Πρόγραμμα και Αποτελέσματα
Πρώτη αγωνιστικήΗμερομηνία | Γυμν/ριο | Ομάδες | Σκορ |
---|
29.06.2011 | Νικήτης | Εσπερίδες Καλλιθέας | Π.Α.Ο.Κ. | 41-47 |
29.06.2011 | Νικήτης | Άνω Λιόσια | Αρκάδι | 51-34 |
29.06.2011 | Νικήτης | Άμιλλα Τριπόλεως | Απόλλων Πτολεμαΐδας | 60-61 |
Δεύτερη αγωνιστικήΗμερομηνία | Γυμν/ριο | Ομάδες | Σκορ |
---|
30.06.2011 | Νικήτης | Απόλλων Πτολεμαΐδας | Άνω Λιόσια | 30-55 |
30.06.2011 | Νικήτης | Π.Α.Ο.Κ. | Άμιλλα Τριπόλεως | 45-46 |
30.06.2011 | Νικήτης | Αρκάδι | Εσπερίδες Καλλιθέας | 65-53 |
Τρίτη αγωνιστικήΗμερομηνία | Γυμν/ριο | Ομάδες | Σκορ |
---|
01.07.2011 | Νικήτης | Π.Α.Ο.Κ. | Αρκάδι | 54-34 |
01.07.2011 | Νικήτης | Εσπερίδες Καλλιθέας | Απόλλων Πτολεμαΐδας | 54-36 |
01.07.2011 | Νικήτης | Άνω Λιόσια | Άμιλλα Τριπόλεως | 69-34 |
Τέταρτη αγωνιστικήΗμερομηνία | Γυμν/ριο | Ομάδες | Σκορ |
---|
02.07.2011 | Νικήτης | Άμιλλα Τριπόλεως | Εσπερίδες Καλλιθέας | 34-52 |
02.07.2011 | Νικήτης | Απόλλων Πτολεμαΐδας | Αρκάδι | 35-58 |
02.07.2011 | Νικήτης | Άνω Λιόσια | Π.Α.Ο.Κ. | 34-52 |
Πέμπτη αγωνιστικήΗμερομηνία | Γυμν/ριο | Ομάδες | Σκορ |
---|
03.07.2011 | Νικήτης | Αρκάδι | Άμιλλα Τριπόλεως | 47-35 |
03.07.2011 | Νικήτης | Εσπερίδες Καλλιθέας | Άνω Λιόσια | 58-51 |
03.07.2011 | Νικήτης | Π.Α.Ο.Κ. | Απόλλων Πτολεμαΐδας | 50-25 |
Τελική βαθμολογία
Συνθέσεις ομάδων
Οι συνθέσεις των ομάδων που συμμετείχαν στο τουρνουά είναι οι ακόλουθες:[1][6]
Π.Α.Ο.Κ. 1 !
- 4 Σταμολάμπρου
- 5 Κυρατζή
- 6 Παπαδοπούλου
- 7 Νάστου
- 8 Βασιλάκη
- 9 Γαβρίλη
- 11 Καζαντζή
- 12 Μακρή
- 13 Αγγελίδου
- 14 Αλεξίου
- C1: Μελετιάδης
- C2: Παπαδόπουλος
Δ.Α.Σ. Άνω Λιοσίων 2 !
- 4 Βουκελάτου
- 5 Μπαρμπάρη
- 6 Θεοδωροπούλου
- 7 Λιόση
- 8 Κουτσουρελάκη
- 9 Μουδατσάκη
- 10 Πάνδη
- 11 Κουσάκη
- 12 Κιουκλάκη
- 13 Τσέρου
- 14 Αλεπουδέα
- 15 Φάρου Α.
- 16 Παπαδοπούλου
- 17 Μερντανάι
- 18 Πετρίκα
- 19 Στάμου
- 20 Φάρου Κ.
- C1 Γιαννουλάκης
- C2 Τσικλήρας
Εσπερίδες Καλλιθέας 3 !
- 4 Καπάνταη
- 5 Βαζαίου
- 6 Τριανταφύλλου
- 7 Ρούτση
- 8 Μαντά
- 9 Κουτούζου
- 10 Σταυροπούλου
- 11 Οικονομάκη Ζ.
- 12 Οικονομάκη Κ.
- 13 Παπαιωάννου
- 14 Κόλλια
- 15 Λουκά
- C Αναγνωστόπουλος
Αρκάδι
- 4 Μπότσι
- 5 Βελίσκοβιτς
- 6 Φραγκιαδάκη
- 7 Ζουμπεράκη
- 8 Μίχου
- 9 Λίτσι
- 10 Λιουδάκη
- 11 Μαρκουλάκη
- 12 Δημήτρη
- 13 Λελεδάκη
- 14 Αγαθαγγέλου
- 15 Στεφάνου
- C Πλευράκης
Απόλλων Πτολεμαΐδας
- 4 Παπαγρηγορίου
- 5 Κλάγκου
- 6 Βακαδάρη
- 7 Κυράτζη
- 8 Πισιάνη
- 9 Ορφανίδου
- 10 Λογδανίδου
- 11 Μπέλτσου
- 12 Κοτζαΐτση
- 13 Πάσσια
- 14 Νικηφορίδου
- 15 Δεληγιωργη
- C Κυνηγοπούλου
Άμιλλα Τριπόλεως
- 4 Γκρίτσια
- 5 Μανιατά
- 6 Τσουκαλά
- 7 Ανδριοπούλου
- 8 Λαγού
- 9 Γκοβέρνου
- 10 Καλομιτσίνη
- 11 Αλατσά
- 12 Μαρκοπούλου
- 13 Βλάμη
- 14 Φελλού
- 15 Τράμπα
- C Τσουκαλάς
Διακρίσεις
Κατόπιν ψηφοφορίας απονεμήθηκαν οι ακόλουθες διακρίσεις:[7][8][Αναξιόπιστη πηγή ;]
- MVP: Άννα-Νίκη Σταμολάμπρου (Π.Α.Ο.Κ.)
- Κορυφαία σκόρερ: Έλλη Καλομιτσίνη (Άμιλλα)
- Καλύτερη πεντάδα:
- Άννα-Νίκη Σταμολάμπρου (Π.Α.Ο.Κ.)
- Ελένη Κυρατζή (Απόλλων)
- Κλειώ Οικονομάκη (Εσπερίδες)
- Έλλη Καλομιτσίνη (Άμιλλα)
- Ραφαέλλα Αγγελίδου (Π.Α.Ο.Κ.)
Παραπομπές