Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 1992
- Artikel
- Overleg
Hulpmiddelen
Algemeen
Afdrukken/exporteren
In andere projecten
Bobsleeën is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Winterspelen 1992 in Albertville.
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Gustav Weder Donat Acklin | SUI - I | 4:03.26 |
2 | Rudi Lochner Markus Zimmermann | GER - I | 4:03.55 |
3 | Christoph Langen Hans Eger | GER - II | 4:03.63 |
4 | Ingo Appelt Thomas Schroll | AUT - II | 4:03.67 |
5 | Günther Huber Stefano Ticci | ITA - I | 4:03.72 |
6 | Mark Tout Lennox Paul | GBR - I | 4:03.87 |
7 | Brian Shimer Herschel Walker | USA - I | 4:03.95 |
8 | Gerhard Rainer Thomas Bachler | AUT - I | 4:04.00 |
37 | Bart Carpentier Alting Dudley den Dulk | AHO - I | 4:13.09 |
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ingo Appelt Harald Winkler Gerhard Haidacher Thomas Schroll | AUT - I | 3:53.90 |
2 | Wolfgang Hoppe Bogdan Musiol Axel Kühn René Hannemann | GER - I | 3:53.92 |
3 | Gustav Weder Donat Acklin Lorenz Schindelholz Curdin Morell | SUI - I | 3:54.13 |
4 | Christopher Lori Kenneth LeBlanc Cleve Langford David MacEachern | CAN - I | 3:54.24 |
5 | Christian Meili Bruno Gerber Christian Reich Gerold Löffler | SUI - II | 3:54.38 |
6 | Harald Czudaj Tino Bonk Axel Jang Alexander Szelig | GER - II | 3:54.42 |
7 | Mark Tout George Farrell Paul Field Lennox Paul | GBR - I | 3:54.89 |
8 | Christophe Flacher Claude Dasse Thierry Tribondeau Gabriel Fourmigue | FRA - I | 3:54.91 |
rang | land | 1 goud | 2 zilver | 3 brons | totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zwitserland | 1 | 0 | 1 | 2 |
2 | Oostenrijk | 1 | 0 | 0 | 1 |
3 | Duitsland | 0 | 2 | 1 | 3 |
2 | 2 | 2 | 6 |
Chamonix 1924 · St. Moritz 1928 · Lake Placid 1932 · Garmisch-Partenkirchen 1936 · St. Moritz 1948 · Oslo 1952 · Cortina d'Ampezzo 1956 · Innsbruck 1964 · Grenoble 1968 · Sapporo 1972 · Innsbruck 1976 · Lake Placid 1980 · Sarajevo 1984 · Calgary 1988 · Albertville 1992 · Lillehammer 1994 · Nagano 1998 · Salt Lake City 2002 · Turijn 2006 · Vancouver 2010 · Sotsji 2014 · Pyeongchang 2018 · Peking 2022
Lijst van olympische medaillewinnaars
Alpineskiën · Biatlon · Bobsleeën · Curling (demonstratie) · Freestyleskiën · Kunstrijden · Langlaufen · Noordse combinatie · Rodelen · Schaatsen · Schansspringen · Shorttrack · Speedskiën (demonstratie) · IJshockey