ATP-toernooi van Newport 2005
Het ATP-toernooi van Newport 2005 (met de officiële naam Campbell's Hall of Fame Championships 2005) werd van 4 tot en met 10 juli gespeeld.Er werd gespeeld op de grasbanen van de International Tennis Hall of Fame in de Amerikaanse plaats Newport.
ATP-toernooi van Newport 2005 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Campbell's Hall of Fame Championships | ||||||
Editie | 2005 (30e editie) | ||||||
Stad, land | Newport, Rhode Island, Verenigde Staten | ||||||
Datum | 4 - 10 juli | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | $ 355.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | Gras, buiten | ||||||
Winnaar enkel | Greg Rusedski | ||||||
Winnaars dubbel | Jordan Kerr Jim Thomas | ||||||
| |||||||
|
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1 | Taylor Dent | 30 | Tweede ronde | Wesley Moodie |
2 | Vincent Spadea | 39 | Runner-up | Greg Rusedski |
3 | Greg Rusedski | 40 | Winnaar | |
4 | Cyril Saulnier | 48 | Eerste ronde | Daniele Bracciali |
5 | Robby Ginepri | 73 | Tweede ronde | Michal Mertiňák |
6 | Lars Burgsmüller | 91 | Eerste ronde | Giovanni Lapentti |
7 | Paul Goldstein | 101 | Halve finale | Vincent Spadea |
8 | James Blake | 102 | Eerste ronde | Antony Dupuis |
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Toernooischema
Finale
Finale | ||||
3 | Greg Rusedski | 7 | 2 | 6 |
2 | Vincent Spadea | 63 | 6 | 4 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | T Dent | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Delić | 63 | 4 | 1 | T Dent | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
W Moodie | 6 | 6 | W Moodie | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
J Wang | 4 | 4 | W Moodie | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
M Mertiňák | 6 | 64 | 6 | M Mertiňák | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
B Reynolds | 4 | 7 | 3 | M Mertiňák | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | S Oudsema | 2 | 7 | 0 | 5 | R Ginepri | 3 | 4 | |||||||||||||||||
5 | R Ginepri | 6 | 66 | 6 | W Moodie | 62 | 4 | ||||||||||||||||||
3 | G Rusedski | 2 | 6 | 6 | 3 | G Rusedski | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | U Vico | 6 | 4 | 4 | 3 | G Rusedski | 6 | 7 | |||||||||||||||||
F Dancevic | 4 | 6 | 3 | R Vik | 2 | 65 | |||||||||||||||||||
R Vik | 6 | 1 | 6 | 3 | G Rusedski | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | A Murray | 6 | 7 | A Dupuis | 63 | 4 | |||||||||||||||||||
G Carraz | 4 | 5 | WC | A Murray | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
A Dupuis | 6 | 6 | A Dupuis | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
8 | J Blake | 2 | 4 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
7 | P Goldstein | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||||
D Norman | 3 | 6 | 3 | 7 | P Goldstein | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | F Mergea | 6 | 6 | Q | F Mergea | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | B Wilson | 2 | 2 | 7 | P Goldstein | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
A Waske | 7 | 4 | 6 | A Waske | 3 | 6 | 65 | ||||||||||||||||||
G Elseneer | 65 | 6 | 4 | A Waske | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
D Bracciali | 7 | 6 | D Bracciali | 67 | 66 | ||||||||||||||||||||
4/WC | C Saulnier | 5 | 3 | 7 | P Goldstein | 66 | 2 | ||||||||||||||||||
6 | L Burgsmüller | 63 | 1 | r | 2 | V Spadea | 7 | 6 | |||||||||||||||||
G Lapentti | 7 | 3 | G Lapentti | 7 | 5 | 2/r | |||||||||||||||||||
A Bogomolov jr. | 2 | 3 | Q | D Vemić | 65 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | D Vemić | 6 | 6 | Q | D Vemić | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
J Morrison | 68 | 61 | 2 | V Spadea | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
K Kučera | 7 | 7 | K Kučera | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
A Popp | 6 | 3 | 2 | 2 | V Spadea | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | V Spadea | 4 | 6 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Graydon Oliver Travis Parrott | 85 | Runners-up | Jordan Kerr Jim Thomas |
2. | Jordan Kerr Jim Thomas | 101 | Winnaars | |
3. | Daniele Bracciali Uros Vico | 162 | Halve finale | Graydon Oliver Travis Parrott |
4. | Chris Haggard Stephen Huss | 170 | Eerste ronde | Giovanni Lapentti Vince Spadea |
Toernooischema
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | Graydon Oliver Travis Parrott | 7 | 66 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Scott Oudsema Rajeev Ram | 67 | 7 | 3 | 1 | Graydon Oliver Travis Parrott | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Karol Kučera Michal Mertiňák | 6 | 7 | Karol Kučera Michal Mertiňák | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
Huntley Montgomery Tripp Phillips | 4 | 5 | 1 | Graydon Oliver Travis Parrott | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | Daniele Bracciali Uros Vico | 6 | 68 | 6 | 3 | Daniele Bracciali Uros Vico | 65 | 2 | |||||||||||||||||
WC | Dušan Vemić Glenn Weiner | 2 | 7 | 1 | 3 | Daniele Bracciali Uros Vico | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Jeff Coetzee Wesley Moodie | 6 | 7 | Jeff Coetzee Wesley Moodie | 63 | 3 | ||||||||||||||||||||
Gilles Elseneer Jimmy Wang | 2 | 65 | 1 | Graydon Oliver Travis Parrott | 65 | 65 | |||||||||||||||||||
Grégory Carraz Alexander Waske | 63 | 65 | 2 | Jordan Kerr Jim Thomas | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
Amer Delić Jeff Morrison | 7 | 7 | Amer Delić Jeff Morrison | ||||||||||||||||||||||
Giovanni Lapentti Vince Spadea | 3 | 7 | 6 | Giovanni Lapentti Vince Spadea | w/o | ||||||||||||||||||||
4 | Chris Haggard Stephen Huss | 6 | 66 | 3 | Giovanni Lapentti Vince Spadea | ||||||||||||||||||||
Frank Dancevic Bobby Reynolds | 7 | 1 | 6 | 2 | Jordan Kerr Jim Thomas | w/o | |||||||||||||||||||
Taylor Dent Robby Ginepri | 5 | 6 | 3 | Frank Dancevic Bobby Reynolds | 7 | 3 | 65 | ||||||||||||||||||
Antony Dupuis Cyril Saulnier | 5 | 4 | 2 | Jordan Kerr Jim Thomas | 64 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
2 | Jordan Kerr Jim Thomas | 7 | 6 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive
🔥 Top keywords: HoofdpaginaSpeciaal:ZoekenWout WeghorstEuropees kampioenschap voetbal mannenMaximilian WöberEuropees kampioenschap voetbal 2024Kylian MbappéAntoine GriezmannMarko ArnautovićRomelu LukakuFleur AgemaChatGPTEuropees kampioenschap voetbal 2020Domenico TedescoChristoph BaumgartnerReuben De BoelJodie DevosWout FaesBart Verbruggen (voetballer)Belgisch voetbalelftal (mannen)Jérémy DokuN'Golo KantéSlowakijeCyriel DessersOmvolkingKevin De BruyneNederlands voetbalelftal (mannen)Léon de JongWereldkampioenschap voetbal 2022OfferfeestAmadou OnanaPhillipp MweneMarjolein Faber-van de KlashorstKoen CasteelsFlorian GrillitschMemphis DepayJeroen StekelenburgWereldkampioenschap voetbalFIFA-wereldranglijst mannen