Lijst van interlands Tsjecho-Slowaaks voetbalelftal 1960-1969
- Artikel
- Overleg
Hulpmiddelen
Algemeen
Afdrukken/exporteren
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Tsjecho-Slowaaks voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 1960 – 1969.[1]
1 mei Vriendschappelijk № 223 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 4 – 0 | Oostenrijk | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Bengt Andrén (SWE) |
Josef Masopust 12' Anton Moravčík 26' Milan Dolinský 30' Andrej Kvašňák 67' |
22 mei EK 1960 kwalificatie № 224 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+2) | Roemenië | 0 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Stadionul 23 August, Boekarest Toeschouwers: 61.306 Scheidsrechter: Andor Dorogi (HUN) |
8' Josef Masopust 45' Vlastimil Bubník |
29 mei EK 1960 kwalificatie № 225 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 0 | Roemenië | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 31.057 Scheidsrechter: Leif Gulliksen (NOR) |
Titus Buberník 8', 16' Vlastimil Bubník 18' |
Europees kampioenschap voetbal 1960 |
---|
6 juli EK 1960 Halve finale № 226 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 0 – 3 | Sovjet-Unie | Vélodrome, Marseille Toeschouwers: 25.184 Scheidsrechter: Cesare Jonni (ITA) |
34', 56' Valentin Kozmitsj Ivanov 66' Viktor Ponedelnik |
9 juli EK 1960 Troostfinale № 227 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 0 | Frankrijk | Vélodrome, Marseille Toeschouwers: 9.438 Scheidsrechter: Cesare Jonni (ITA) |
Vlastimil Bubník 58' Ladislav Pavlovič 88' |
30 oktober Vriendschappelijk № 228 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 4 – 0 | Nederland | Letenský Stadion, Praag Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Werner Bergmann (DDR) |
Adolf Scherer 7', 40', 57' Josef Kadraba 49' |
26 maart Vriendschappelijk № 229 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 1 | Zweden | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: István Zsolt (HUN) |
Jozef Adamec 54' Josef Kadraba 69' | 76' (pen.) Torbjörn Jonsson |
29 april Vriendschappelijk № 230 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 1 | [2] Mexico | Stadion V.Ž.K.G., Ostrava Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Józef Kowal (POL) |
Adolf Scherer 26' Josef Kadraba 32' | 45' Salvador Reyes |
14 mei WK 1962 kwalificatie № 231 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 4 – 0 | Schotland | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 48.000 Scheidsrechter: Erich Steiner (AUT) |
Tomáš Pospíchal 8' Andrej Kvašňák 13' Josef Kadraba 40' Tomáš Pospíchal 85' |
19 juni Vriendschappelijk № 232 «onderlinge duels» 17:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 3 | [3] Argentinië | Za Lužánkamistadion, Brno Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Josef Stoll (AUT) |
Václav Mašek 13' Andrej Kvašňák 20' Josef Kadraba 55' | 5', 37' José Sanfilippo 57' Luis Artime |
26 september WK 1962 kwalificatie № 233 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC+1) | Schotland | 3 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 51.590 Scheidsrechter: Leif Gulliksen (NOR) |
Ian St John 21' Denis Law 62', 83' | 6' Andrej Kvašňák 51' Adolf Scherer |
8 oktober WK 1962 kwalificatie № 234 «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 3 | Tsjecho-Slowakije | Dalymount Park, Dublin Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Arthur Holland (ENG) |
Johnny Giles 40' | 3' Adolf Scherer 61', 69' Andrej Kvašňák |
29 oktober WK 1962 kwalificatie № 235 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 7 – 1 | Ierland | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 23.312 Scheidsrechter: Bengt Lundell (SWE) |
Andrej Kvašňák 8', 36' Adolf Scherer 24', 75' Josef Jelínek 30' Tomáš Pospíchal 57' Josef Masopust 61' | 56' Amby Fogarty |
29 november WK 1962 kwalificatie № 236 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 4 – 2 | Schotland | Heizelstadion, Brussel Toeschouwers: 7.976 Scheidsrechter: Gérard Versyp (BEL) |
Jiří Hledík 70' Adolf Scherer 84' Tomáš Pospíchal 95' Andrej Kvašňák 101' | 38', 71' Ian St John |
7 april Vriendschappelijk № 237 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Zweden | 3 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 11.729 Scheidsrechter: Nikolay Latyshev (URS) |
Hartwig Öberg 5', 18' Harry Bild 46' Tomáš Pospíchal 86' |
22 april Vriendschappelijk № 238 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 1 | Uruguay | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Joop Martens (NED) |
Josef Jelínek 11' Josef Kadraba 65' Adolf Scherer 89' | ? |
Wereldkampioenschap voetbal 1962 |
---|
31 mei WK 1962 Groep C № 239 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−4) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 0 | Spanje | Estadio Sausalito, Viña del Mar Toeschouwers: 12.700 Scheidsrechter: Carl Erich Steiner (AUT) |
Jozef Štibrányi 80' |
2 juni WK 1962 Groep C № 240 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−4) | Brazilië [4] | 0 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Estadio Sausalito, Viña del Mar Toeschouwers: 14.903 Scheidsrechter: Pierre Schwinte (FRA) |
7 juni WK 1962 Groep C № 241 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC−4) | Mexico [4] | 3 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Estadio Sausalito, Viña del Mar Toeschouwers: 10.648 Scheidsrechter: Gottfried Dienst (SUI) |
Isidoro Díaz 12' Alfredo del Águila 29' Héctor Hernández 90' (pen.) | 1' Václav Mašek |
10 juni WK 1962 Kwartfinale № 242 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC−4) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 0 | Hongarije | Estadio El Teniente, Rancagua Toeschouwers: 11.690 Scheidsrechter: Nikolay Latyshev (URS) |
Adolf Scherer 13' |
13 juni WK 1962 Halve finale № 243 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC−4) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 1 | Joegoslavië | Estadio Sausalito, Viña del Mar Toeschouwers: 5.890 Scheidsrechter: Gottfried Dienst (SUI) |
Josef Kadraba 48' Adolf Scherer 80', 84' (pen.) | 69' Dražan Jerković |
17 juni WK 1962 Finale № 244 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC−4) | Brazilië [4] | 3 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 68.679 Scheidsrechter: Nikolay Latyshev (URS) |
Amarildo Tavares da Silveira 17' Zito 69' Vavá 78' | 15' Josef Masopust |
16 september Vriendschappelijk № 245 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Oostenrijk | 0 – 6 | Tsjecho-Slowakije | Praterstadion, Wenen Toeschouwers: 76.000 Scheidsrechter: Pierre Schwinte (FRA) |
14', 65' Rudolf Kučera 21', 32' Josef Masopust 55' Adolf Scherer 79' Josef Kadraba |
28 oktober Vriendschappelijk № 246 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 1 | Polen | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Dimitar Rumenchev (BUL) |
Jan Lála 39' Adolf Scherer 43' | 87' Roman Lentner |
21 november EK 1964 kwalificatie № 247 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Duitse Democratische Republiek Dieter Erler 60' Kurt Liebrecht 80' (pen.) | 2 – 1 | Tsjecho-Slowakije 90' Rudolf Kučera | Walter-Ulbricht-Stadion, Oost-Berlijn Toeschouwers: 22.077 Scheidsrechter: Sergey Alimov (URS) |
31 maart EK 1964 kwalificatie № 248 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije Václav Mašek 66' | 1 – 1 | Duitse Democratische Republiek 85' Peter Ducke | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 19.504 Scheidsrechter: Gyula Balla (HUN) |
24 april Vriendschappelijk № 249 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Oostenrijk | 3 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Praterstadion, Wenen Toeschouwers: 76.000 Scheidsrechter: Pierre Schwinte (FRA) |
Horst Nemec 48', 69', 70' | 68' Václav Mašek |
28 april Vriendschappelijk № 250 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+2) | Bulgarije | 1 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Aleksandar Škorić (YUG) |
Dimitr Yakimov 28' |
29 mei Vriendschappelijk № 251 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 4 | Engeland | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Bertil Lööw (SWE) |
Adolf Scherer 52' Josef Kadraba 72' | 18', 81' Jimmy Greaves 45' Bobby Smith 71' Bobby Charlton |
2 juni Vriendschappelijk № 252 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 2 | Hongarije | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Piet Roomer (NED) |
Adolf Scherer 21' Andrej Kvašňák 80' | 68' Lajos Tichy 70' Ferenc Machos |
3 november Vriendschappelijk № 253 «onderlinge duels» 14:15 uur (UTC+1) | Joegoslavië | 2 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Maksimirstadion, Zagreb Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Ryszard Banasiuk (POL) |
Slaven Zambata 50' Josip Skoblar 54' |
11 april Vriendschappelijk № 254 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC+1) | Italië | 0 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Stadio Comunale, Florence Toeschouwers: 47.000 Scheidsrechter: José González Echeverría (ESP) |
29 april Vriendschappelijk № 255 «onderlinge duels» 17:30 uur (UTC+1) | West-Duitsland | 3 – 4 | Tsjecho-Slowakije | Südweststadion, Ludwigshafen am Rhein Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: Joseph Hannet (BEL) |
Uwe Seeler 2', 89' Rolf Geiger 55' | 22' Tomáš Pospíchal 27', 40' Ivan Mráz 86' Adolf Scherer |
17 mei Vriendschappelijk № 256 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 2 – 3 | Joegoslavië | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Fritz Mayer (AUT) |
Vojtech Masný 55' Ivan Mráz 83' | 25' Josip Skoblar 36' Spasoje Samardžić 72' Slaven Zambata |
13 september Vriendschappelijk № 257 «onderlinge duels» 12:00 uur (UTC+2) | Polen | 2 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Stadion Dziesięciolecia, Warschau Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Nicolae Mihăilescu (ROU) |
Ernest Pohl 25', 53' | 28' Václav Mašek |
11 oktober Vriendschappelijk № 258 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Hongarije | 2 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Népstadion, Boedapest Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: Konstantin Zečević (YUG) |
Flórián Albert 17', 53' | 25', 70' Tomáš Pospíchal |
25 april WK 1966 kwalificatie № 259 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 0 – 1 | Portugal | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 56.975 Scheidsrechter: Atanas Stavrev (BUL) |
20' Eusébio |
30 mei WK 1966 kwalificatie № 260 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+2) | Roemenië | 1 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Stadionul 23 August, Boekarest Toeschouwers: 44.615 Scheidsrechter: Fritz Köpcke (DDR) |
Viorel Mateianu 34' |
19 september WK 1966 kwalificatie № 261 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 1 | Roemenië | Stadion Československé Armády, Praag Toeschouwers: 7.324 Scheidsrechter: Włodzimierz Storoniak (POL) |
Bujor Hălmăgeanu 3' (e.d.) František Knebort 66' Karol Jokl 89' | 23' Dan Coe |
9 oktober WK 1966 kwalificatie № 262 «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC+2) | Turkije | 0 – 6 | Tsjecho-Slowakije | Ali Sami Yenstadion, Istanbul Toeschouwers: 12.727 Scheidsrechter: Raoul Righi (ITA) |
20', 70' Karol Jokl 40', 54' František Knebort 45' Andrej Kvašňák 61' Dušan Kabát |
31 oktober WK 1966 kwalificatie № 263 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC) | Portugal | 0 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Estádio das Antas, Porto Toeschouwers: 31.432 Scheidsrechter: Leo Horn (NED) |
21 november WK 1966 kwalificatie № 264 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 1 | Turkije | Za Lužánkamistadion, Brno Toeschouwers: 3.133 Scheidsrechter: Lajos Aranyosi (HUN) |
Ivan Mráz 3', 15' Alexander Horváth 69' | 8' Ayhan Elmastaşoğlu |
18 mei Vriendschappelijk № 265 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 2 | Sovjet-Unie | Letenský Stadion, Praag Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Pierre Schwinte (FRA) |
Jozef Adamec 59' | 45', 79' Anatoli Banişevski |
12 juni Vriendschappelijk № 266 «onderlinge duels»
| Brazilië [5] | 2 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Maracanã, Rio de Janeiro Toeschouwers: 82.796 Scheidsrechter: Archie Webster (SCO) |
Pelé 4', 26' | 83' Vojtech Masný |
15 juni Vriendschappelijk № 267 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC−3) | Brazilië [6] | 2 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Maracanã, Rio de Janeiro Toeschouwers: 102.462 Scheidsrechter: Willie Syme (SCO) |
Pelé 16' Zito 45' | 16' (pen.) Ján Popluhár 30' Juraj Szikora |
19 oktober Vriendschappelijk № 268 «onderlinge duels» 17:30 uur (UTC+1) | Joegoslavië | 1 – 0 | Tsjecho-Slowakije | JNA Stadion, Belgrado Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Eduard Babauczek (AUT) |
Dragan Džajić 19' |
2 november Vriendschappelijk № 269 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Engeland | 0 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 75.000 Scheidsrechter: Piet Roomer (NED) |
6 november Vriendschappelijk № 270 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC+1) | Nederland | 1 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Olympisch Stadion, Amsterdam Toeschouwers: 52.000 Scheidsrechter: Rudi Glöckner (DDR) |
Sjaak Swart 51' | 27' Ján Geleta 54' Ivan Hrdlička |
3 mei Vriendschappelijk № 271 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Zwitserland | 1 – 2 | Tsjecho-Slowakije | St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 20.643 Scheidsrechter: Kurt Tschenscher (FRG) |
Karl Odermatt 34' | 3' Ján Geleta 53' Karol Jokl |
21 mei EK 1968 kwalificatie № 272 «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC+1) | Ierland | 0 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Dalymount Park, Dublin Toeschouwers: 6.257 Scheidsrechter: Robert Schaut (BEL) |
16' Juraj Szikora 47' Vojtech Masný |
18 juni EK 1968 kwalificatie № 273 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 0 | Turkije | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 17.839 Scheidsrechter: Paul Schiller (AUT) |
Jozef Adamec 25', 70' Josef Jurkanin 74' |
1 oktober EK 1968 kwalificatie № 274 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 0 | Spanje | Stadion Eden, Praag Toeschouwers: 20.534 Scheidsrechter: Gerhard Schulenburg (FRG) |
Alexander Horváth 47' |
22 oktober EK 1968 kwalificatie № 275 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Spanje | 2 – 1 | Tsjecho-Slowakije | Estadio Santiago Bernabéu, Madrid Toeschouwers: 25.314 Scheidsrechter: Antonio Sbardella (ITA) |
Pirri 32' Gárate 60' | 75' Ladislav Kuna |
15 november EK 1968 kwalificatie № 276 «onderlinge duels» 18:30 uur (UTC+2) | Turkije | 0 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Ankara 19 Mayısstadion, Ankara Toeschouwers: 19.760 Scheidsrechter: Nicolae Mihăilescu (ROU) |
22 november EK 1968 kwalificatie № 277 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 2 | Ierland | Stadion Eden, Praag Toeschouwers: 7.615 Scheidsrechter: Erwin Vetter (DDR) |
John Dempsey 58' (e.d.) | 65' Ray Treacy 86' Turlough O'Connor |
27 april Vriendschappelijk № 278 «onderlinge duels» 16:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 0 | Joegoslavië | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Todor Bechirov (BUL) |
Ladislav Kuna 5' Karol Jokl 31' Jozef Adamec 50' |
23 juni Vriendschappelijk № 279 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 2 | Brazilië[7] | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: Helmut Fritz (FRG) |
Jozef Adamec 5' Jozef Adamec 58', 70' | 4' Natal 32' Carlos Alberto |
25 september WK 1970 kwalificatie № 280 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Denemarken | 0 – 3 | Tsjecho-Slowakije | Københavns Idrætspark, Kopenhagen Toeschouwers: 30.258 Scheidsrechter: Martti Hirviniemi (FIN) |
12' Karol Jokl 22' Ladislav Kuna 81' Vladimír Hagara |
20 oktober WK 1970 kwalificatie № 281 «onderlinge duels» 14:30 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 1 – 0 | Denemarken | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 14.249 Scheidsrechter: Anton Bucheli (SUI) |
Karol Jokl 56' |
16 april Vriendschappelijk № 282 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+1) | Nederland | 2 – 0 | Tsjecho-Slowakije | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Gerhard Schulenburg (FRG) |
Sjaak Roggeveen 81', 85' |
4 mei WK 1970 kwalificatie № 283 «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 2 | Tsjecho-Slowakije | Dalymount Park, Dublin Toeschouwers: 32.002 Scheidsrechter: António Saldanha Ribeiro (POR) |
Eamonn Rogers 15' | 51' Dušan Kabát 70' Jozef Adamec |
25 mei WK 1970 kwalificatie № 284 «onderlinge duels» 17:30 uur (UTC+1) | Hongarije | 2 – 0 | Tsjecho-Slowakije | Népstadion, Boedapest Toeschouwers: 72.938 Scheidsrechter: Aurel Bentu (ROU) |
Antal Dunai 12' Flórián Albert 89' |
14 september WK 1970 kwalificatie № 285 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 3 | Hongarije | Letenský Stadion, Praag Toeschouwers: 33.907 Scheidsrechter: Kurt Tschenscher (FRG) |
Vladimír Hagara 26' Andrej Kvašňák 51' Ladislav Kuna 75' | 10' Ferenc Bene 37' Antal Dunai 49' László Fazekas |
7 oktober WK 1970 kwalificatie № 286 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 3 – 0 | Ierland | Letenský Stadion, Praag Toeschouwers: 32.879 Scheidsrechter: Concetto Lo Bello (ITA) |
Jozef Adamec 9', 39', 45' |
3 december WK 1970 kwalificatie № 287 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Tsjecho-Slowakije | 4 – 1 | Hongarije | Vélodrome, Marseille Toeschouwers: 7.857 Scheidsrechter: Roger Machin (FRA) |
Andrej Kvašňák 43' (pen.) František Veselý 60' Jozef Adamec 65' Karol Jokl 80' | 90' (pen.) Lajos Kocsis |
UEFA: Albanië · België · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Duitse Democratische Republiek · Engeland · Finland · Frankrijk · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Israël · Italië · Joegoslavië · Luxemburg · Malta · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Schotland · Sovjet-Unie · Spanje · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Wales · Zweden · Zwitserland
CAF: Madagaskar
Nationale bond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Tsjecho-Slowaaks vrouwenelftal · Tsjecho-Slowakije U16 · Tsjecho-Slowakije U17 · Tsjecho-Slowakije U18 · Tsjecho-Slowakije U21
1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1993
EK 1960 · EK 1976 · EK 1980
WK 1934 · WK 1938 · WK 1954 · WK 1958 · WK 1962 · WK 1970 · WK 1982 · WK 1990
OS 1920 · OS 1924 · OS 1964 · OS 1968 · OS 1980
1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993
Albanië ·Argentinië ·Australië ·België ·Bolivia ·Brazilië ·Bulgarije ·Chili ·Colombia ·Costa Rica ·Cyprus ·DDR ·Denemarken ·Duitsland ·Egypte ·Engeland ·Faeröer ·Finland ·Frankrijk ·Griekenland ·Hongarije ·Ierland ·IJsland ·Iran ·Italië ·Joegoslavië ·Koeweit ·Luxemburg ·Malta ·Mexico ·Nederland ·Noord-Ierland ·Noorwegen ·Oostenrijk ·Polen ·Portugal ·Roemenië ·Schotland ·Sovjet-Unie ·Spanje ·Turkije ·Uruguay ·Verenigde Staten ·Wales ·Zweden ·Zwitserland
Brazilië (1962) · Engeland (1982) · Frankrijk (1982) · Koeweit (1982) ·West-Duitsland (1976)