ענף | היאבקות |
---|---|
ארגון מפעיל | איגוד ההיאבקות בישראל |
http://www.iwf.org.il/index.php | |
→ 2019 |
אליפות ישראל בהיאבקות חופשית נערכה בבאר שבע ב-10 באפריל 2021.
קטגוריה | מקום רביעי | |||
---|---|---|---|---|
50 ק"ג | ליליה ריבלצ'נקו הפועל הישגי באר שבע | |||
53 ק"ג | תמר קפלן מכבי עמ"י מודיעין | |||
55 ק"ג | סופיה בוכמן יוניפייט חיפה | ארינה גלקין יוניפייט חיפה | אולגה לבנט קידום האבקות רחובות | |
59 ק"ג | סופיה לוייב מכבי אתלטיקה אשקלון | מילה וסרמן יוניפייט חיפה | טליה לבנט קידום האבקות רחובות | סופיה שישלו מכבי עמ"י ערד |
65 ק"ג | טוב נועה שם עצמה בת ים | אלונה פדוסייב יוניפייט חיפה | ||
68 ק"ג | נטליה שפיר עצמה בת ים | ליאל רסקין מכבי עמ"י מודיעין | ||
72 ק"ג | אילנה קרטיש יוניפייט חיפה | קמילה נורמוחמדוב יוניפייט חיפה | ||
76 ק"ג | אליונה יאקימוב מכבי עמ"י ערד | ורוניקה לילייב הפועל הישגי באר שבע | אמילי סנדלר הפועל הישגי באר שבע |
קטגוריה | מקום רביעי/חמישי | |||
---|---|---|---|---|
57 ק"ג | ניקיטה וורונצוב הפועל כפר גלים | איתי סרבניק מכבי עמ"י מודיעין | אנטון סקורודומוב מכבי אתלטיקה אשקלון | דניאל קרבץ הפועל כפר גלים(4) |
61 ק"ג | רונן קולסניקוב מכבי עמ"י באר שבע | יאן יוני גראד הפועל אשדוד | רונן אלייב עצמה בת ים | דוד אליהו מכבי עמ"י בת ים(4) |
65 ק"ג | דניאל קורקין מכבי עמ"י באר שבע | דניאל פופוב מכבי עמ"י באר שבע | אלכסנדר קוסטיוק מכבי עמ"י ערד | יניב טור מכבי עמ"י בת ים(4) נתן סריברינסקי עצמה בת ים(5) |
70 ק"ג | ראול זרבלייב עצמה בת ים | לירן בנוגוייג מכבי עמ"י באר שבע | נפתלי הרץ הורוויץ מכבי עמ"י באר שבע | מיכאל טרנקין עצמה בת עם(4) דוד (ידנקאצ'ו) אלמיו מכבי עמ"י באר שבע(5) |
74 ק"ג | ודים גונצ'רנקו מכבי עמ"י נתניה גלדיאטור | טימור ברטוב עצמה בת ים | לירן סופיצקי מכבי עמ"י באר שבע | גרדש גרדשוב מכבי עמ"י בת ים(4) ג'לל גוסיינוב מכבי עמ"י בת ים(5) |
79 ק"ג | מקס קספירוביץ' עצמה בת ים | דניאל ברקוביץ' עצמה בת ים | צ'ינגיז סולטנוב מכבי עמ"י בת ים חנוך רחמין עצמה בת ים | עילאי ברזילי עצמה בת ים דניאל חיים קגלובסקי הפועל הישגי באר שבע |
86 ק"ג | דן צרסקי מכבי עמ"י באר שבע | איפיט אברמוב מכבי עמ"י נתניה גלדיאטור | אילן בונדר מכבי עמ"י אשקלון ניקולאי קוז'וחוב הפועל כפר גלים | לאון מרצ'וק הפועל באר שבע ניקו ניקולדזה קידום האבקות רחובות |
92 ק"ג | שי שבתאי שוטשוילי עצמה בת ים | סרגיי קולסניקוב מכבי עמ"י באר שבע | ניקיטה גוברץ מכבי עמ"י באר שבע | משה פלדמן הפועל כפר גלים(4) |
97 ק"ג | יורי קלשניקוב מכבי עמ"י באר שבע | עומר גלנדר עצמה בת ים | דניאל אסיקמן הפועל אשדוד | מישל פרגין הפועל אשדוד(4) דוד לבקובסקי הפועל אשדוד(5) |
125 ק"ג | ליאור אלטשולר מכבי עמ"י באר שבע | מייק חיימוב קידום האבקות רחובות | מקסים שטחין מכבי עמ"י באר שבע | חנן חיימוב עצמה בת ים(4) |
אליפויות ישראל בהיאבקות | ||
---|---|---|
אליפות ישראל בהיאבקות יוונית-רומית | 2012 • 2013 • 2014 • 2015 • 2016 • 2017 • 2018 • 2019 • 2020 • 2021 | |
אליפות ישראל בהיאבקות חופשית | 2012 • 2013 • 2014 • 2016 (ינואר • נובמבר) • 2018 (ינואר • דצמבר) • 2019 • 2021 (אפריל • דצמבר) |