Grenoble 1968 · Sapporo 1972 · Innsbruck 1976 · Lake Placid 1980 · Sarajevo 1984 · Calgary 1988 · Albertville 1992 · Lillehammer 1994 · Nagano 1998 · Salt Lake City 2002 · Turijn 2006 · Vancouver 2010 · Sotsji 2014 · Pyeongchang 2018 · Peking 2022
Lijst van olympische medaillewinnaars
Alpineskiën · Biatlon · Bobsleeën · Curling · Freestyleskiën · Kunstrijden · Langlaufen · Noordse combinatie · Rodelen · Schaatsen · Schansspringen · Shorttrack · Snowboarden · IJshockey