2023 m. Europos treko čempionatas
XIV Europos treko čempionatas | |
---|---|
Data | 2023 m. vasario 8 d. – 12 d. |
Vieta | Grenchenas, Šveicarija |
Stadionas | Šveicarijos velodromas |
Rungčių skaičius | 22 |
Lietuvos delegacija | 8 |
Lygis | Profesionalai suaugusieji |
Prieš | 2022 Miunchenas |
Po | 2024 |
2023 m. Europos treko čempionatas – 14-asis Europos šalių dviračių treko čempionatas, vykęs Grenchene, Šveicarijoje.[1][2]
Reaguojant į 2022 m. Rusijos invazija į Ukrainą, čempionate neleista startuoti atletams iš Rusijos ir Baltarusijos.
Medalių lentelė
* Šeimininkai (Šveicarija)
Vieta | Šalys | Auksas | Sidabras | Bronza | Iš viso |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vokietija | 7 | 1 | 5 | 13 |
2 | Didžioji Britanija | 4 | 6 | 2 | 12 |
3 | Nyderlandai | 4 | 1 | 5 | 10 |
4 | Italija | 3 | 3 | 1 | 7 |
5 | Prancūzija | 1 | 3 | 7 | 11 |
6 | Belgija | 1 | 1 | 1 | 3 |
7 | Portugalija | 1 | 1 | 0 | 2 |
8 | Norvegija | 1 | 0 | 0 | 1 |
9 | Lenkija | 0 | 3 | 1 | 4 |
10 | Ispanija | 0 | 3 | 0 | 3 |
Iš viso (šalių skaičius: 10) | 22 | 22 | 22 | 66 |
Rezultatai
Vyrai
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Sprintas | Harrie Lavreysen (NED) | Mateusz Rudyk (POL) | Rayan Helal (FRA) | |||
Komandinis sprintas | Nyderlandai Jeffrey Hoogland Harrie Lavreysen Roy van den Berg Tijmen van Loon | 42.325 | Jungtinė Karalystė Jack Carlin Alistair Fielding Hamish Turnbull Joseph Truman | 43.565 | Prancūzija Timmy Gillion Melvin Landerneau Sébastien Vigier | 43.332 |
Komandinis persekiojimas | Italija Filippo Ganna Francesco Lamon Jonathan Milan Manlio Moro Simone Consonni | 3:47.667 | Jungtinė Karalystė Daniel Bigham Charlie Tanfield Ethan Vernon Oliver Wood | 3:48.800 | Prancūzija Thomas Denis Corentin Ermenault Quentin Lafargue Benjamin Thomas Adrien Garel | 3:49.837 |
Keirinas | Harrie Lavreysen (NED) | Patryk Rajkowski (POL) | Jeffrey Hoogland (NED) | |||
Omniumas | Benjamin Thomas (FRA) | 162 | Simone Consonni (ITA) | 146 | William Perrett (GBR) | 136 |
Madisonas | Vokietija Roger Kluge Theo Reinhardt | 43 | Italija Simone Consonni Elia Viviani | 34 | Prancūzija Donavan Grondin Benjamin Thomas | 32 |
1 km laiko intervalas | Jeffrey Hoogland (NED) | 58.203 | Alejandro Martínez (ESP) | 59.687 | Maximilian Dörnbach (GER) | 59.778 |
Individualus persekiojimas | Jonathan Milan (ITA) | 4:03.744 | Daniel Bigham (GBR) | 4:05.860 | Tobias Buck-Gramcko (GER) | 4:09.796 |
Taškų lenktynės | Simone Consonni (ITA) | 54 | Albert Torres (ESP) | 51 | Donavan Grondin (FRA) | 48 |
Skratčas | Oliver Wood (GBR) | Roy Eefting (NED) | Donavan Grondin (FRA) | |||
Eliminacijos lenktynės | Tim Torn Teutenberg (GER) | Rui Oliveira (POR) | Philip Heijnen (NED) |
Moterys
Rungtis | Auksas | Sidabras | Bronza | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Sprintas | Lea Friedrich (GER) | Pauline Grabosch (GER) | Sophie Capewell (GBR) | |||
Komandinis sprintas | Vokietija Lea Friedrich Pauline Grabosch Emma Hinze Alessa-Catriona Pröpster | 46.865 | Jungtinė Karalystė Lauren Bell Emma Finucane Katy Marchant Sophie Capewell | 47.639 | Nyderlandai Kyra Lamberink Hetty van de Wouw Steffie van der Peet | 47.431 |
Komandinis persekiojimas | Jungtinė Karalystė Katie Archibald Neah Evans Josie Knight Anna Morris Elinor Barker | 4:13.890 | Italija Martina Alzini Elisa Balsamo Martina Fidanza Vittoria Guazzini Letizia Paternoster | 4:16.018 | Vokietija Franziska Brauße Lisa Klein Mieke Kröger Laura Süßemilch | 4:14.402 |
Keirinas | Lea Friedrich (GER) | Emma Finucane (GBR) | Emma Hinze (GER) | |||
Omniumas | Katie Archibald (GBR) | 155 | Daria Pikulik (POL) | 124 | Lotte Kopecky (BEL) | 124 |
Madisonas | Jungtinė Karalystė Katie Archibald Elinor Barker | 38 | Prancūzija Victoire Berteau Clara Copponi | 25 | Italija Elisa Balsamo Vittoria Guazzini | 19 |
500 m laiko intervalas | Emma Hinze (GER) | 32.947 | Taky Marie-Divine Kouamé (FRA) | 33.390 | Hetty van de Wouw (NED) | 33.554 |
Individualus persekiojimas | Franziska Brauße (GER) | 3:20.101 | Josie Knight (GBR) | 3:23.613 | Mieke Kröger (GER) | 3:24.895 |
Taškų lenktynės | Anita Stenberg (NOR) | 56 | Shari Bossuyt (BEL) | 42 | Marie Le Net (FRA) | 34 |
Skratčas | Maria Martins (POR) | Eukene Larrarte (ESP) | Daria Pikulik (POL) | |||
Eliminacijos lenktynės | Lotte Kopecky (BEL) | Valentine Fortin (FRA) | Maike van der Duin (NED) |
Lietuva čempionate
- Sprintas
Sportininkas | Rungtis | Kvalifikacijas | 1-etapas | 2-etapas | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laikas Greitis (km/h) | Vieta | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Vieta | ||
Vasilijus Lendel | Vyrų sprintas | 9.731 73,990 km/h | 9 q | Norbert Szabó L 10.167 70,817 km/h | Jeffrey Hoogland P +0.092 | Nepasiekė | |||
Justas Beniušis | 10.118 71,160 km/h | 20 q | Marc Jurczyk P +0.079 | Nepasiekė | |||||
Miglė Lendel | Moterų sprintas | 11.026 65,300 km/h | 13 q | Giada Capobianchi L 11.595 62,096 km/h | Pauline Grabosch P +0.316 | Nepasiekė |
- Komandinės rungtys
Sportininkai | Rungtis | Kvalifikacija | Pusfinalis | Finalas | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laikas Greitis (km/h) | Vieta | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Vieta | Priešininkas Laikas Greitis (km/h) | Vieta | ||
Vasilijus Lendel Justas Beniušis Laurynas Vinskas | Vyrų komandų sprintas | 45.605 | 10 | Nepasiekė | |||
Rokas Adomaitis Justas Beniušis Žygimantas Matuzevičius Aivaras Mikutis | Vyrų komandų persekiojimas | 4:05.842 | 10 | Nepasiekė |
- Keirinas
Sprotininkas | Rungtis | 1 etapas | Paguoda | Pusfinalis | Finalas |
---|---|---|---|---|---|
Vieta | Vieta | Vieta | Vieta | ||
Vasilijus Lendel | Vyrų keirinas | 5 | 1 Q 10.425 | 6 FB | 11 |
Justas Beniušis | 6 | 3 | Nepasiekė | ||
Miglė Lendel | Moterų keirinas | 7 | 5 | Nepasiekė |
- Daugiakovės
Sportininkas | Rungtis | Skratčas | Tempas | Eliminacija | Taškų lenktynės | Taškai | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Taškai | Vieta | ||||
Olivija Baleišytė | Moterų omniumas | 8 | 26 | 19 | 4 | 8 | 26 | 0 | 18 | 56 | 12 |
Aivaras Mikutis | Vyrų omniumas | 15 | 12 | 16 | 10 | 16 | 10 | 5 | 12 | 37 | 19 |
- Individualios rungtys
Sportininkas | Rungtis | Rezultatas | Vieta |
---|---|---|---|
Olivija Baleišytė | Moterų skratčas | 13 | 13 |
Moterų taškų lenktynės | NBG | 18 | |
Miglė Lendel | Moterų 500m laiko intervalas | 34.281 | 12 |
Žygimantas Matuzevičius | Vyrų eliminacija | 16 | 16 |
Vyrų skratčas | NBG | NBG | |
Rokas Adomaitis | Vyrų persekiojimas | 4:23.594 | 21 |
Vyrų taškų lenktynės | NBG | 21 | |
Aivaras Mikutis | Vyrų persekiojimas | 4:19.732 NR | 18 |
Justas Beniušis | Vyrų 1 km laiko intervalas | 1:02.220 NR | 13 |
Laurynas Vinskas | Vyrų 1 km laiko intervalas | 1:03.500 | 14 |
Šaltiniai
Nuorodos
🔥 Top keywords: Pagrindinis puslapisSpecialus:PaieškaSpecialus:Naujausi keitimaiLietuvaSąrašas:Europos Sąjungos valstybės narėsJoninėsZodiakasUEFA Europos futbolo čempionatasXVII Europos futbolo čempionatasFIFA pasaulio čempionatasVilniusKylian Mbappé2024 m. vasaros olimpinės žaidynėsRumunijaLietuvių kalbos abėcėlėSąrašas:Šalių telefonų kodai pagal šalies pavadinimąSlovakijaMonika NavickienėEuropos SąjungaSąrašas:Lietuvos miestai pagal gyventojusSmegenysXVI Europos futbolo čempionatasPrancūzijos vyrų futbolo rinktinėSąrašas:Šalių sąrašasCarles PuigdemontMindaugas KuzminskasSąrašas:Zarasų rajono ežeraiRomelu LukakuJAV valstijosBelgijaFutbolasLietuvos nacionalinis radijas ir televizijaSidabriškieji debesysFIFA pasaulio reitingaiOzzy OsbournePetras GražulisVikipedija:BendruomenėAntrasis pasaulinis karasRemigijus Morkevičius