| | Σύνταγμα (/Πανεπιστημίου/ Λ. Βασ. Αμαλίας) | προς Λ. Βουλιαγμένης/Γλυφάδα/Ομόνοια |
|
| | |
| | Λεωφ. Βασ. Κων/νου | προς Καλλιμάρμαρο/Μετς |
|
| | |
| | Ευαγγελισμός (/Λ. Β. Κων/νου/Μιχαλακοπούλου) | προς Καλλιμάρμαρο/Γουδή |
|
| | |
| | Χίλτον (/Λεωφ. Βασ. Αλεξάνδρου) | προς Καισαριανή |
|
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | Αλεξάνδρας (Λ. Αλεξάνδρας) | προς Ομόνοια/Οδ. Πατησίων |
|
| | |
| | |
| | |
| | |
| | Κατεχάκη (Κατεχάκη/Μουσών) | προς Άλιμο/Καισαριανή/Λεωφ. Μεσογείων |
|
| | |
| | |
| | |
| | Φάρος (Δημ. Βασιλείου/25ης Μαρτίου) | προς Ψυχικό/Νέο Ψυχικό |
|
| | |
| | |
| | Αγία Βαρβάρα (Εθν. Αντιστάσεως) | προς Αγία Παρασκευή/Χαλάνδρι |
|
| | |
| | Αγία Φιλοθέη (Λεωφ. Αγ. Φιλοθέης) | προς Φιλοθέη |
|
| | |
| | |
| | Χαλάνδρι (Λ. Καποδιστρίου/Παπανικολή) | προς Χαλάνδρι/Ν. Ιωνία/Ηράκλειο |
|
| | |
| | |
| | |
| | Πολύδροσος (Ριζαρείου/Λ. Ολ. Σπύρου Λούη) | προς Χαλάνδρι/Ο.Α.Κ.Α./Ηράκλειο |
|
| | |
| | |
| | |
| | Παράδεισος (Αμ. Αρτέμιδος/Παραδείσου) | προς Παράδεισο/Αγ. Θωμά/Ο.Α.Κ.Α. |
|
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | Αγίου Κωνσταντίνου | προς Πεύκη |
|
| | |
| | Μαρούσι-κέντρο (Βασιλίσσης Σοφίας) | προς κέντρο Αμαρουσίου |
|
| | |
| | |
| | |
| | ΚΑΤ (Γρηγορίου Λαμπράκη) | προς Κηφισιά |
|
| | |
| | Ζηρίνη (Αγίου Δημητρίου/Ζηρίνη) | προς Άνω Κηφισιά |
|
| | |
| | |
| | |
| | Χαριλάου Τρικούπη | προς Κοκκιναρά |
|
| | |
| | |
| | |
| | Πλατεία Βασιλέως Παύλου | προς Εκάλη |
|
| | |
| | Διόνυσος (Λεωφ. Διονύσου) | προς Διόνυσο |
|
| | |
| | Λεωφόρος Γρηγορίου Λαμπράκη | προς Διόνυσο |
|
| | |
| | Δροσιάς-Σταματάς (Επαρ. Οδ. Δροσιάς-Σταματάς) | προς Σταμάτα |
|
| | |
| | Λεωφόρος Ανοίξεως | προς Φασίδερη |
|
| | |
| | Άνοιξη 1 (Επαρ. Οδ. Ανοίξεως-Σταματάς) | προς Σταμάτα |
|
| | |
| | Άνοιξη 2 ( Χελμού) | προς Κρυονέρι/Καπανδρίτι |
|
| | |
| | Πιπεροπούλου (Λεωφ. Πιπεροπούλου) | προς Σταμάτα/Άνοιξη |
|
| | |
| | Κωνσταντινουπόλεως (Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως) | προς Σπάτα Σταματάς |
|
| | |
| | Μεγάλου Αλεξάνδρου | προς Δροσιά |
|
| | |
| | |
| | |
| | Μαραθώνας 1 | προς Γραμματικό |
|
| | |
| | Μαραθώνας 2 | προς κέντρο Μαραθώνα |
|
| | |
| | Δημοκρατίας | προς Λεωφόρο Σουλίου |
|
| | |
| | Λεωφόρος Σουλίου | προς Σχινιά |
|
| | |
| | Νέα Μάκρη 1 (Κεφαλληνίας) | προς Λιμάνι Νέας Μάκρης |
|
| | |
| | Νέα Μάκρη 2 (Αγ. Κωνσταντίνου) | προς Λιμάνι Νέας Μάκρης |
|
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | Δημοκρατίας | προς Άγιο Ανδρέα |
|
| | |
| | Ευβοϊκού ( Ευβοϊκού) |
| | |
| | Ραφήνα-κέντρο ( Νηρέως Πρωτέως) | προς λιμάνι Ραφήνας/Άρτεμις |
|
| | / Αραφηνίδων Αλών | προς λιμάνι Ραφήνας |
|